Stránka 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazují se odpovědi 31 až 32 z 32

Téma: Rozhovor s pisálkem deníku Germána

Standardní

YORK9: ... Promin, pletu si nicky.

Tudiz to co bylo zamysleno Yorkovi, presunte si prosim k autorovi rozhovoru, pripadne tomu, kdo se vydava za onoho nemeckeho mh (i kdyz ti k tomu snad ani nic nepsali, ze? No nevadi, muzete ignorovat...).
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

Rozhovor....na můj vkus se chlapec až moc chválí. Uvidíme, jak mu budou jeho cíle vycházet v praxi, ale určitě to nebude mít tak jednoduché a nebo jednoznačné, jak si myslí. Podle toho jak píše, tak si ho (je) bude spousta lidí chtít vychutnat až přijdou na to, za jakým nickem se skrývají.

Jinak co se týče věrohodnosti - 23k zlatek na speedu nevím, jelikož jsem speed nikdy nehrál. Na normálním serveru mi to přijde až moc i kdyby člověk zlatkoval každou budovu zvlášť v každé vesnici (včetně polí na 1 lvl z 0 lvl). Zbytek "faktů" nelze vyvrátit a ani potvrdit, když člověk nezná ani věk dotazovaného či jméno.

Na závěr - třeba se tam potkáme a uvidíme, kdo jak dopadne

Podobná témata

1. deník germána
    Autor mortus v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 31.12.2009, 23:54
  2. Deník Germána
    Autor Google v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 23
    Poslední příspěvek: 14.11.2009, 20:44

Pravidla přispívání