Stránka 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 36

Téma: Čo sa vie o Multihunteroch a ako sa k ním správať

Standardní

Ale změnit může, má na to práva, a vim o případu kdy tak udělal...
    Trooptool v4
    Primární účel trooptool, nebo také "pomocníku pro aliance" je v tom, že ukazuje v přehledné tabulce armády hráčů v alianci. Jednoduše přijdete, a ti, kteří mají dostatečné opravnění na to vidět armády aliance, tak uvidí tabulku s číselnými údaji o hráčích, po rozkliknutí ještě detailněji i vesnicích, atd. Pokud chcete mít i vy přehled o svém účtu i z jiného rozměru, určitě to zkuste.

Standardní

Citace Původně odeslal Watchick Zobrazit příspěvek
    Ale změnit může, má na to práva, a vim o případu kdy tak udělal...
    O tom sa nikto predsa neháda. Hovorím len, že ak máš pop nad 100, tak by ti nemal zmeniť nick pod iným zámerom ako vulgarizmom...
    Online hry help.sk - Pomoc pri hraní online (browser) hier. Samozrejme je tam aj Travian a v najväčšom zastúpení článkov
    Nechápem chudákov, ktorý po jednej chybe píšu "si lama"...

Standardní

Ani za pokud to nestojí, je to marnost
    Ve dvou se to lépe táhne, dualy ale nemam rád

Standardní

nooo.. tak jsem si to precetla a par komentu/oprav.. registrovat se nechci, takze to napisu sem.

Bežne mu môže na veľkom serveri prísť aj 300 práv denne!
    znacne prehnane cislo. 300 denne mohlo byt maximum v drivejsich dobach, dnes se to pohybuje mezi 0-100 (podle doby behu serveru a aktivity MH pri banovani

Predmet správy je nutný. Ak správa neobsahuje predmet, Multihunter ju nemusí čítať a rovnou ju môže zmazať.
    MH by nemeli zpravy bez predmetu mazat. Resi se taky, ale nekteri MH je muzou resit az jako posledni. Ja osobne resim zpravy zpravidla v poradi, ve kterem prisly, bez ohledu na predmet. Nevidim rozdil mezi predmety "zadny predmet" a "ban", "za co????", "nevim" atd.

nepíš Multihunterovi veci, ktoré s ním nesúvisia, tj. všetko iné, ako ohľadom blokovania účtov v Traviane
    MH muze resit i nektere herni bugy (chybna produkce surovin, zmizely hrdina) nebo vysvetlit hraci, kam se mu ztratili vojaci (umreli hlady atd.)

Nikdy nepíš Multihunterovi, ak nahlasovaný hráč má aspoň jednu z týchto vlastností:
    * Nemáš priamy dôkaz, iba domnienky
    Na zjisteni jednoznacnych a prokazatelnych dukazu je tady MH, nikoli hrac. Takze pokud se hrac domniva, ze nekdo porusuje pravidla, at klidne MH pise

Vyňať účasť z aliancie
    MH nemuze vyhodit hrace z aliance, muze jen prejmenovat/zrusit alianci

je na serveri týždeň skôr, ako sa začne (preto má takmer vždy medaile za týždeň 0 a populáciu, ktorú nie je možné tak skoro dosiahnuť)
    2 dny ;D od zacatku registraci

má po celú dobu servera zapnutý plus účet a môže posielať hromadné správy celému severu
    Plus ucet ano (kvuli archivu zprav), ale nemuze rozesilat hromadne zpravy. Takzvane systemove zpravy muze posilat pouze admin/coadmin.

musí mať viac ako 18 rokov
    Nemusi, naslo se i par vyjimek. Ale upozornuju, ze to jsou skutecne vyjimky, zpravidla u lidi, kteri se osvedci a ukazou, ze rozumove jsou dospeli

Môžeš si vlastne prečítať všetky správy, ktoré medzi nami boli, avšak najviac ti dávam do pozornosti túto:
    http://speed.travian.sk/nachrichten.php?id=159723
    Pokud se tim snazis naznacit, ze MH ma pristup ke korespondenci hracu, neni to pravda. MH muze videt zpravu pouze pokud je mu na ni poslan link a zna nick alespon jednoho z hracu, kteri si psali.

ako som vďačný FreeBird-ovi, že napísal do fóra Travianu tému Všetko okolo Multihuntera vďaka ktorej som mohol dostať veľa nápadov a návrhov
    Hlavne ten topik na sk foru je okopirovany od nas http://forum.travian.cz/showthread.php?t=59706

celkove.. hmm jako clanek je to OK, hraci se mozna par novinek dozvedeli
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Citace Původně odeslal Baňox Zobrazit příspěvek
    Ada(S):
    Za 1) Já si nevymýšlím
    Za 2) MH mění nick pouze do 100 popky,nad 100 pop jen pokud je to nevhodný nick.
    Za 3) To,zda ti nick změní i nad 100 pop je na samotném MH,ale šance jsou dle mého názoru malé,nicky se moc nemění už po 100 pop.
    Ach jo, vis co, nemam naladu se o tom hadat, změna nad 100pop je celkem častá věc, ta hranice tam je dle mého z velké části, aby lidi nespamovali mh, když už mají pop třeba 200-300, jelikož to by mohlo zapříčinit jisté matení okolí. Teď budu reagovat na tvé body, můj bod 1), je reakce na tvůj bod 1). Ve své podstatě jsi nenapsal teď nic špatne, až na 1) protože právě svůj bod jedna jsi si vymyslel, jelikož téměř každý si vymýšlí 2) s tím souhlasím, mh mění nick do 100pop, ovšem může měnit i nad 100, vše závisí jen na tvé interpretaci, vstřícnosti mh, když máš i nějaký smysluplný důvod, jen to pomůže. 3) ano, jak už jsem psal, je to na samotném mh, tak tvé šance mohou být malé u zaneprázdněného mh, ale mohou být velké u mh, který má čas,ale samozřejmě bude i lepší, když si každý bude myslet, že to jde jen do pop100, jelikož to bude plnit svůj účel a to je, že lidi nebudou zbytečně otravovat MH.

jinak bych rád podotkl, že já si nick nad 100pop měnil asi 2x, jednou to bylo na cz12 asi při pop 110-Q20cca a po druhé to bylo na cz10, kde jsme tou dobou měli asi už 250, možná i trochu více, stačilo jen napsat stručný dopis, doložit nějaký důvod, samozřejmě to nebylo ''tohle se mi líbí víc'' a šlo se hezky domluvit.
    Nice Thread!.... Just Kidding. You Fail

Standardní

Jenže musíš pochopit,že některý MH ti prostě řekne,ne nezměním ti ho a hotovo.Já jsem si jednou chtěl nechat měnit nick cca v 300 pop a řekl mi ať ho neotravuji hloupostmi,že se mu prý nechce.

Dnes nevím,jak to chodí,když si chce nechat někdo změnit nick,ale já mám s tím zkušenost špatnou a příště bych se raději rozmyslel do 100 populace,jaký jiný nick,bych chtěl mít.

Standardní

docela by mě zajímalo, jestli se někdy v travianu změní ten status quo který tady je... a to persunkce viny... když něco udělám, mám 3 možnosti, přiznat se MH, vykašlat se na účet, nebo napsat Blackovi, který mi konečně řekne co jsem udělal...
    Jako velice chytré, hráč se pak přizná i k něčemu "co neudělal", tedy spíše o čem MH ani neví...
    nicméně mi to přijde jako naprostá tyranie, jako když se upalovali čarodějnice
    Trooptool v4
    Primární účel trooptool, nebo také "pomocníku pro aliance" je v tom, že ukazuje v přehledné tabulce armády hráčů v alianci. Jednoduše přijdete, a ti, kteří mají dostatečné opravnění na to vidět armády aliance, tak uvidí tabulku s číselnými údaji o hráčích, po rozkliknutí ještě detailněji i vesnicích, atd. Pokud chcete mít i vy přehled o svém účtu i z jiného rozměru, určitě to zkuste.

Standardní

Citace Původně odeslal Watchick Zobrazit příspěvek
    nicméně mi to přijde jako naprostá tyranie, jako když se upalovali čarodějnice
    mě příjde, že když neděláš nic proti pravidlům, nic se ti nestane, když nebudeš čarovat neupálí tě, jen tady to není taková podívaná jako dřív

Standardní

Jenže musíš pochopit,že některý MH ti prostě řekne,ne nezměním ti ho a hotovo.Já jsem si jednou chtěl nechat měnit nick cca v 300 pop a řekl mi ať ho neotravuji hloupostmi,že se mu prý nechce.
    No podle mě tam spíše si doplatil na to, že buď byl zaneprázdněn, nebo prostě se řídil příkazy jaké má a to, neměnit do 100pop, ptal jsem se pro jistotu merlousky, abych ze sebe neudelal uplnyho osal a říkala, že mají své vlastní interní pravidla, která by se měla (neznamená musí) dodržovat, což znovu zopakuju, že závisí na samotném mh, zda uzná z vhodné provést změnu...

příště bych se raději rozmyslel do 100 populace,jaký jiný nick,bych chtěl mít.
    ono nejlepší je vždy se rozmyslet jaký nick budeš chtít už když se registruješ...

Standardní

Tak já se vždy rozhodnu pro nick dobře,pouze jednou jsem ho chtěl změnit. A to,že bych ho chtěl změnit příště do 100 populace říkám proto,kdyby jsem chtěl změnit jméno ještě někdy.

Podobná témata

1. Jak udělat správně otázku?
    Autor Mumie v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 12.04.2008, 15:38
  2. SK3 - správy
    Autor Ahrim88 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 24.09.2007, 22:16
  3. Co smí správce?
    Autor Deidre v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7