Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Téma: Travian v cizině

Standardní Travian v cizině

Zdravim
    Hraji travian na spanelskem serveru a chci se zeptat, jestli lze nejak prenastavit jazyk na cestinu? Pokud to nejde, dobry napad do nemecka Nikde sem to nenasel, pokud to nejde, prosim lock..

Standardní

Google Chrome překládá do češtiny,ale né vždy je to přeložené správně.
    Czx-

Standardní

nic jinýho než ten Google Chrome mě nenapadá. Stáhnout ho můžeš zde

Standardní

Ne, zatím neexistuje taková možnost. Google Chrome překládá pouze strojově přes slovník, takže je to zbyytečné.

A ještě by mě zajímalo, co chceš překládat? Názvy budov? Vždy si můžeš zapnout české FAQ.
    Kdyby to někoho zajímalo, tak nyní pracuji pro Komínexpres
    Je pro Vás Califax legenda Travianu? Ano? Tak jste natvrdlý člověk.
    Nebyl jsem nejlepší, jsem nejlepší!

Mám nejvíce příspěvků na tomto fóru, takže jsem nejmoudřejší. Kdo nesouhlasí, je moula!

Standardní

navíc pro zkušené hráče je to jedno, automaticky a podle obrázků poznají kam klikat
    A pořád lepší strojový překlad než žádný...

Standardní

souhlasím se Čnělkou-te google ti to někdy špatně přeloží.....Přeložuje ti to jen slova a z toho máš větu..aspon z vlastní zkušenosti
    Když nevíš,o co se jedná neodpovídej

Standardní

český server je od toho,aby tu hráli češi,španělskej od toho,aby tam hráli španělé

pro ty,kteří chtějí hrát na cizích serverech je výhodou ovládat jazyk,kdyby němčóři zavedli možnost nastavit si jakýkoli jazyk,ta český servery můžou s klidem odepsat...,jinak budovy jsou stejné(graficky),tak co řešit? ,pokud nevíš,na co budova je,tak je tu český FAQ

ke google chromu-zatím to zcela není nejlepší prohlížeš a že umí překládat? ,si najeďte třeba na google,úplně stejný stroj a funguje na každým prohlížeči :P,jinak je hodně programů na strojové překlady,ale doporučuju ti(xxxhugobossxxx),aby jsi hrál na českých serverech..

Standardní

Jo vim kam klikat, ale dlouho sem to nehral a to jeste nebyly bonifacovy ukoly, tak hlavne kvuli tom.. Pouzivam prekladac v googlu, ale jen me zajimalo, jestli to jde. Odpoved sem dostal, tak diky a muzete LOCK

Podobná témata

1. Travian reports [reporty z travian boje]
    Autor zloty777 v sekci Programy a stránky
    Odpovědí: 23
    Poslední příspěvek: 08.03.2009, 18:46

Pravidla přispívání