Stránka 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 32

Téma: Rozhovor s pisálkem deníku Germána

Standardní

Citace Původně odeslal Tovion Zobrazit příspěvek
    Tak to delej napriklad na blog.cz nebo na wbs, webnode a budu ti věřit....

Ale o tom silne pochybuju....
    blog neni pro penize vsimni jsi zalozeniho prvniho clanku, tato akce blogeru je nova a pro nejakej usmudlanejch 50 kc to opravdu neni

Standardní

Po precteni me napadla jedina vec, chlapec chce byt zajimavej a vymysli si zajimave pribehy. Nedavno byl jeste tak mlady, ze s nim hral tatinek, o par radku dale pise, ze byl clen nemeckeho TT , umi urcite nemecky i anglicky a odmenu mu posilali na ucet, ktery ma vedeny v eurech na Kajmanskych ostrovech

Standardní

Vzhledem k tomu jak pise (hur nez ja, tudiz jako prase), bych se divil kdyby vubec vedel co multihunter dela...
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Arrow

Pety to vystihl přesně

Já nevím ale 23k zlatek se mi zdá nějak hodně moc když je tak malej
    Ale neříkám že to není možné....

Standardní

Citace Původně odeslal Pety Zobrazit příspěvek
    Po precteni me napadla jedina vec, chlapec chce byt zajimavej a vymysli si zajimave pribehy. Nedavno byl jeste tak mlady, ze s nim hral tatinek, o par radku dale pise, ze byl clen nemeckeho TT , umi urcite nemecky i anglicky a odmenu mu posilali na ucet, ktery ma vedeny v eurech na Kajmanskych ostrovech
    mě je 21 a cejtím se taky mladej. na to abys byl clenem TT nezalezi na veku (14cti letej kluk na tom muze byt rozumove lip nez 40ti letej hclap) ale na inteligenci a schopnosti se dorozumet cizim jazykem.

Standardní

MH musi byt starsi 18 let.
    [CENTER][B]Počet příspěvků neodpovídá velikosti IQ, či množství znalostí, ale tomu jak moc tady kdo spamuje.

Standardní

Teda vy jste toho pisálka sepsuli. (nebo zepsuli? Dadoune, jak?)

Mně se naopak ten rozhovor líbí.
    Hned na úvod je zápletka, kolikže na účtě bude hrát lidí. Dalším důležitým sdělením je, že hackeři jsou hackeři, což jsem třeba vůbec nevěděla. Plusem je i to, že bude hrát dobrej, hodně bohatej hráč a že sám pisatel má jisté kontakty na německý TT. A nejvíce oceňuji, že se pisatel nějak nepřeceňuje a sám je na pochybách, zda při těžkém farmení bude vůbec schopen nějak plnohodnotně přispívat do svého deníku.

P.S. a přesto všechno se na Deník germána těším

edit Čnělka:
    Naposledy upravil Čnělka : 05.10.2009 v 21:51
    Život není o tom, jak přežít bouřku, ale jak si zatančit v dešti.

Standardní

Nevím ale nezdá se mi že by tenhle člověk měl něco společného s tím deníkem... Ta arogrance a věčné zfarmení? Už ta věta kde se ho ptá na to kolik utratí denně zlatých a on napíše 23 000 ? Ostatně proč mám pocit že MH nejsou placení zlatkama že jich pouze mají kolik chtějí ? alespon jsem to někde četl v rozhovoru s MH

Standardní

Souhlasím naprosto s merlouškou a pety ... V tom rozhovoru je hodně lží... Když byl tak mladej že musel hrát s otcem tak se určitě nestal TT v německu který by mu dal 23K zlatek na svojí hru... To je spíš kuriozita utratit tolik zlatek s 40 vesnicema...

2) tento hráč dále tvrdí že hrál na tomto účtu:

http://www.dailymotion.com/video/x8s...ich_videogames

pochybuju že by to dokázal a není tam ani jedno české slovo ani jeho nick... A také si nemyslím že mluví plynule angličtinou a němčinou... Ale čnělka by mu mohl dát lekci

Standardní

Je to opravdu divné, ten hráč tam dost machruje, uvidíme kdo koho bude farmit, hraje si tam na top hráče a že byl členem TT v Německu to mi je divné copak němci nemají svoje lidi že tam museli brát někoho z Čech, a ty zlatky no je to dost podivné.

Podobná témata

1. deník germána
    Autor mortus v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 31.12.2009, 23:54
  2. Deník Germána
    Autor Google v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 23
    Poslední příspěvek: 14.11.2009, 20:44

Pravidla přispívání