Stránka 1 z 5 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 45

Téma: návštěva servru bez registrace

Post návštěva servru bez registrace

Zdravím vás!

Napadlo mě, že by TT mohl při každém restartování serveru vytvořit účet pouze pro sledování statistiky,top10 pozic atd...

např: každej hráč by věděl toto

nick:host
    heslo:host

Tento účet by byl nějak bloklej, aby hráči nemohli psát zprávy atd...pouze by sloužil k sledování serveru...bylo by to velice užitečné zejména při stavbě DS a otázek typu na jakém je lvl. ??

Myslím si, že by nebyl velkej problém tento nápad uskutečnit prosím napiš svůj názor na toto

Standardní

No tak po dlhom case rozumny napad, sam si ho beriem na starost a predlozim na medzinarodnom fore Travian Teamu .
    Ked nevies... nerad
    Ak mas vyhrady, od toho su Sukromne spravy
    ...

Standardní

Ahoj,
    Zní to jako dobrý nápad, ale když se tam bude přihlásit x hráčů najednou, tak by to mohlo vypadávat, tohle je jen detail. Jinak by to nemělo chybu..

Standardní

vypadá dobře, ale je to podle mně zbytečné zdůvodu když chceš vědět lvl DS stačí jenom se na forúm kouknout kde je průběh stavby DS a máš to a nemusíš tam se regnout nebo přihlásit se jako host

Standardní

je to dobré, sice to můžeš vidět na fóru. ale můžeš se kouknout na hráče a populace, také bych tam přidal top útoky ať se mohou všichni pokochat.
    Kdyby jste potkali hráče jménem flokrt a nebo zeob, tak jsem to já a můj kolega. Což pro vás začátečníky neznamená dobrý herní požitek. Flokrt hraje na cz11, Zeob na cz3. Začínali jsme jako každý jiný, každý má šanci se vytáhnout.

Standardní

Útoky jsou blbost. To, že to uvidíš na fóru taky, někdo to chce přesně vědět a na fóru se to každou minutu vážně neaktualizuje.

Smile

Určitě by se to hodilo protože stále se registrovat protože se chcete podívat na kolikátce je Ds to by mě nebavilo ..

Standardní

dobrý je to jedno kdy to uvidíte kdy to bylo postaveno 1 lvl pak 2 lvl to nechápu je to jedno podle mně. Stejnak to uvidíte.
    za minutu DS nepostavíš jeden lvl tak nevím proč aktualizovat každou minutu to je blblost

PS: ty útoky nerozumím ukázovat útoky proč ne ale budou v kronice ty hlavní útoky v Poc Mar, Lucky 13 určitě Sionu, Bushido a snad ji u Eura tak nevím chcete víc

- toto jedná tito kroniky s9 ale i u ostaních serv. budou kroniky

×Raša-x4× stačí jenom jit na forúm a tam je to veřejném když to nevíš kde tak u každé servu je toto zakládá to co si pamatuji čnělka
    Naposledy upravil Taita : 01.08.2009 v 17:09

Standardní

Myslím,že by to bylo dobré kvůli těm,co si neumí např. najít,na jakém lvl je DS,takhle by se počet ''líných'' lidí zmenšil.Jelikož se nejde registrovat na server,který jede již dlouhou dobu a na kterém je už plno lidí,tak by se plno lidí koukalo,jak na tom server je.

Standardní

proč neudělat to. Ale toto je myslím spíš přepych než aby to bylo něco k něčemu

A když je liný člověk tak si myslím stejnak se budou ptát na forúm na jakém lvl. Stačí jenom podívat pořádně po forúm a najdou to. Trvá to cca 2 až 5 minut . Dávala bych za ty to otázky body, ale je to jenom můj názor

Podobná témata

1. Aly na začátku servru
    Autor WhiteSnow v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 09.01.2009, 21:36
  2. moc servru
    Autor smrcino v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 28.06.2008, 06:26
  3. čas servru
    Autor colonist v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2