Vladarove forum

1. LTT
    LTT
    TAAAK.do kravskeho zadku .kadejaky susni tu maju svoje haremy a ja nic.?tak to teda nie.tu je odteraz moje panstvo.tu mi budete nosit svoje obete ako svojmu bozstvu.za tymto ucelom som si zadovazil svoj palac.kochajte sa fotom.viem neni este celkom dostavani .chyba par veziciek ale prisambohu ja z vas vyzdimam dane o akych sa vam ani nesnilo.a potom si svoj zamok dostavam.sem sa sem moji prisluhovaci.hrnte sa sem v davoch a sluzte mi .kto by snad odmietol dobrovolne bude mi sluzit nasilu.donutim toho holomka poklaknut predomnou.zostudim ho verejne aj keby som ho mal osobne ocikat. vas king som jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
  2. Tesařík
    Tesařík
    Jediným bohem jsem JÁ, JÁ, JÁ. Jenom JÁ mohu díky božským schopnostem v paláci pobývat, když na to přijde tak i palác zbourat, a to ani nemusím být členem!
  3. LTT
    LTT
    uff.tolka drzost tolka neslusnost ku svojmu panovi a vladcovi.a este navise v mojom palaci.taka rebelia.uaaaaaaaa.mna snad picne.drzte ma lebo sa nepoznam.kto vlastne som???aha uz viem.a chce sa mi cikat.
  4. LTT
    LTT
    zveladujem svoj palac.dobreho poddaneho clovek aby hladal.co su to dnes za ludia ked sa nechcu dat zotrocit?ja tomu nechapem.zeby som bol meky panovnik?na daniach som nevybral este ani euro tak som musel financovat prestavbu zo svojho hlinenneho prasiatka.vysla mi jedna veza a eurookno.a vy moji posluhovacisi vstupte si do svedomia a nechajte sa uz konecne zotrocit.
  5. illindor
    illindor
    I na velkou vzdálenost pocítím vzepětí LTTho zloby a zpupnosti a rozhodnu se, že tak nadějný potenciál zla by neměl zůstat nevyužit.

Přijedu k LTTho staveništi ve velikém transportéru, vystoupím a obřadně ho pozdravím. ''Tvoje bezohledná ctižádost a touha po moci mě potěšila. Jako odměnu za to, že jsi nastoupil cestu temné strany jsem se rozhodl ti pomoci získat panství a moc, která by měla příslušet náležitému temnému pánovi, kterým se brzy staneš.''

Otevřu nákladový prostor transportéru a z jeho útrob vyženu rudým bičem řadu křivých, zjizvených otroků. Naženu je do tvrdé práce a jeden úsek zámku je za nějaký čas postaven. Těch pár, kteří přežili těžkou práci, nakonec popravím, aby nikomu neřekli, co se tady děje.
  6. illindor
    illindor
    ''Tak, první úsek stavby by byl hotov, ostatní bude doděláno časem. Ale pokud chceš dále šířit svojí moc, nesmíš se spoléhat na to, že ostatní lidé se k tobě dobrovolně přidají. Musíš je přinutit, nesmíš brát vůbec žádný ohled, abys byl skutečný temný vládce, musíš se zbavit posledních zbytků svého citu a lidskosti. Brzy se vrátím a společně uděláme obrovskou invazi pro získání spousty otroků, aby dokončili nejmocnější pevnost, která kdy byla postavena.'' Obřadně ho pozdravím a odjedu shánět lovce lidí a otrokáře aby naše výprava skutečně stála za to a přinesla nám dostatek nové pracovní síly.
  7. Bec
    Tak jsem zde.Abych vyhlásila vzpouru.A sesadila LTTho z trůnu.A abych se povýšila na jeho post.A můj první příkaz je změnit jméno skupiny
    Ted je temným vládcem jen a jen Becinka!!
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7