Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Téma: Produkce obilí

Standardní Produkce obilí

Chtěl jsem se zeptat,
    manželka má také vesnici, Hannah, na úrovni 1. Zbývá poslední obilné pole zvýšit na úroveň 2 aby postoupila. Její produkce obilí je však 0 za hodinu. Dá se tato produkce nějakým způsobem zvýšit?

Standardní

chápu-li podstatu problému, nemáš obilí, a neprodukuješ obilí ...

buďto armou (kterou v tom případě máš, neb ti travian neumožní postavit více pop, než máš produkci obilí) si vybrat ve farmách trochu obilíčka, nebo na tržišti vyměnit cokoliv za obilí (pokud máš tržiště) a nebo posl. možnost za 5 zlatek si zapnout +25% obilí ....

a potom je tu poslední možnost, doposud jsi měl zaplé těch +25% obilí a to ti skončilo, tak ses dostal popkou na stejné číslo jako máš produkci obilí, takže zase platí předchozí odstaveček ...
    Naposledy upravil jas : 19.05.2009 v 10:40

Standardní

pošli malé množství / vyměň na trhu / zab krysu / NPC
    Web zde .Najdete něco o Travianu, zážitky z Travianu, vtipy a o jiných hrách.Denně nějaký ten článek navíc. Na fóru jsem od toho, abych vám pomohl a předal zkušenosti z Travianu.Nehraji na jediném serveru, podařilo se mi skončit .Jak se říká, umění není dostavět DS, umění je s Travianem skončit.Pokud bude má taktika či rada špatná, tak se jí neřiďte, ale většinou mám dobré rady. Další hra ZDE

Standardní

vyměn na trhu, zabití krysy sice je řešení, ale to by sis pěkně počkal

Standardní

Stačí aby ti kdokoliv poslal trochu obilí (na 2.úroveň bude stačit 50) a ty mu to po zvýšení opět vrátíš. Nebo pokud ti to někdo pošle jako hodinovku, tak nic vracet nemusíš.
    Než se na cokoliv zeptáte, přečtěte si pravidla hry a FAQ. Tyto dvě stránky vám velmi pomohou. Pak by nebylo od věci skusit web aliance BHoH-WSE a Čnělkův web. Pokud ani poté nemáte odpověď na otázku, zkuste si prolistovat Fórum a až poté se na něco ptejte. Z 99% bývají všechny odpovědi na otázky zodpovězené na výše uvedených odkazech. Trošku hledání a máte o body/BANy míň.

Standardní

zabi krysu nebo vyměň v tržiště těch spůsobu je hodně

Standardní

já to asi nechápu....Začal jsem včera,jsem u úkolu 17 -rozšířit pole na druhou úroveň.Ale nedostatek obilí mi to hlásí .Nechápu tohle-od každé suroviny mám dostatek-i obilí mám asi 400,ale ta druhá ikonka obilí s červeným křížkem-u ní je 0 (max jsem tam měl 10 tuším a ani to není rozdělené lomítkem) Jak můžu mít nedostatek obilí,když vidím,že ve skladu je?

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

tvoje kladná produkce může být důsledkem produkce hrdiny, plus bonusu za zlaté nebo i čistě produkce. Na ukol to však nemá význam, produkci obilí budeš do budoucna ještě mnohokrát zvyšovat a "stále to bude málo".
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Podobná témata

1. Produkce obilí
    Autor fritzynka v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 17.11.2009, 18:01
  2. Produkce obilí
    Autor Iluvatar v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 16.11.2008, 12:02
  3. Odpovědí: 2