O co jde :)

Stránka 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
  1. Hellmaister
    Hellmaister
    V teto skupine pujde o to dostat sem co nejvice historek ohledne zivota na travianu,smutnych,veselych,silenych,dechberoucich. ..atd
    Muze jit o kratke vypravovani,nebo delsi pribeh vzdy ale plati,ze historka musi pochazet z reality,ze si ji prispivajici prozil osobne,mela by byt necim zvlastni,vtipem nebo vest k zamysleni,hruzou nebo vest k poznani,cimkoliv co uzna prispivajici za zajimave
    Cilem je nashromazdit tu casem co nejvice techto historek z ruznych koutu a servru travianu,ruznych zivotnich pribehu motajicich se po travu nebo jakkoliv jinak s travem spojenych a zachytit tu realne osudy lidi...
    Snad se to povede
  2. SpyroCZ
    SpyroCZ
    Zdravim. Zajímavý nápad. Snad se povede.
  3. Epitaph
    Epitaph
    Tak tohle se ke me dostalo

Otazka, proč mi zmizelo 14 pálkařů z ničeho nic?Proč bez důvodu? Prosím o vysvětlení, jinak by tahle hra nestála za nic... Nehledě na to, kolik sem dal do Vašeho serveru peněz. Vaše nevyčerpvající pravidla vůbec nekorespondují s požitkem ze hry. Je mi jedno jak mi to vysvětlíte, ale nerad bych, aby se v mé - Vaší hře jednalo o podvod.... Nic sem neprohrál, tak bych prosil o nápravu.
    P.S. jsem právník a toto je v dnešní době a při současných zákonech docela dobře napadnutelé. Pokud se k mojí připomínce nevyjádříte, považuji Vaše jednání za amorální a naprosto diskriminující. Je Vám asi jasné, že tak jako tak budu chtít, aby se moje vklady do Vaší hry, vrátily zpět ke mě. Pokud neučiníte v 15 dnech nápravu, nebo budete mou zprávu ignorovat, tak Vám hrozí pozastavení Vaší činnosti. Pokud jsem se zmýlil, tak mi to důkladně vysvětlete.

JuDr. ....
  4. Bart3wik
    Bart3wik
    Takhle žádají lamy o podpory, samozřejmně přes HZ jak jinak

"potrebujem podpory ide na me utok"

podotknu, jak mu máš pomoct si domysli sám.

Asi mu pošlu po jednom vojákovi do každé vesnice
    čas podpor libovolný, takže stačí až zítra, obilí asi nepotřebuje, když si o ně nepíše
  5. Hellmaister
    Hellmaister
    Epitaph : Tomu bych i veril,lidi jsou sileni

Taky jednu pridam,bude vypovidat o tom jak Travian dokaze zdegenerovat i skupinu normalne smyslejicich lidi

Kdysi jsem pracoval jako predak ve sklade s hutnim materialem a jednoho vecera mi doma blinkul pres monitor travec on-line hra zdarma
    No a tam to vsechno zacalo,hraju hraju,nechavam se farmit aniz bych vedel ze se tomu tak rika a pomalu pronikam do vsech zakouti a taju teto hry...po par dnech si rikam,reknu o tom klukum v praci at hraji se mnou a udelame si alianci
  6. Hellmaister
    Hellmaister
    Co by ne,za par dnu jsme meli cca deseticlenou AL a ja se pokousel ji ridit (samozrejme jsem vubec nevedel ktera bije ) vznikali komicke situace v bande deseti lamek co zacali pronikat do sveta Travu,postupem casu nas vsechny travian tak dokonale zmagoril,ze se o nem mluvilo nejen v praci ale i v hospode,doma a vsude a porad
    Nikdy nezapomenu jak ke me do kanclu prisel inzenyr novak ktery pracoval jako technolog/logistik (predem mi asi trikrat volal,ze se mnou musi nalehave mluvit),posadil se na zidli a spustil,ze ho zacinam **** stim svym pristupem ohledne army a ze odmita delat jen deffku a mysli si ze bych mel alianci zamerit vice na utok
    Spadla mi brada a hledel jsem na nej jako oparenej,po par minutach nam doslo ,ze uz jsem se asi uplne zcvokli a chytli jsme oba zachvaty smichu,v tom slysim z haly rozhovor : Ne vole,hlavni vesnice ti nepujde prebrat ani se trema kecalama,to proste nejde uz to pochop!!!
    No myslel,ze bude po me
    Do te doby jinak klidny sklad
  7. Bart3wik
    Bart3wik
    Njn ja teprve hraju rok ale u germánů se mi jednou před půl rokem podařilo zaútočit oštěpama na opuštěnou oázu, však asi víte, jak to dopadlo....

Já normálně za germány nehraju, jen za římany
  8. tovlasek
    tovlasek
    asi tak před rokem jsem hrál travian a měl jsem vesnici se jménem Loading ►► (pokuď se vám nezobrazí jsou to ty dvě šípky ) (to je můj druhý nejoblíbenější název ves (a odněkuď jsem to nezkopíroval sám jsem si to vymyslel ) a tak se tam jdu kouknout a vidim že mi přišla zpráva tak se tam na ní podívám a tam je napsáno : čus nejsi ty ten Loading na kterýho zaútočil Califax? já jsem nemohl protože za A) to bych se jmenoval Somebody a za B) předse název vesnice neznamená že je to nějakej dotyčnej a navíc ještě mii napíše čus
  9. Pěšoun
    Pěšoun
    nevím, jestli za tenhle příspěvek nedostanu BAN
    tahle se ohlížím po mapě, na kom bych takhle provětral katy.. a hele, tahle farma mi klade odpor a sur nedává.. vysílám tedy 15 katovacích útoků, a hned nato jedna žlutá:
    http://img265.imageshack.us/img265/5586/lolxo.png

chodí mi jich víc, ale tato se mi extra líbí, nevím proč

prosím merlousku a jiné moderátory za shovívavost
  10. Bart3wik
    Bart3wik
    Jednou mi tady přišla žlutá: Tak co vezmeš za mně zástup? já tu nebudu 3 dni a tak by se mi to hodilo.
    Jsme se dohodli, jako že jo. Tam mi pak písl: díky, máš tam ten zástup.
    Se dívám, ale von mi ho tam nedal, na žlutý už bohužel neodpovídal.
    Prostě odešel a na zástup zapomenul
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 72
Stránka 1 z 8 123 ... PosledníPoslední