Dokaž svoji víru, blahoslavený!

Stránka 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
  1. Tesařík
    Tesařík
    Zdravím své ovečky.

Chcete li prokázat sílu své víry, tak máte jedinečnou možnost. Komu se podaří složit nejlepší oslavnou báseň či modlitbu k větší slávě Velikého brouka, bude odměněn moji hlubokou úctou a požehnáním. Autor nejhoršího díla bude naproti tomu použit jako zápalná oběť při svátku letního slunovratu, takže se snažte.
  2. Muriel
    Muriel
    Dosud žádná odezva? Jestli to nebude tím, že si blahoslavení říkají, než být zápalná oběť a mít nejhorší dílo, tak to raději žádné. Chtělo by to změnit. Kdo nepřispěje, tak bude upálen. Myslíš brouku, že by bylo moc blbý, je upálit všechny? Já bych s tím problém neměla.

Tesařík - božský náš to brouk,
    svou víru nám do hlavy vtlouk.
    Teď ji máme všichni místo mozku
    kdo ne, na toho vezme rákosku
    ... eventuelně ta zápalná obět (výběr je možný )

Trochu jsem se odchýlila od zadání. Spíše je to taková varovná báseň pro ty, kteří nejsou ve své víře dostatečně silní.
  3. Tesařík
    Tesařík
    Tak "nejhorší výtvor" a "žádný výtvor" je skoro totéž, takže to s tou zápalnou obětí platí i pro ty co nepřispějí. Velekněžce děkuji za její odvahu a krásné dílko, ta upálena rozhodně nebude, dokonce oželím i představu rákosky dopadající na její odhalený, zajisté velmi pěkný, zadeček. Nakonec ještě přidám ukázku pro inspiraci ostatním:

Požehnej nám brouku svatý,
    co je tvou vůlí? Co má se státi?
    Na kolena padáme,
    o Tvou přízeň žádáme.
    Co jsem míval, je jen Tvé,
    Tobě patří srdce mé.
  4. Muriel
    Muriel
    Tak to tak vypadá, že jsi tento topic založil pro nás dva. Jak milé.
    jj o kladném vizuálním hodnocení mého pozadí netřeba polemizovat a oželit tu svou představu nemusíš. Nenech se nikterak omezovat a směle do toho.
  5. Tesařík
    Tesařík
    To jsem tedy rád, jistě spolu vymyslíme moc zajímavý ... říkejme tomu třeba "náboženský obřad".

A co vy ostatní? Že bych už začal stavět hranici?
  6. Lord 99
    Lord 99
    Ó, velký brouku,
    jenž jsi přišel,
    abys spasil svět..

Ó velký brouku,
    ne abys odešel
    ale musíš vydržet,
    až do konce..

Broukamen
  7. Muriel
    Muriel
    že by první vlaštovka? ... to se poddá, to půjde, chce to jen čas a netlačit na pilu
  8. Tesařík
    Tesařík
    Už to tak vypadá, ale stejně je tu pořád trochu mrtvo. Kam zmizely velké spamerky a spameři?
  9. tovlasek
    tovlasek
    Brouku náš veliký zachraň náš svět brouku náš veliký spas nám svět,my jsme věrný my jsme oddaní brouku náš veliký zachraň náš svět

Ahoj já byl banned takže jsem psát nemohl
  10. Lord 99
    Lord 99
    Proč veliká a ne veliký
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 35
Stránka 1 z 4 123 ... PosledníPoslední