Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 11 až 17 z 17

Téma: Vesnice s artefakty - reporty

Standardní

moha jsi do nějakých reportů vložit army a ne 1 vojáčika..dost ubohý .. ..

Standardní

Predy: Mezi vtipnosti a trapnosti je velmi mala vzdalenost. Pozor, prave jsi ji prekrocil.

Diky cloveku co napsal do tohohle tematu, protoze ja jsem na nej nejak uplne zapomel. Pustim se do shaneni dalsich reportu. Snad.
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

jestli budeš chtít tak tedkom budu mít reporty z cz3 z artů tak ti je pak mohu hodit sem pokud budeš chtít

Standardní

hlusta: urcite, hod mi je do soukromych zprav - pokud je pouziji, samozrejme te zapisi jako jejich autora.
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

mohli by ste to aktualizovať trochu nejake nové reporty popridávať
    Tragédiou travian fóra je že každý tu je profík

Standardní

Priznam se ze to nestiham - nemam na to bohuzel cas. Jakekoliv dobrovolniky uvitam.
    Nekdo mi uz par reportu poslal [myslis ze hlusta], jsem za to vdecny, ale potreboval bych jich vic.

Standardní

jj chápem ja bohužial k tomu nemám prístup dlhšie som na traviane nebol a z artefaktami skúsenosť nemám preto lovím informácie o tom
    Tragédiou travian fóra je že každý tu je profík

Podobná témata

1. Artefakty - reporty
    Autor Dirt v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 08.12.2009, 15:08

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání