Rozhovor mezi uživatelem brizitko a Ampidike

4 Zprávy návštěvníků

1. máme nějak smůlu, Pety ti to smazal, já zareagovala a najednou koukám - ono není na co reagovat Tak jsem se přestěhovala k tobě na profil ... no, jen jsem ti chtěla napsat, že sis možná všiml lehké úpravy mého názoru směrem k tomu, co říkáš ty že pokud těch 200 bodů získáš během pár měsíců, tak to pak za úvahu stojí
    ALE JINAK NE!!!
  2. hm, to je škoda, že nám to lockla ... mám to s ní domluvit, ať to odemkne? myslím, že to pro mě udělá

Jinak, dívala jsem se na tu problematiku, je fakt, že arty jsem nějak opomněla. Nicméně (pokud omluvíš moje čistě teoretické znalosti), pokud pošleš s artem 10k špehů, špehujou jako by jich bylo 5mega. Ale na jejich odhalení stačí i 200 vylepšených špehů (pokud jsou teda za zdí) ... nebo říkám něco blbě?
  3. achjo... chtel sem vam napsat do toho tematu o obrane se spehama takovy pekny prispevek... a nez sem to vsechno sepsal tak to merlouska lockla :P

zrovna se mi nechtelo hledat zadny report o tom ze staci aspon 100 spehu ve vesnici, aby ses o spehovani dozvedel...

ale ve "skoroaliancnich" utocich sem neco nasel...
    http://files.uloziste.com/06d7faf331.../spehovani.bmp

ted, v dobe artefaktu nemas 100% jistotu ze se o tom dozvis ani kdyz budes mit ve vesnici 1k spehu :P
    jsme se mohli aspon trochu pohadat kdo ma pravdu skoda no... pockam zase na nejakou takovou dobrou prilezitost

PS: dneska je neuveritelna nuda
  4. hihi, můžem, nadhoď téma ale bacha, na matiku jsem dobrá Přiznávám ovšem zcela čestně, že jako hráč jsem lama, a taky uznávám, že pokud je někdo dobrej hráč, jeho hru nijak zvlášť neovlivní volba hrdiny
Zobrazeny zprávy návštěvníků 1 až 4 z 4