Rozhovor mezi uživatelem Ampidike a cibtom

14 Zprávy návštěvníků

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
  1. Jo tak nenašel jsem Tě, "Spodní prádlo" je celkem velká multialiance To já jsem schovaný na cizím účtě v jedné malé alianci na okraji mapy a hraju jen na půl. Jo chtěl jsem skončit, ale to Ty taky
  2. Ahoj jj hraju ... schovaná nenápadka v první pětistovečce ... ty jsi s tím snad ale chtěl skončit, ne? I když byla by škoda takového pohodového hráče ... doteď je mi líto té akce, co jsme proti tobě ošklivě zosnovali jinak jsem ve "Spodním prádle" (ty uvozovky a velké S jsou důležité! )
  3. Hmm, je to tezke
  4. tak ... přijdeš na to snadno ... vypopkařený účet v alianci útočníka, a v profilu mám nějaké kecy o stádní podpoře Kalafuny
  5. Tak to asi jen tak snadno neuhodnu. Budu muset zautocit a treba se ozves
  6. přesně tak, od března jsem převzala jeden docela vypopkařený účet
  7. no puvodni Ampidike smazala pokud se nemylim
  8. tak to jo jestlipak uhodneš můj nick ... ale to je děěěsně tajný Jsem z aliance útočníka.
  9. Je sorry... ja te tady tak mystifikuji (ani nechci). Jsem sousedem obrance Ja si v ten moment neuvedomil, ze oni si vlastne sve role navzajem prohodili
    Radeji napisu rovnou nick - Závislák
  10. heh, aliance roma? a od koho ten report máš, od obránce? S PritelemD jsem byla v kontaktu, ale nevím, že by on byl v kontaktu s tebou
Zobrazeny zprávy návštěvníků 1 až 10 z 14
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední