Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 21

Téma: divná reklama na travian

Standardní

Reklama je tam stále, je tam odhadem už 3 měsíce, tehdy jsem ji viděl prvně. A pokaždé mě spolehlivě dovede k Travianu, alespoň se na něj nedá zapomenout a třeba přibydou "nováčci"..
    Než se na cokoliv zeptáte, přečtěte si pravidla hry a FAQ. Tyto dvě stránky vám velmi pomohou. Pak by nebylo od věci skusit web aliance BHoH-WSE a Čnělkův web. Pokud ani poté nemáte odpověď na otázku, zkuste si prolistovat Fórum a až poté se na něco ptejte. Z 99% bývají všechny odpovědi na otázky zodpovězené na výše uvedených odkazech. Trošku hledání a máte o body/BANy míň.

Standardní

Mohl by sem nekdo prilozit screenshot
    hraju na s5 pod jménem -.toust.- a heslo ****** to vam nereknu

Mám rád galy

Standardní

Ale jde o to ze tu reklamu tam nedava Travian jako takovej ale nejakej "vycuranek" (nejspis) to se dozvim az ji zase uvidim tu reklamu a podivam se jestli to je ref.odkaz ale pochybuju ze by travian delal reklamu na Fb a maskoval to jako Cs (counter strike) to by tam rovnou dali obycejnou reklamu...

Standardní

Tu reklamu jsem videl vic nez dostkrat ... a myslim ze by se s tim melo neco delat ...kdyztak posli link adminovy nebo ho postni sem na forum...

Standardní

j taky jsem to viděl je tam obrázek Canter Strike Source a pod ním nápis hraj hned kliknu a odkáže mně to na travian...

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

když nad takovýto banner najedete myší, dole na systémovým řádku se vám ukáže adresa. Pokud tam bude ref odkaz ("http://www.travian.cz/?uc=czy_xxxxx") , je to samozřejmě nějaký "vtipálek". Pokud tam bude vyloženě "www.travian.cz" tak jde patrně o oficiální reklamu. Pokud půjde o link vedoucí zcela někam jinam, je to taktéž podvodná reklama. Ale víc bych mohl říct, až budu vědět o jaký "obrázek" a text jde.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Takže děcka, všichni pěkně připojit na facebook a aktualizovat stránky tak dlouho, dokud se Vám tam neobjeví "naše" populární reklama s Travianem. Následně nám sem hoďte screen, ať se maj všichni čím nabažit na dobrou noc..
    Než se na cokoliv zeptáte, přečtěte si pravidla hry a FAQ. Tyto dvě stránky vám velmi pomohou. Pak by nebylo od věci skusit web aliance BHoH-WSE a Čnělkův web. Pokud ani poté nemáte odpověď na otázku, zkuste si prolistovat Fórum a až poté se na něco ptejte. Z 99% bývají všechny odpovědi na otázky zodpovězené na výše uvedených odkazech. Trošku hledání a máte o body/BANy míň.

Standardní

takova reklama neni jen na fb videl sem ji tusim aj na webhrach,nebo smsbrane,nvm presne,a byla maskovana tim ze mas sestrelit 5 stihaceknebo zabit 5 zraloku....takze to neni jen facebook

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

a nebo napište poskytovateli, že tam má klamavou reklamu, ať to prověří
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Třeba je to ku prospěchu Travianu. Sice je to klamná reklama a je pravda, že je všude (těch 5 stíhaček jsem už taky viděl), ale alespoň se na Travian přijdou podívat další lidi a třeba je to chytne. I když kdo by stál o další "děcka", co moří fórum spamem, že?
    Naposledy upravil Beran : 16.01.2010 v 01:52 Důvod: edit.

Podobná témata

1. Reklama
    Autor martin1998 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 15.12.2010, 15:40
  2. Reklama(T 3.5)
    Autor Blade22 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 14.04.2009, 15:42
  3. reklama cez travian
    Autor inmagnussty v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 8