uctívači velkého brouka

Stránka 1 z 71 1231151 ... PosledníPoslední
  1. Muriel
    Muriel
    Já věřím, třeba takový hovnivál by ho spasit mohl.
  2. Muriel
    Muriel
    Omlouvám se, že jsem zapochybovala o tom, z kterého brouka vzejde brouk spasitel. Tento obrázek mě přivedl na zcestí. Ale už jsem tu pravou cestu našla a doufám, že budu platnou členkou "uctívačů velkého brouka". VIVAT TESAŘÍK
  3. Shark
    Shark
    Jsem blahoslaven! Brouku veliký, nechť spasíš svět co nejdříve neb lidi někteří by spasit opravdu potřebovali !
  4. Muriel
    Muriel
    Tak jsem nakoukla k "soplům" a co tam se neděje. Kaplického chrchel si spletli se soplem. To je přímo na vyloučení ze skupiny. To se u nás snad stát nemůže, nám je jasné, koho uctíváme. VIVAT TESAŘÍK
  5. zajznna
    zajznna
    Jsem blahoslaven! Brouku veliký, nechť spasíš svět co nejdříve neb lidi někteří by spasit opravdu potřebovali :-)
  6. zajznna
    zajznna
    www.soused.blog.cz
  7. Shark
    Shark
    Jak tak koukám, šikla by se i skupina uctívači velkého žraloka?
    Asi někdy založím...
  8. Muriel
    Muriel
    Shark A je nám všem jasné, kdo by byl jejím čestným členem. Zřejmě nějaká obdivovatelka, která to chtěla vyjádřit tímto poněkud netradičním způsobem.

zajznna tady je povolena reklama pouze na našeho spasitele www.broukspasitel.cz
  9. Shark
    Shark
    Muriel: To by stejně byla veřejná skupina, náboženství je povoleno každému ...
    To by chtělo stránky, www.tesariknasvelkyspasitel.cz ?
  10. Muriel
    Muriel
    No když tomu říkáš náboženství.
    A co se týče těch stránek, tak blahoslavení vědí o koho se jedná, těm to až takhle specifikovat nemusíme a nevěřícím bychom to neměli prozrazovat.
    Stejně bychom měli našemu spasiteli přidělit nějakou osobní ochranku, aby nám ho ještě někdo nezašláp nebo nesezob. Vhodní se mi zdají Michalios se zajznnou, ti jsou dokonce už i ozbrojeni. Z Shocka! jde sice taky strach, ale nevím, zda blahoslavený soplující alkoholik je dost loajální k naší skupině.
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 707
Stránka 1 z 71 1231151 ... PosledníPoslední