Stránka 19 z 20 PrvníPrvní ... 917181920 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 181 až 190 z 191

Téma: Regulernost dualu

Standardní

Citace Původně odeslal rotnak Zobrazit příspěvek
    CageJ: Můžu jednu, možná trapnou, otázku? Potřebuješ nezbytně armády ve 4 vesnicích k tomu, abys řekl, že tě hra baví a tím pádem plní účel? Nestačila by ti jedna až dvě armády, které bys byl schopen živit i bez nutnosti u toho nonstop sedět?

Jamer: Sorry, ale co hodinu u toho sedět nehodlám. Má to být hra, která mi přináší nějaké potěšení a ne způsob jak si uhnat vředy a nebo psychické potíže (které už tady u některých možná zvesela bují )

Jinak celkem se mi líbí příspěvky od Maskera, s tím pexesem to celkem vystihnul
    Duali nahradzuju to, ze si to mozem dovolit .. Cim viac armad, tym viac usporis surky vo velkych stajniach a kasarnach pokial nie je art ci s artom..
    cz1 : mirovlas2 - 1. hero(255lv),2.utocnik (1,62mil - 931 off bodov za 1.),
    http://www.stream.cz/uservideo/63982...ol-cz1-travian
    cz6 : LenTak - 5. hero(191lv),8. utocnik(708tis)
    czX : Dr.Haniball http://travian-reports.net/cz/report/626720e4f09
    Affe http://www.youtube.com/watch?v=APgzC...ature=youtu.be
    Natus Vincere @ Tyrania; Tarasque, Python, -Uz-

Standardní

At jsi v jakékoliv hře a chceš být v TOP tak té hře podmaníš svůj život a vše kolem .. V ostatních hrách ti taky nikdo nepomáhá aby ses tam dostal .. "QQ" že bez DUALU se do TOP nejde dostat sou naprosto od
    věci kdo tam chce být musí dokázat že na to má.. Califax se rozhodl že to prostě "dá" a stal se Noliferem
    pokud se chcete do TOPu dostat staňte se jimi taky.

Jsem tedy výrazně proti DUAL ACC .

Standardní

Jojo, není snadné být legendou, ale někdo to dělat musí.

Standardní

Califax je ina liga, nie bezny clovek ...
    cz1 : mirovlas2 - 1. hero(255lv),2.utocnik (1,62mil - 931 off bodov za 1.),
    http://www.stream.cz/uservideo/63982...ol-cz1-travian
    cz6 : LenTak - 5. hero(191lv),8. utocnik(708tis)
    czX : Dr.Haniball http://travian-reports.net/cz/report/626720e4f09
    Affe http://www.youtube.com/watch?v=APgzC...ature=youtu.be
    Natus Vincere @ Tyrania; Tarasque, Python, -Uz-

Standardní

Citace Původně odeslal klord Zobrazit příspěvek
    "QQ" že bez DUALU se do TOP nejde dostat
    Samozřejmě že jde, ale když máš dobrý dual, tak můžeš být v TOP a zároveŇ nemusíš hře podřídit celý svůj svět

Standardní

no ale je to Podvodný TOP

Standardní

Shrnul bych to asi takto, kdysi jsem hrál, po dlouhé době mě lákaly dobré vzpomínky, tak jsem začal znovu, ale jsem maximálně znechucen stylem jaký se dostal do této hry (ještě že existují i jiné, a ne jako tady, kde místo zakázání podovdů upraví pravidla a udělají výjimku - typicky české :-))

Tím nemyslím jen multi/mega/ultra-účty (možná by multihunter měl začít pracovat podle svého jména) rádoby "profi" hráčů, ale i chod aliancí, které už jsou víceméně diktatury několika multi-účtů a pravidlům se jen vysmívají, např. nucené zástupy apod.

Přišel jsem zavzpomínat, ale kouzlo travianu už je to tam... regulérně se dá hrát, ale pouze jako čistě obrana ve "spojení" s mega účtem a posílat mu obranu, vždy když si řekne a to už začíná být docela nuda...

Standardní

pěkná hloupost před 3 měsíci jsem dohrála server, který jsem hrála celý single, sem tam mi nějaký zástup klikl něco, co jsem potřebovala, ale opravdu se mi o účet "plnohodnotně" nikdo nikdy nestaral. Podotýkám, že celou dobu hraní jsem chodila do práce na plný úvazek. Útrata zlatek cca 150 - 200 měsíčně, po jednom měsíci hraní jsem byla už vždycky top 200 (většinu hry top100, ke konci, když už byla nuda a nebylo co klikat, tak jsem se vypopkařila na top20, ale to nepočítám). Nikomu jsem deff neposílala, neměla jsem žádné deffaře, měla jsem svoji offku, která byla v lokálním měřítku (okolí tak do 50 polí) asi největší, docela slušný deff - odhaduju, že v okolí asi taky největší, a spolu asi se 3 kamarády, kteří na tom byli podobně (o pár políček níž v žebříčku, ale ne o moc), jsme měli v okolí hlavní slovo. Nikdo neměl duál, nikdo neměl své deffaře, nikdo nikomu deffaře nedělal. Jeden zlatil podobně jako já (ale ten už to pak skoro nehrál), dva nezlatili.
    Zahráli jsme si na pohodu, a moc dobře. Neměli jsme ambice být v top10 nebo top20 na to, abychom si hru užili.

Takže pohrdám všemi fňukálky, kteří říkají, jak bez zlatek se hrát nedá, bez duálu se hrát nedá a blá blá blá. Nesmysly.
    Naposledy upravil Ampidike : 23.01.2012 v 18:00

Standardní

Ale tak určitě to jde,ale je to o to víc o štěstí.Když si dual vyhlídne single tak je to asi jen otazka času kdy tě vyhmátne,ale ty tu možnost proti 24/7 účtu budeš mít minimální.Jenže stejně to radši hraju sám..............když se zadaří je to můj úspěch,když to nejde můžu nadávat taky jen sám sobě.Dual to mi přijdeš jako honit si triko cizím peřím.

Standardní

příklad ze života: 22 vesnic, něco přes 15 000 pop, momentálně 69. šprušle na žebříku (ovšem pouze kvůli velmi nízké pop, v ally mám hráče, kteří při stejném počtu vesnic mají popku přes 20 000, ale to je tím, že já na popku nikdy moc nejel ), útrata: několik MÁLO set zlatek za CELÝ server, a to nejdůležitější: hraju SINGLE celou dobu a bez zástupu
    Přesně jak říká Exorcius: v dualu už bych ten "úspěch" nikdy nemohl považovat za svůj...

Podobná témata

1. Dotaz ohledně dualu
    Autor Bobik-CZ v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 12.07.2010, 20:33

Pravidla přispívání