Stránka 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 60

Téma: Český travianer

Standardní

tak hraj na německym travianeru a na obou z nich máš v českých klubech překlady

Standardní

Nevím, jestli má smysl, předhánět se v tom, kdo je mladší a hraje travianer..

Já osobně pochybuju, že si s travianer.cz pospíší, když se Češi chovají, jak se chovají.

Koho hra fakt zajímá, ten češtinu nepotřebuje. Vždycky se stačí zeptat, případně hledat v návodu.
    It may seem like I’m a sarcastic dweeb 24/7, but I’m actually only a sarcastic dweeb 18/7 because at night I actually have feelings.

Standardní

je mi 12 a nechápu to
    3x speed je nej server kdo s tím souhlasí tuž až si dá toto do podpisu

Standardní

Cesky Travianer mel byt uz na jare tohoto roku a jak se zda, zrejme nebude.

Standardní

Český Travianer nebude ještě hodně dlouho. Pokud tě to nebaví, nehraj to.
    Než se na cokoliv zeptáte, přečtěte si pravidla hry a FAQ. Tyto dvě stránky vám velmi pomohou. Pak by nebylo od věci skusit web aliance BHoH-WSE a Čnělkův web. Pokud ani poté nemáte odpověď na otázku, zkuste si prolistovat Fórum a až poté se na něco ptejte. Z 99% bývají všechny odpovědi na otázky zodpovězené na výše uvedených odkazech. Trošku hledání a máte o body/BANy míň.

Standardní

Vidím, že tady není problém jen s angličtinou. Z těch 15 příspěvků, co tady zatím jsou, jen asi 2 nebo 3 jsou bez chyby. Takže nejen angličtinu, ale i češtinu se běžte učit.

Český Travianer doufám ani nebude
    .

Standardní

Bože môj, na veku nezáleží, mne je 15 a travianer som začal hrať už asi 3x a zakaždým mi to vydržalo asi 2 dni kým ma to prestalo baviť..niektorí majú 9 a chápu to, iní (ako ja ) majú 15 a ani tomu nechcú chápať lebo ich to nebaví

Standardní

Presne ako povedal redvo, to je vec názoru, sú tí čo ich to baví, tí čo ich to nebaví a špekulanti čo tu stále zakladajú témy, kedy to bude? ako dlho to potrvá? už ma to nebaví....

Toto je osobne môj názor, travianer som hrával, ale kvôli nedostatku času som prestal. Ale potom sa k tomu vrátim, keď bude čas.
    A BOLA TMA A BOL BAN.
    Od 31.3.2011 bolo na moje hlásenie zostrelených spamerov: III

Popis upravil M.i.r.a/lebo nightRavenovi sa nechcelo.

Standardní

svůj věk nebudu zmiňovat, zmíním jen, že ještě nemám ani OBČANKU

já travianer chápu, ale nehraju ho z nedostatku času a jak už tu někdo říkal, když tě to nebaví v AJ nebude tě to bavit ani v ČJ! a koho to opravdu baví najde si překlad
    Kašlu na to dělejte si co chcete, stejně mě nikdo neposlouchá i když to s vámi myslím dobře !
    A jestě něco nesnáším ty kdo mi opravují pravopisné chyby !
    Je tu celkem nuda no to protože Tovlasek se rozhodl být moderátorem a přestat spamovat
    Blbá škola už to začlo

Standardní

Citace Původně odeslal counder Zobrazit příspěvek
    no ale když ti je třeba 9 tak sotva tomu mužeš rozumět. Mě je 12 a jakš takš sem tomu rozuměl (zpočátku) ale potom to bylo i nad moje síli. Ale bylo duležité to že to čemu jsem nerozuměl mě moc nebavilo.
    mě je 13 a normálně plynule si to přeložim vym o co jde a sem uz dost daleko a nebo si to řeložim na google.

Podobná témata

1. Český jazyk
    Autor slon v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 09.03.2013, 13:12
  2. Český Travianer
    Autor Ori v sekci Otázky a Odpovědi
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 08.08.2008, 22:46
  3. Český Travianer
    Autor White.Ghost v sekci Travianer
    Odpovědí: 2