Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 16

Téma: Denník: Palác/Rezidencia

Standardní Denník: Palác/Rezidencia

Zdravím,
    keďže tém "lám alias začiatočníkov" sa množí tak som sa rohzhodol napísať denníky, kde budú položené najčastejšie otázky a odpovede, ak budem mať podporu hráčov a vedenia ( nebude sa tobrať ako spam) tak napíšem takto viac denníkov. Vopred vás chcem poprosiť = ak tu budem mať niekde chybu alebo má chete doplniť tak mi napíšte SZ alebo sem do témy.
    Dnes sa zamerám na rezidenciu a palác.

Rezidencia/palác

Čo treba na postavenie paláca a rezidencie?
    Palác: ambasáda úroveň 1, hlavná budova úroveň 5, v danej dedine, kde ho chceme postaviť nesmie byť rezidencia
    Rezidencia: hlavná budova úroveň 5 , v danej dedine, kde ju chceme postaviť nesmie byť palác

Kedy môžme založiť/obsadiť novú dedinu?
    Palác: palác pri každej 5 úrovni od 10 lvl ti uvoľní jeden slot, čo v "našom" jazyku znamená, že 10, 15 a 20 úroveň môžme založiť/obsadiť dedinu.
    Rezidencia: tu môžme založiť/obsadiť dedinu pri každej desiatej úrovni (10, 20)
    (pre informovanie, čo je to slot pozri nižšie)

Aký je rozdiel medzi Palácom a Rezidenciou?
    -Palác ako je tu už spomenuté má až tri sloty pri čom rezidencia má iba jeden
    -Palác môže byť iba jeden, čo znamená že možeš mať postavený iba jeden palác na tovjom Travian účte
    -Palác je drahšší ako rezidencia
    -v dedine, kde postavíš palác má schopnosť premeniť sa na hlavnú dedinu - ako? ( postavíš palác, ťukneš naňho a tam máš = zvoliť túto dedinu za hlavnú a na to ťukneš) -následky? (všetky polia, ktoré si mal nad 10 lvl ti padnú v bývalej hlavnej dedine na 10 lvl)
    -ak máš palác na 3 lvl, hlavnú budovu na 5 lvl a daná dedina je hlavná tak tam môžeš postavať kamenník (Kameník je expert na zacházení s kamenem. Čím vyšší úroveň, tím jsou tvoje budovy stabilnější a je těžší je zničit. Kameníkovo vylepšení se vztahuje i na Zemní hráze, Městské zdi a Palisády!)

Dá sa zničiť palác/rezidencia?
    Samozrejme, môžu byť zničené katapultami alebo ak máš hl. budovu na 10 úrovni tak ju môžeš zbúrať v hlavnej budove.

Načo je palác/rezidencia dobrá?
    Ak máš voľné sloty môžeš prebrať alebo založiť novú dedinu.

Ako prebrať dedinu / ako založiť dedinu?
    Na obidve potebuješ voľný slot,
    na prebranie potrebuješ mať senátora/náčelníka/kmeňového vodcu (podľa toho aký si národ - podľa poradia = ríman, gál, germán) , Požadavky pro výzkum: Shromaždiště úroveň 10, Akademie úroveň 20
    Požadavky pro výcvik: Rezidence/Palác úroveň 10/(15)/20 , vyzkúmať si ho môžeš v akadémii,
    keď už budeš mať vytrénovaného Senátore/Načelníka/Kmenového vodcu tak môžes prebrať dedinu,
    návod: pošleš útok na dedinu ktorú chceš prebrať (nemože byť hlavná) potom pošleš normálni útok (ak pošleš lúpež tak senátor/náčelník/kmeňový vodca nebude pracivať) každým útokom znížiš obrancovi lojalitu, (lojalita je na 100 a ak dosiahne 0 tak dedinu preberieš) hneď potom ako preberieš dedinu tvoj kecal ti zmizne.

Založenie novej dediny:
    Stačí ich postaviť taktiež ako kecala v rezidencii/paláci , pozor osadníkov treba troch (osadník je jednotka ktorá založí novú dedinu), keď ichbudeš mať tak si vybereš políčko ( nemôže byť obsadené) ťuknš naňho a tam máš napísané "založiť novú dedinu". a máš .

Tak toto boli asi najčastejšie položené otázky, áno je ich viac postupne to možno doplním,
    a prosím TT a hráčov aby ste sa vyjadrili či mám písať ďalej.

Slovník cudzích slóv:
    slot= je to vlastne vec ktorá ti zobrazuje voľné miesto / možnosť, tak isto aj pri útokoch.

S pozdravom Kebooo
    Najlepšie video TUChceš sa zabaviť? Pozri si = TU
    Potrebuješ pomoc? Najprv pozri TOTO a keď tam nič nenájdeš napíš mi.

Standardní

Ono shrnutí nedostatečně vyřešené problematiky v jednom tématu může být užitečné, toto téma však takové určitě není a tvá snaha o pomoc tak vyznívá spíše kontraproduktivně.
    Slibuji všem šikulům, šikulkám a dalším kamarádům, že budu dosedat nanejvýš jemně a opatrně.
    Moderování fóra není určeno neurotikům a psychotikům! U těchto osob může vést k nezvladatelným záchvatům!

Standardní

Kontraproduktívne?
    Ako tu myslíš?
    Ak to je fakt až také zlé tak to zmaž

Standardní

Myslím to tak, že tato problematika je omílána snad již milionkrát a je obsažena a podrobně vysvětlena ve všech zdrojích které by měl každý hráč a uživatel fóra "povinně" navštěvovat. Jde tedy o téma zbytečné.
    Slibuji všem šikulům, šikulkám a dalším kamarádům, že budu dosedat nanejvýš jemně a opatrně.
    Moderování fóra není určeno neurotikům a psychotikům! U těchto osob může vést k nezvladatelným záchvatům!

Standardní

No hej jasne ja ako chápem ale fakt sa občas z FAQ nedozvie všetko ptrebné a láma mi srdce keď tam už na viacero článkoch vidím už tretí mesiac = na stánke sa momentálne pracuje

Standardní

Citace Původně odeslal kebooo Zobrazit příspěvek
    Aký je rozdiel medzi Palácom a Rezidenciou?
    -Palác ako je tu už spomenuté má až tri sloty pri čom rezidencia má iba jeden
    reza má iba jeden slot ???

už ked niečo takéto robím,tak si to po sebe aspon prečítam....

a tie gramatické chyby tu nebudem vypisovat

ale snaha sa cení

Standardní

Kebooo musel prist spamovat ceske forum lebo na slovenskom ma banan

B.
    SKX9 - Blink182 http://www.youtube.com/watch?v=KkGtEsKVf8Q
    Spomienka na SK1.3 - jeden z naj serverov http://img188.imageshack.us/img188/7180/koniecp.png
    SKX10 - Blind Joker - off rekord na Slovensku - http://www.youtube.com/watch?v=lu-b9FhOdjU
    CZ4 - letný vánok - http://img62.imageshack.us/img62/8097/cz4l.jpg
    SKX11 - Old Shatterhand - http://img827.imageshack.us/img827/641/skx11.png

Standardní

bane - tiež sa mi zdá

Standardní

kebooo: 1) ten jeden slot v rezidenci ti trochu ujel
    2) jak dlouho se pohybuješ na fórech? Podle tvé tendence dělat shrnující poučná témata, to vypadá, že docela dlouho. Za tu dobu jsi mohl pochopit, že hlavní problém v "začátečnických dotazech" nespočívá v tom, že by ty informace nebyly dostupné, ale v tom, že se ti lidi nejsou schopni sami zorientovat tak, aby si potřebné informace sami našli. Co tě vede k tomu názoru, že až se bude chtít někdo na něco zeptat, rozklikne si ZROVNA tohle téma? Když nedokáže přečíst ani stránku help.travian.cz?

Jedná se o zbytečné téma, dobré akorát k tomu, aby si ho přečetlo pár aktuálních uživatelů, co jsou online dnes a zítra, a zhodnotili ti, jestli tam máš nebo nemáš chyby.
    Otázka: Můžete mi říci proč mi fórum někdy ukazuje vlastní příspěvky jako nové a "nepřečtené"?
    Odpověď: Protože ví, že sis je po sobě nepřečet a chce abys je opravil

Zdroj: http://www.lamer.cz/quote/44733#comments

Standardní

Patrikus: jj to mi ujelo...

Bane: Vieš na slovenskom fóre panuje jeden s menom MMO vieš nie som jediný ktorý je tohto názoru

Edera: hej, hej,,, vela krat sa povie že prečítaj FAQ pri tom tam nie su dostatočné informácie, čo spôsobuje tiež z časti spam

Podobná témata

1. Palác / rezidencia
    Autor AND1-baller v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 27.02.2008, 09:39
  2. palác vs. rezidencia
    Autor travian maser v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 23.12.2007, 15:33
  3. Palác a rezidencia
    Autor irma66 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5