uctívači velkého brouka

Stránka 2 z 71 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
  1. Tesařík
    Tesařík
    Tisíceré díky mé velekněžce Muriel, bude svatořečena.

A aby tato víra dostala nějaký řád, potřebujeme nějaký základní kodex všech věřících.

- Jediným tvím bohem budiž brouk, nebudeš uctívati modlu jinou
    - Miluj brouka svého, víc než sebe samého
    - V úctě měj všechny tvory se třemi páry končetin.
    - Nezabiješ brouka svého, ani hmyzu jiného.
    - Hmyzožravce všechny pronásledovati budeš.
  2. Muriel
    Muriel
    Tak to mně pak dej vědět, abych to neprošvihla.
    Nebude to doufám až posmrtně, že by mou úctu ke spasiteli ocenila až budoucí generace uctívačů velkého brouka.
  3. Tesařík
    Tesařík
    Vše se včas dozvíš, a neusíš mít obavy, uznání se dočkáš již za svého života.
  4. paragon
    Kruci kam sem to zase vlezl Do nějaký sekty co?

Tesařík: ten obrázek v tvým profilu, to je pavouk nebo zvětšená moucha?
  5. Tesařík
    Tesařík
    paragon: Lépe se podívej bezvěrče, není to ani jedno, ani druhé. Můj avatar je tvor nejsvětější, Rosalia alpina (tesařík alpský) a obrázek v porofilu je tesařík dubový (Plagionotus arcuatus).
  6. paragon
    Já sem viděl jen ten obrázek co máš v tý Ministatistice Tam to opravdu vypadá jako obrovská masařka Jinak jestli se můžu zeptat proč se jmenuješ zrovna Tesařík? Je to tvoje oblíbený zvíře ?
  7. Shark
    Shark
    Jaj, já se vrátím a najednou jediným bohem budiž brouk... Co na to žralok velký? Ten by přec byl taky bohem. Asi začneme býti polyteističtí ... Ajaj a už vidím jak ze skupiny letím
  8. Tesařík
    Tesařík
    paragon: Tak jméno je odvozeno od toho že se ve skutečnosti jmenuji Tesař a taky, když se na sebe tak koukám do zdcadla, tak toho brouka vážně připomínám. Nemluvě o tom, že je to má přezdívka už od základní školy.
    Shark: Ty jsi porušil hned první přikázání, za trest vymyslíš modlitbu, k ještě větší slávě velkého brouka, nebo budeš muset být očištěn svatým ohněm na hranici.
  9. Shark
    Shark
    Ve jménu brouka, broučice i broučíčka svatého, uctívám jen Vás, Brouku, ámen. A žraloka taky
  10. Renda
    Renda

Škoda... Kobylky se už chystaly...
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 707
Stránka 2 z 71 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední