Stránka 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 35

Téma: Co je s travianem???

Smile Co je s travianem???

Ahoj/Zdravím

Ja v tuhle chvíli travian nehraji..ale hrával jsem dost let. A mám dotaz, jak se tak dívám, tak servery a hráči brutálně ubívají, chápu že ma víc lidí tet dual, trial, atd. Ale i přesto už to není jako kdysi... jak to vypada s travianem v cz do budoucna??? Chtel bych si ješte zahrat... ale za čas podle mě už nebudu mít ským protože travian padne... (( Co si o tom myslíte ???? pište odpovědí pls

King 7 - old school player :P

Standardní

Máš pravdu... Travian zažívá úpadek, oproti době když jsem začínal bylo na serveru 15k hráčů i víc a to na každém serveru. Už mě travian nějak moc nebaví a to asi hodně starých hráčů a nový hráči se jednoduše neuchytí a tak jdou hrát radši nějakou jinou napodobeninu travianu (vím minimálně o 5ti).
    Navíc jsou v travianu pořád nějaké novinky a taky už to není to pravé ořechové a myslím, že každá nová verze pokazí travian, takže už to nikdy nebude jako dřív...
    „Popkařina je pěkná dřina“

Standardní

Jak bylo zminěno nove verze travianu nejsou moc dobre, taky nato ma vliv to ze skuseni a stary hraci co hrajou treba trial ty mlade hned vymlati takze nemaji vubec sanci.

Standardní

No já si myslím,že si ještě HODNĚ zahraješ,jestli né ná CZ serverech,tak v cizině určitě
    Czx-

Standardní

Jde spíše oto že noví hráčí nemají šanci.Ti co travian zapnou poprvé se dostanou kněkomu kdo je začne farmit a je tu nonstop,tím pro ně hra končí.Dualy atd. jsou k porovnání k nováčkům rychle rozjete a proto noví hráčí odejdou dřív než začnou pořádně hrát.Já měl to štěstí že jsem začal hrát když ještě moc hráču nebylo tak dobrých ale ted je to dost těžké rozjet.

Rammstein 4ever

Standardní

Navíc starší hráči už přestávají hrát a nové už to tolik nebaví, jsou tu jiné online hry a celkově už je to méně atraktivní než dříve. Není to novýma verzema, ty podle mne až takový úpadek nezpůsobují (podle mne hru zlepšují) ale celkovou ohraností.
    Naposledy upravil Queller : 28.06.2010 v 20:04
    Elaine blath, Feainnewedd
    Dearme aen a'cáelme tedd
    Eigean evelienn deireádh
    Que'n esse, va en esseáth
    Feainnewedd, elaine blath!

Standardní

Dříve taky bylo jen pár online her, takže se skoro nic krom travianu nedalo hrát.... tedka je spousta online her už třeba DK to byla první napodobenina, kde stačí si stavět domečky a spousta takových her, které sou graficky úplně nepřehledné a farmení v nich takřka neexistuje, ale u nás ve škole hrají radši to, než jednoduchý a přehledný travian.
    „Popkařina je pěkná dřina“

Standardní

nojo každá věc jednou skončí a tahle taky,musí přijít bomba aby to uchvátilo každého

Standardní

je fakt že travian už není jenom o tom zahrát si FF.Pokud si chcete opravdu zahrát,musíte dotoho hodně vložit.Né zrovna peníze,ale čas.Málokdo už může být více hodin na počítači a ještě do toho třeba třískat peníze.Nováčci a mladí hráči nechcou utrácet,a rychlý germáni se zlatkami rozpráší sotva začínající hráče.navíc dnes je tolik on-lineovek,že se v nich travian ztrácí.

Standardní

Citace Původně odeslal Bemon von Hemon Zobrazit příspěvek
    tedka je spousta online her už třeba DK to byla první napodobenina
    pokud se nepletu, DK byly este pred travianem -.-

kazdopadne "upadek" souvisi se spoustou veci, ale ten nejhlavnejsi problem bude ohranost a to, ze travian strasne zere cas .. tohle je nejcastejsi duvod konce lidi, ktere jsem znala/znam ze serveru, ktere jsem hrala
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Pravidla přispívání