Stránka 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 32

Téma: Rozhovor s pisálkem deníku Germána

Standardní

no celé mi to příjde dost jako blábol i proto, že opravdu dobrý hráč nemá potřebu v každé větě 3x opakovat jak je dobrý.........tak "hvězdo" hodně štěstí, ale je pravdou, že sehnat na účet někoho, skoro tak dobrého jako jsem já, dá hodně práce a odříkání

Standardní

tak tenhle típek byl v německém TT jako Multihunter?

[14:36:56] Google píše: co to je sloveso "klauen"
    [14:37:11] Maxi píše: prosím?
    [14:37:21] Google píše: copak ty nejsi němec?
    [14:37:29] Maxi píše: Aha, myslíš v překladu
    [14:37:36] Google píše: nezrdžuj to
    [14:37:42] Google píše: aby jsi si mohl zapnout překladac
    [14:37:45] Google píše: a překladat si to...
    [14:37:48] Maxi píše: Ježiši
    [14:37:51] Maxi píše: Jdi s tím koncertem už někam

Tohle teda jasně svědčí, že je to lhář... Čnělko lháře na deník bych asi nebral...

Standardní

Ti co budou psat ten deník tedy budou hrát od zítra na CZ5?

Standardní

Jste trapní, nemáte žádné ověřene info. Nemáte ani podmětný důkaz, máte jen dohady.
    Za 2) Google, nemáš žádný řádný, podmětný info, ani bych se nedivil, kdyby jsi koncert hrál, a aby jsi nebyl lhář ty.. A to že všem lezete do *****e(TT) jakmile něco napíšou a vy hned dete s tím, že mají pravdu,ale do te doby jste se nevyjadřovali.. Smích.. + deník germana nebude, třeba si ho muže psát ten 8 letej google :-D

Standardní

hm.. nez to tema locknu, tak mi prosim jeste vysvetli, co je podmetne info a podmetny dukaz.. mi to nenasel ani google a nechci umrit nevzdelana
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

google0- nevím zda máš právo zveřejňovat jeho skype
    Souhlasím s YORKEM, lezete tu do *****e TT, a závidíte že jste nikdy nebyli v top... O vás se nadá mluvit slušně.

K TT to se divíte, že to někoho baví hrát? Že český travian ztrácí lidi? Není divu, koho může bavit hrát s takovými lidmi. Někdo by se nad sebou měl zamyslet...
    Naposledy upravil ?-? : 06.10.2009 v 14:06
    ¿-?

PF 2010

Standardní

to ?-?: nevím podle čeho usuzuješ, že se tu leze TT do zadku........už podle stavu mé reputace je zřejmé, že patřím mezi oblíbence TT
    Co se týče tarvian fora nicku YORK9, nejsem si tak jista, že se jedná o hráče York pokud ano, tak se omlouvám, ale měli jsme tu čest spolu hrát a myslím, že v celku dobře znám jeho názory.......
    Nepsala jsem, že se jedná o podvrh, ba naopak snad doufám, že to byl podvh, protože pokud se takto vyjadřuje bývalý člen teamu .de, tak ........no snad jen

Standardní

tak jsem si to přečet...........LOOOOL ten člověk co to psal je prostě blbeček
    Mluvit s ním v reálu tak se mu směju do xichtu až by odešel s brekem domů, nemůžu si pomoct ale připadá mi jako dítě co zdaleka nedovršilo psycjický vývin na to aby zvládl svoje virtuální EGO.
    No ale jen virtulání v realném světě to bude šikanovaný chudáček šedá myška a strašně touží být v něčem zajímavý.

no a určitě nikomu nelezu do zadku já u zadku všecky akurát mám.
    Naposledy upravil Darw : 06.10.2009 v 16:36
    Black Hawk czx9

5x speed: hošánek a spol - 2 600 000 off, 209 lvl hero, 500k deff

Standardní

Tvdit, ze nekdo leze do zadku TT, znamena, ze nemate argumenty, ktere by davaly nejaky ten smysl... ze nekdo leze do zadku TT se tvrdi v kazdem tretim tematu kde nekdo neco o TT rekne a nekdo se jich zastane, ponevadz s nimi souhlasi... jen si kecejte, zavislaci.

Muriel: Oskliva podpasovka.

YORK9: Dobre ze nebude, uz jsem se lekl ze to bylo opravdu mysleno zcela vazne... mimochodem, kde mas Ty nejake dukazy? Kde mas ty overene a jiste informace, ze kterych je videt ze opravdu pracoval pro Nemce? Mas nekde nejakou jejich zpravu kde to pisou? Nejdriv si zamet pred vlastnim prahem...
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

Nejsem pistel deníku germana :-D

Podobná témata

1. deník germána
    Autor mortus v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 31.12.2009, 23:54
  2. Deník Germána
    Autor Google v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 23
    Poslední příspěvek: 14.11.2009, 20:44

Pravidla přispívání