Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 28

Téma: Problém v alianci

Standardní Problém v alianci

Ahoj, potřebovala bych radu.
    Hraju na serveru cz5, máme založenu alianci, ale vyskytly se dost závažné problémy. Členové aliance útočí, po vyšpehování surovin pošlou army, ale přesto, že špehové potvrdí přítomnost surovin, army se vrátí bez lupu. Tento problém přetrvává již téměř dva měsíce. Věřím tomu, že hráči naší aliance jsou natolik inteligentní, aby posílali odpovídající army a dokáží si ověřit, zda je co k farmení. Spíš mám pocit, že jde o jakousi formu trestu pro celou alianci za domnělé porušení pravidel. K čemuž nedošlo, ale to zde rozebírat nechci. Spíš mě zaráží, že tato situace trvá celou dobu, od vzniku tohoto konfliktu. Trest byl udělen a přijat. Není důvodu dále trestat celou alianci, natož členy, jichž se tento problém netýkal.
    Obracela jsem se s tímto dotazem na MH Nega, který je hlídačem pravidel a poradcem při potížích na cz5, ale ten není schopen, nebo ochoten odpovědět.
    Dále je zde ještě jeden problém, a to opět s aliancí. Zaslané pozvánky novým členům jsou sice odeslány, ale hráči je neobdrží. Bez ohledu na to, kterým členem vedení jsou zasílány. Jedná se snad o snahu vedení hry o uštvání hráčů, znemožnění jim hrát.
    Snad zde najdu někoho, kdo bude schopen a ochoten na jednoduché otázky jednoduše a srozumitelně odpovědět. Na cz5 se setkávám pouze s reakcí, a kdes to našla, tak mi to odcituj atd. V pravidlech, ani ve všeobecných obchodních podmínkách se o trestech pro celou alianci, což je sdružení lidí z různých konců republiky, nikde nemluví.

Předem děkuji za odpověď, eventuelně o zařízení nápravy
    hanulka38

P.S. Tenhle dotaz na fóru zveřejňovat nemusíš. Není útokem na nikoho, i když věřím tomu, že z Vaší strany to tak bude chápáno

Standardní

1. suroviny - existuje neco jako ukryty nebo existuje neco jako aktivita hracu, kteri suroviny utrati nebo poslou jinam

2. pozvanka do aliance - hrac, ktery pozvanku dostal, ji ma v ambasade

3. dotazy ohledne hry neresi Multihunter, ale Support, proto se nedivim, ze ti MH neodpovedel
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Dobrý den

Vážená slečno/paní "hanulka38"

Problémy s loupežemi a neodesílaní Vašich pozvánek je jistě způsobeno samotnými administrátory hry, kteří se snaží sabotovat Vaší naprosto čistou hru a neprávem si honí svá nevyvinutá ega na poctivých, slušných, dobrých hráčích, kteří jsou jistě velmi zkušení v posílání pozvánek i ve farmení hráčů. Samozřejmě že nepřátele nemají úkryty a pozvání hráči si prohlédnou ambasádu, kde jistě neleží jejich pozvánka. Odpovědi Multihuntera jsou vyloženě sprosté, na dotazy ohledně hry přeci odpovídá jedině on!

Doporučuji zažalovat celý český Travian! Soud bude stát na Vaší straně!

Veřím vám!

Dadoun

Ja umru...
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

a pokud je pozvánka poslána hráči, který je v alianci, tak ji nevidí. Nejdřív musí ze stávající aliance vystoupit, aby se mu na ambasádě objevila. První část je jasná, úkryty a utrácení přebytečných surek.

pro dadouna: já bych žaloval i Němce
    Naposledy upravil Ohněta : 11.02.2010 v 21:17

Standardní

Merlouska - myslím, že mám v ally dost inteligentní hráče, kteří s útokem pošlou i špeha, aby jim přinesl kompletní zprávu, takže úkryty a přesun jednotek - dobrý, ale není to to, co mě zajímalo - o tom, kde jsou pozvánky do ally ví v této hře všichni, takže jí rozhodně nehledají ve zprávách, ale právě v ambasádě - takže taky dobrý pokus - mám pocit, že si zde všichni nějak myslí, že ti kdo se ptají, jsou naprostí pitomci - stejný jako na serveru MH - super

dadoun - dobrý, veselé, úsměvné, ale to je vše

Standardní

ja bych to videla na chybu mezi zidli a klavesnici, protoze nikdo jiny si na podobne problemy nestezuje, navic NIKDO z travian teamu nema moznost jakkoliv ovlivnovat pocet surovin ve vesnicich, na ktere utocite a nemuze ani mazat pozvanky hracum, ktere zvete.

strucne receno, problem je nekde u vas.. a pokud nedolozite konkretni priklady, nemuzeme ani nijak overit, kde delate chybu
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

hanulka38 nezapomnela jsi zacit jeste o tom, ze evidovani IP adres je protizakonne a ze hodlas podat zalobu, jako jsi jiz jednou prezentovala?

doplnim merlousku: Nikdo nema takova prava a uz vubec nikdo by nemel chut kvuli lidem, kteri hraji onlinu hru travit u PC cas cekanim na to, az zas nekomu poslou dotycni pozvanku, aby ji mohl skodolibe smazat. Lide jsou ruzni, ale co je moc, to je moc...

PS: Jakozto zastupkyne vyssi sorty s vysokym koeficientem IQ jiste vite, ze spisovna forma slova je "dobré" s "é" na konci a ne "dobrý", tak prece mluvi jen ti co maji velmi nizke vzdelani nebo velmi nizke IQ.

Standardní

Citace Původně odeslal hanulka38 Zobrazit příspěvek
    Snad zde najdu někoho, kdo bude schopen a ochoten na jednoduché otázky jednoduše a srozumitelně odpovědět.
    snad zde najdes nekoho kdo ti to bude schopen vysvetlit tak jednoduse, abys to pochopila a nehledala v tom dalsi zradu. ona paranoa ti to dost ztezuje.
    <-eli & dor ->
    neco k demokracii na foru: http://www.lamer.cz/quote/38397 ..

Standardní

hmmm, jak jinak, co jiného jsem taky čekala .... urážky, napadání ... to je zde všem z MH vlastní .... super, koukám, že opravdu lepší hru s lepším týmem lidí jsem si fakt vybrat nemohla ... ale pokud to tu povedete takhle dál, tak je jen otázkou času, než to lidem dojde, co jste vlastně zač ... je s podivem, že travian, ač se tváří jako super hra, která je tu bůhví jak dlouho, ze všech onlinovek má nejméně hráčů ... v čem to asi bude, že????

Standardní

kvůli hanulce jsem se regl na s5 a ta její aliance má 9 členů, což mě vede k otázce: Je úroveň ambasády dostatečně vysoká? Nejspíš bude jen na 3. level. Takže Hanulko napřed si zjisti skutečnost a pak tu obviňuj klidně i Ferdu Mravence.

na cz5 jsu reglý pod nickem pakos, dej mi zástup a já se mrknu, jestli nekecáš. Nebo mě pošli pozvánku do té vaší aliance
    Naposledy upravil Ohněta : 11.02.2010 v 22:31

Podobná témata

1. problém
    Autor antikové v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 06.03.2010, 13:56
  2. Problém
    Autor Ska-Dancer v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 22.07.2008, 09:54

Pravidla přispívání