Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Téma: Farmlist od Bonifáce

Standardní Farmlist od Bonifáce

Zdravím Vás. Jak je již u tvůrců travianu zvykem, vždy vše dělají nedomyšlené a nepoužitelné. Já bych rád řekl pár poznatků k bonifácovi...konkrétně k jeho farmlistu. Je škoda, že jsem zaplatil 100 zlatek za něco, co jsem neměl šanci dopředu vyzkoušet a dostal jsem za tyto peníze jen naprosto nedomyšlený farmlist.

Budu mluvit ke konkrétní mé zkušenosti.

Řekněme, že máme 100 farem. Ve shromaždišti si je naklikám do oblíbených a jdeme farmit.

Nemožnost si farmy pojmenovat (ono vlastní název mnohdy pomůže) bych přežil.
    Nemožnost si seznam řadit podle svého už vadí o něco více (já vím, že lze podle vzdálenosti, zisků apod. Jenže ne vždy to stačí). No ale budiž.

Ale to, co mi vadí naprosto a to opravdu hodně, je to, že zůstává pro každou vesnici stejný. Já bych ocenil, kdybych si pro každou vesnici mohl nastavovat farmlist nový. Pro každou vesnici svůj.
    Když si 2.vesnici člověk udělá dál od první, dostane se do situace, kdy chce farmit z obou vesnic, ale najednou se stává farmlist bezcenným. Představte si 50 farem ke každé vesnici. Dohromady tedy 100 farem ve farmlistu. Já kliknu na vesnici 1 a musím zřejmě z hlavy znát 50 farem, které k ní patří. To samé platí u vesnice 2. Prakticky lze tedy použít jen k jedné vesnici a u zbytku si musím farmit po staru! Za 100 zlatek dostanu něco, co je dobré jen na začátku.

Jako bonus bych pak považoval možnost nastavit si počet farmících jednotek ke každé farmě zvlášt. Jasně, nastavím si nějaky obecný ke všem a u některých to přenastavím.

Příklad:
    Většinou farmím pálkama, ale konkrétní farmu chci navštěvovat rytířema. Musím tedy vždy smazat přednastavený počet pálek a nastavit to ručně...a to při každém poslání útoků. Mnohým to možná přijde jako nesmysl, můžu přece farmit jen s pálkama, ale zkušenější farmář možná ví, o čem mluvím.

Můj naápad tedy zní, vylepšit farmlist :-)

Nebo jsem se snad přehlédl a některé věci z toho jdou?

Standardní

ja bych jenom pridal dodatek.. stejna jako na zacatku sou ty 3 dny toho plus uctu.. proc to nezavest i uz boniface?? ja sem si ten klub vyzkousel az na konci servru kde sem zaplatil jednu zlatku kterou sem si setril jenom na to....

Standardní

Helemese: naprosto souhlasím, proto Bonifácův klub nikdy nepoužívám.
    v tvém případě lze farmlist jednoduše nahradit.
    stačí si udělat vpravo v odkazech seznam farem. můžeš si je pojmenovat jak chceš a ke každé farmě si můžeš dát nejaký znak, podle kterého by si věděl, z které vesnice poslat na danou farmu útok, podle mně je to mnohem praktičtější jak Bon. klub
    AHHH FRESH MEAT!!!
    nejlepsi hrac her travian, dotA, UnrealTournament a Heroes of might and magic. pokud se s tim nekdo neztotoznuje, ocekavam, ze se mi ozve na skype. co se tyka rady a datadisku, hrat budeme HOMAM 3 (datadisk WOG). tesim se na ty, co si mysli, ze me porazi
    MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVI VARUJE: DLOUHODOBE NEHRANI TRAVIANU PROSPIVA ZDRAVI FYZICKEMU I MENTALNIMU

Standardní

http://forum.travian.com/showthread.php?t=130402

ako vidis da sa dat ku kazdej dedine kod ktory ti automaticky nastavi pocet vojakov a lupez. osobitne si to spravis pre kazdu farmu a das si to do linkov v +ucte, my bez pluska do zaloziek v mozile a je to

Standardní

//agree,zrovna sem o tom premyslel .. ale imho zase kdyz tu vesnici mas dal,tak treba 50 farem z první vesnice mas v tom farmlistu nahore pokud si v prvni vesnici,pac se radej podle vzdalenosti..a zase naopak.

Podobná témata

1. Farmlist ....
    Autor Eso R!mmer v sekci Otázky
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 03.04.2011, 20:42
  2. Farmlist
    Autor Menjele v sekci Bugy
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 23.03.2011, 16:15
  3. Farmlist
    Autor slon v sekci Otázky
    Odpovědí: 23