Stránka 1 z 20 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 191

Téma: Regulernost dualu

Standardní Regulernost dualu

Zdravím,
    dočetl jsem se že TT jedná s majitely o možnosti zrušení nebo omezení dualu.Zajímal by mě názor TT i těch co fóra sledují na to jestly je opravdu dobré nad něčím takovím vůbec uvažovat.
    Podle mě by to znamenalo fixaci hráče na jedno místo logování(jinak si totiž nedokážu představit jak by to hlídaly)a to je až moc velké omezení bo stále dost lidí se připojí odevšad když potřebuje a má tu možnost nehledě na to že přes telefon v dnešní době de hrát pomalu v stejném komfortu jak doma.

Standardní

Ja uz jsem sam jednou psal email na travian info aby tohle zavedli. A myslim ze by to bylo super! Pak by se ukazalo jako je kdo hrac. To ze nekdo hraje ve 4 lidech na uctu neni zadny umeni... Hlavne to pak kazi hru hracum co jsou na uctu sami a odrazuje je to od traviana, kdyz je neustale nekdo i v noci a rano farmi. Pokud to teda neni na singlu nejakej totalni silenec, ale tech hraje traviana malo. Viz Califax a nekteri dalsi. To jsou pro me zase opacnej extrem. Jen me docela zajima jak by to chteli udelat, viz jak si psal.. Asi by to opravdu bylo jen logovani z jednoho "mista".

Standardní

no tak to se doufam nestane... jestli ano, tak zkonci tisice hracu a zustanou jenom farmy, blazni a zavislaci to ze u toho budes sedet cely den, neznamena ze si borec

Standardní

Zatím je zbytečné takto předvídat, počkáme s čím na nás příjdou
    Zavedení možnost logování na jedno místo je zatím asi jediné možné vysvětlení jak zabránit dualům. Ale.. jsme přece Češi.. Něco si najdem. Např. hraní dualu (trialu) přes zástupy, hrát z jednoho pc s příbuzným. Uvidíme
    Světlo je rychlejší než zvuk. Proto někteří lidé vypadají rozumně, než je slyšíte promluvit.
    czx5-FBI

Standardní

Jesli zavedou možnost hraní jen z jednoho místa,tak to tu balím rovnou , hraju většinou na mobilu. Avšak starat se na mobilu o 10 a více vesnic je nemožný,takže na mobilu kontroluju akorát hlavní a nově postavený vesnice .
    Nicméně to stejnak asi nezavedou .

Standardní

Zavedení hraní na jednom místě by bylo docela na nic spíše by to hru zkazilo než ji vylepšilo ale omezit nebo zrušit dualisty by ukázalo kvality některých hráčů, kteří teď třeba jsou nevýrazní. Je sice pěkné, že na nějakých účtech hraje 5 lidí a jsou to velicí hráči travianu ...

Standardní

1) blbost

2) chytraci neprisli na to ze nekteri maj pribuzny xD
    Načítání..Je mi líto,ale je chyba v programu.

Neotravuj!
    Neotravuj!

Standardní

ja bych byl pro, hra by se vic otevrela a mozna i zlepsila.
    co se tyce overeni zda skutecne hraje jen jeden clovek a zbytecne by ho dana pravidla o singlu neomezovala na jedno pripojjovaci misto je jen formalita

Standardní fuuj :D

tak tohle je uplne nejvetsi kravina to by 50% přestalo hrat a dalš by zasvětili do hry sourozence , myslim , ze adminům je asi jedno , že vás farměj , hlavne , že jdou zlatky na odbyt

Standardní

Zoberte si,že Travian hrajú väčšinou ludia ktory su tu poobede cize keby zaviedli toto pravidlo tak vela hracov skonci s Travianom.

Podobná témata

1. Dotaz ohledně dualu
    Autor Bobik-CZ v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 14
    Poslední příspěvek: 12.07.2010, 20:33

Pravidla přispívání