uctívači velkého brouka

Stránka 51 z 71 PrvníPrvní ... 41495051525361 ... PosledníPoslední
  1. Renda
    Renda
    vstahuje se to na uctivaci o velkeho mocneho neprekonatelneho nejlepsiho nejvzacnejsiho atd. brouka
  2. Tramvaj
    Tramvaj
    takze nakonec zustanes spamerka nebo ne?
  3. Karneol
    Karneol
    Renda: psal jsem o náboženství (t.j,. všeobecně) ne o tobě
    Muriel: jako velekněžka máš úpřed sebou důležitou úlohu. Velkou duchovní očistu a regeneraci. Jak vidím tak u spamerek jsi už začala.
  4. Renda
    Renda
    Ja budu podavat prisady... Kdyby se ji to popletlo... Jinak tentokrat budu radsi prava ruka protoze tramvaj je mensi, jestli chapete...
  5. Muriel
    Muriel
    Tak to teda nechápeme, neboť na velikosti nezáleží
    Pravá ruka je již obsazena, ale jestli jsi nějak zatížena na pravou stranu, tak je ještě volný malíček na pravé noze, jestli máš zájem. A to, že jsi mi nechala maličkost v garáži (viz. můj profil), tak tím mě neuplatíš.
    Ukončit kariéru spamerky - toto se vztahuje na celé fórum, aby jsi však neřekla, že nemám pochopení pro tvoji slibně se rozvíjející kariéru, tak bychom ti mohli ponechat její rozvíjení ve skupině "SPAMERS"

Karneol: to jsem netušila, co mám před sebou jestli s takovou nemám předat pravomoce na Pravou a Levou ruku ďábla, ale netuším, která z nich je Terence Hill a která Bud Spencer
  6. Tesařík
    Tesařík
    No, myslím že Bud Spencer je prává ruka, ale úplně jistý si taky nejsem. Nejsem si jist, zda by se Renda jako malíček mohla vejít do tvé boty, chtělo by to asi nějakou lépe přístupnou část těla.
  7. Muriel
    Muriel
    Ono je vlastně jedno, kdo je kdo, oba mají něco do sebe takže si Renda s Tramvají nebudou závidět.
    S tím malíčkem jsi to neměl takhle promýšlet do všech důsledků, teď s tím Renda teprve nebude souhlasit a kdybych napsala, že chodím bosky, to by asi neprošlo, co? ... a lépe přístupnou část těla? no nevím, nevím
  8. Tramvaj
    Tramvaj
    jj
  9. Tramvaj
    Tramvaj
    ten prvni smajlik neplati
  10. Tesařík
    Tesařík
    Tak tímto dávám Rendě nejsvětější příkaz, podvolit se v každém ohledu vůli veliké velekněžky, bez ohledu na vlastní pohodlí. Tím se myslím řeší vše.
Zobrazují se odpovědi 501 až 510 z 707
Stránka 51 z 71 PrvníPrvní ... 41495051525361 ... PosledníPoslední