Stránka 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 52

Téma: Servery s nočním ochranným bonusem

Smile

Citace Původně odeslal Petiolata Zobrazit příspěvek
    Mr.Mark: no, já pracuju ve dne i v noci, copak bych dělala já? Smažila řízky u plotny a venčila psa?
    ale +jeden server tak bys hrála ne jiním serveru

Standardní

No, každopádně jsou ty nápady scestné .. seďte u toho, uhejbejte armádou, nedávejte suroviny a nebudete za chvilku potřebovat žádnou ochranu pro nové hráče a další "fantasmagorie"
    Prosím travian tým, aby od teď dosedal opatrně, mohl by mi ublížit

První a poslední video virtuálního života: http://vimeo.com/10958932 ,http://vimeo.com/19798513

Standardní

S tim hlídáním dual a více účtů jsem to už jednou psal...hlídat to podle IP adres je nemožné.

Vsadim se, že já u svých účtů mám tak 80 různých IP adres...

Standardní

Tonda kebyze vies aj citat okrem pisania, tak si precitas , ze moznost ako to uhlidat je sledovat, ci je na ucte naraz prihlasenych viac ludi. Mam strach ze pri triple a viac accountoch je to tak, ze ten co nema sluzbu si v klude nieco robi , ani sa na ucet nepozrie a len caka na zazvonenie budika , aby sa rychlo prihlasil ... tomu jednoducho neverim.
    Ked nevies... nerad
    Ak mas vyhrady, od toho su Sukromne spravy
    ...

Standardní

Fanda1201 - nesmysl velký toto bylo již jednou zaprvé a zadruhé jsou třeba ve válce dvě aliance neoficiálně jedna je žebříčku u místěná na 60 místě druhá jenom na 110 místě.

ta první má 54 hráčů dva hráči maji průměru tam 10K popky ale maji tam cca 6 hrůčů kteři maji jenom 500 popky nebo i víc, ale druhá aliance má jenom 20 hráčů a maji popku všeichni od 4K až 10 K tak oni nemůžou útočit díky tvému nesmyslu na ty popkou 500? to je nesmysl zdůvodu wow a travian je odlišná hra. Proto to nemůže být zavedeno vůbec.

Mr. Mark: noční bonusy atd. co vymýšliš tak jdi hrát fakt sim city je toto onlinovka ne desková hra. Dost alianci maji strategii že útočeji v noci i v realu člověče útočeji v noci nebo kdy ten nepřitel to nejmín čeká. Je nesmysl dělat dva servery pro ti lidi, kteří hrajou v noci a zase ve dne. Je to onlinovka aj ne desková hra nebo hra kdy se odlásiš tak se nic neděje.

Co tu vymýšlíte o nových pravidlech je nesmysl zdůvodu, že okrádáte o strategie tuto hru. Převážne ty to nápady jako bonus neutočení v noci, nebo neutoční na menší hráče atd. maji hlavně ty farmy, kteři se přihlašuji jenom 3 krát nebo jednou za den a pak jsou v úžasu, že jsou farmy.

Cube: jo máš pravdu lze to ohlidat polovičně s dualy, ale hráči jsi budou víc hlídat kdy se přihlaseji nebo ne. Já proti dualu nemám nic, ale 3 až 4 na jeden účet fakt stačí a 5 pět a více to už není hra. Nevim co jim na tom baví

Možná bych dovolila víc dualu než 4 až 5 na speedu tam to chápu, ale na romálním servu to je podle mně nesmysl mít tolik hráčů na jednom účtu

Standardní

Jak lze dohledat, jasně jsem psal, že dual jsem schopen pochopit. takže poznámka abych si já nějaký našel je dost mimo. A absolutně nechápu za co jsem dostal nějaké výstražné body SPAM to tedy rozhodně nebyl - protože píšu o úplně jiném řešení problému . To se tu zase trestá jen za to, že si dovolím napsat, že bych něco změnil ? A zdůvodnění si mám hledat místo aby bylo jasně napsáno, aby ho všichni viděli ? Se pak nedivím,že na fóra chodí tak málo lidí. Místo rady a konstruktivní debaty výstraha - skutečně superpřístup.
    Naposledy upravil Geralt z R : 17.08.2009 v 08:13 Důvod: doplnění

Standardní

Citace Původně odeslal Taita Zobrazit příspěvek
    Fanda1201 - nesmysl velký toto bylo již jednou zaprvé a zadruhé jsou třeba ve válce dvě aliance neoficiálně jedna je žebříčku u místěná na 60 místě druhá jenom na 110 místě.

ta první má 54 hráčů dva hráči maji průměru tam 10K popky ale maji tam cca 6 hrůčů kteři maji jenom 500 popky nebo i víc, ale druhá aliance má jenom 20 hráčů a maji popku všeichni od 4K až 10 K tak oni nemůžou útočit díky tvému nesmyslu na ty popkou 500? to je nesmysl zdůvodu wow a travian je odlišná hra. Proto to nemůže být zavedeno vůbec.

Mr. Mark: noční bonusy atd. co vymýšliš tak jdi hrát fakt sim city je toto onlinovka ne desková hra. Dost alianci maji strategii že útočeji v noci i v realu člověče útočeji v noci nebo kdy ten nepřitel to nejmín čeká. Je nesmysl dělat dva servery pro ti lidi, kteří hrajou v noci a zase ve dne. Je to onlinovka aj ne desková hra nebo hra kdy se odlásiš tak se nic neděje.

Co tu vymýšlíte o nových pravidlech je nesmysl zdůvodu, že okrádáte o strategie tuto hru. Převážne ty to nápady jako bonus neutočení v noci, nebo neutoční na menší hráče atd. maji hlavně ty farmy, kteři se přihlašuji jenom 3 krát nebo jednou za den a pak jsou v úžasu, že jsou farmy.

Cube: jo máš pravdu lze to ohlidat polovičně s dualy, ale hráči jsi budou víc hlídat kdy se přihlaseji nebo ne. Já proti dualu nemám nic, ale 3 až 4 na jeden účet fakt stačí a 5 pět a více to už není hra. Nevim co jim na tom baví

Možná bych dovolila víc dualu než 4 až 5 na speedu tam to chápu, ale na romálním servu to je podle mně nesmysl mít tolik hráčů na jednom účtu
    Nevím jestli máš problém se čtením- ale jak lze snadno dohledat - rozhodně neomezuji strategii hry - pouze hledám řešení, jak znemožnit, aby na jednom účtu mohlo hrát 3 a více lidí - to pak prostě už není hra . A jak se lze snadno přesvědčit - tak v noci útočí nejvíce právě tyto multiaccounty .

Standardní

vážně? i já útočim v noci i má aliance útočí v noci to není v dualu níbrž o strategii zapvé a zadruhé máš taky možnost si na jít dual. A zase ti říkám 3 ještě pohodě, ale 4 až víc hráčů na jeden účet tak to je pro mně taky příliš, ale když jim to bavít tak proč ne.

Standardní

Normální lidi útočí jen v noci.. v tu dobu je nejmenší šance sehnat si podpory, protože všichno spí
    Kdyby to někoho zajímalo, tak nyní pracuji pro Komínexpres
    Je pro Vás Califax legenda Travianu? Ano? Tak jste natvrdlý člověk.
    Nebyl jsem nejlepší, jsem nejlepší!

Mám nejvíce příspěvků na tomto fóru, takže jsem nejmoudřejší. Kdo nesouhlasí, je moula!

Standardní

Asi mas jinou predstavu o normalnich lidech, u me ti normalni v noci spi
    A ti lepsi maji na noc sittery

Čnělka: takovou poznámku jsem čekal
    Naposledy upravil Čnělka : 17.08.2009 v 12:24

Podobná témata

1. servery
    Autor jakubker13 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 16.03.2009, 16:22
  2. servery
    Autor hunteros v sekci Všeobecně