Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 28

Téma: Loupení s falangy

Standardní Loupení s falangy

Hraji na s7 za galy a párkrát se mi stalo, že při loupeži se 3 falangami jedna umřela... Ale přitom jsem na ty vesnice útočil předtím i potom hodněkrát stále se třema falangama a nic takového!!! Může mi někdo vysvětlit jaký vynález má tohle na svědomí?

Už i tak mají galové nejpomalejší rozjezd ze všech národů a k tomu jim ještě díky nějaké podivné náhodě jednou začas umře jedna falanga při útoku na vesnici, kde jinak loupí beze ztrát...

Nevím jestli to není bug, ale jestli ne, tak by falanga měla dostat útok místo 15ti 20cet a bylo by vše v pořádku...

Standardní

Neni to bug,je to zapricineno nekolika moznymi faktory,obrannym valem,rezidenci ci palacem a populacnim rozdilem.Neco si o tom precti na foru.Kazda ves je schopna nejake minimalni obrany,tusim,ze se to pohybuje okolo 70 bodu + k tomu pripocti jiz zminovanou zed a dalsi budovy pridavajici body do obrany a razem je tva ztrata vysvetlena
    Genialita vzbuzuje závist,ze závisti se rodí nenávist a nenávist je matkou lží. Hellmaister
    .......................................Vztek tě nezadusí, prázdnota tě nespoutá...ale posedlost tě osvobodí !!!
    Hellmaister..Evidentní..Lotr..,Lidi..Masakruje..Atakuje..Irituje..Spamuje..Trápí..Evokuje..Ryje...

Standardní

Přeči si to znovu, píšu že jsem na tu vesnici útočil potom opět se třemi falangami a to už bylo zase beze ztrát!!! A to několikrát. Populace vesnice neroste, hráč je nejspíš už pár dní neaktivní...

Nad populačním rozdílem jsem taky přemýšlel, ale tohle na to nevypadá... Prostě kdyby mě tam umírala jedna falanga pravidelně, tak to sem nepíšu a té vesnici se vyhýbám nebo posílám loupeže po čtyřech. Tohle je spíš bug, ale nevím. Za galy už jsem dlouho nehrál...

Doplnění: server běží cca 13 dní... takže zeď, rezidence apodobně se u vesnic s pop 10-40 moc čekat nedají
    Naposledy upravil PMP : 23.02.2010 v 23:27

Standardní

No ono to tak chodiva kdyz hra postupuje,ze obcas nekdo roste pak mu treba nekdo rozboura zed nebo neco vykatuje,dotycny to po case zase opravi a tak dal
    Takze si ty vykricniky nech pro nekoho jineho prosim

Edit : To jsi rekl brzo Presto i toto neni pravda
    Naposledy upravil Hellmaister : 23.02.2010 v 23:29
    Genialita vzbuzuje závist,ze závisti se rodí nenávist a nenávist je matkou lží. Hellmaister
    .......................................Vztek tě nezadusí, prázdnota tě nespoutá...ale posedlost tě osvobodí !!!
    Hellmaister..Evidentní..Lotr..,Lidi..Masakruje..Atakuje..Irituje..Spamuje..Trápí..Evokuje..Ryje...

Standardní

Chjo, ty jsi asi dlouho nezačínal server co?? Na to, že máš pod nickem šikula to podle odpovědí teda moc nevypadá

Včera založil první germán druhou vesnici, takže je sice možné že někdo už má vyzkoumané berany. Ale silně pochybuju, že s něma někdo posílá ostré útoky na vesnice, kterým se několik dní nezměnila popka a nosí si z nich surky A o katech se ani nebavím...

A ty vykřičníky nebyli na tebe, ale abych něco zdůraznil (to že daší útok ve stejném složení proběhl s jiným výsledkem, dokonce se mi i mezitím zvedla pop...)

Takže pokud tomu nerozumíš, nebo neznáš odpověď, tak se prosím věnuj něčemu v čem jsi šikovný...
    A já budu doufat, že příští kdo odpoví se bude věnovat tomu na co jsem se ptal

Standardní

Na s7 taky hraju a vím,že je nerozum mluvit o vykatování.

Standardní

O vykatovani jsem mluvil protoze mi tady kolega nesdelil server ale az pote co mu to doslo chytre editoval,nic to ale nemeni na tom ,ze tento pripad se bude tykat populacniho rozdilu.Tobe populace stoupa,mu tedy ne a to prave dela ten populacni rozdil.Budto se mi znovu vysmej nebo si pockej na odpoved nekoho jineho protoze takovyto bug mi tedy znam neni a pravdepodobnejsi mi pripada tato varianta.

Edit : Tak ted se i ja omlouvam server uz vidim,uteklo mi to.
    Naposledy upravil Hellmaister : 24.02.2010 v 00:07

Standardní

Schoduji se s Hellmaisterem je tam rozdíl v pop a čím máš větší pop a on né tím budeš mít při stejném počtu utočníků větší ztráty.

Standardní ahoj

hraji take na s7 a taky farmim s falangy posilam 2 az 3 falangy a zatim mi nezdechl ani jeden vubec nevim cim to je ???

Question

Hm, tak to nevím čím to může být, může to být ale taky ne. Jsou tady velké spory, ale řekl bych že možné je oboje. No jinak za galy moc nehraju, spíše za germány.

P.S: Tohle by se germánům nestalo
    Nesuďte moudrost počtem příspěvků, ale jejich formulaci, gramatiku a ostatní chyby.

Přímá úměrnost: Čím více příspěvků, tím větší spamer

Podobná témata

1. loupení
    Autor TROPPAU1 v sekci Otázky
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 24.11.2014, 16:55
  2. loupež s falangy
    Autor satjov v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 08.07.2010, 13:58
  3. Falangy nebo pasti?
    Autor FrOmHeLL v sekci Otázky k T3