Stránka 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 242

Téma: Závěrečná řeč CZ4 - bez vítěze

Standardní Závěrečná řeč CZ4 - bez vítěze

Standardní

co cheš k tomu vědět? Podle pravidel by Div světa postavil na 100 hráč Ostrej. Jenže ten kvůli porušení pravidel dostal BAN a díky tomu i když DS měl úroveň 100 nemohl vyhrát. Hráč nebyl smazán a DS se dostavěl podle plánu - svět skončil bez jednoho vítěze. Ostrej podváděl a proto vítězí každý kdo hrál FairPlay.Jestli chceš vědět ještě něco tak napiš odpovědnějším.
    Každý má svůj problém, jde o to jak ho řeší.

Travian je best hra!!!!!

Standardní

Tak ne všichni měli tu možnost tohle vidět, protože nehrají na tomhle serveru a tak je škoda, aby o to přišli. A krásně jsi jim tu i napsal, proč se tak vlastně stalo.

Standardní

Citace Původně odeslal mastr Zobrazit příspěvek
    co cheš k tomu vědět? Podle pravidel by Div světa postavil na 100 hráč Ostrej. Jenže ten kvůli porušení pravidel dostal BAN a díky tomu i když DS měl úroveň 100 nemohl vyhrát. Hráč nebyl smazán a DS se dostavěl podle plánu - svět skončil bez jednoho vítěze. Ostrej podváděl a proto vítězí každý kdo hrál FairPlay.Jestli chceš vědět ještě něco tak napiš odpovědnějším.
    ostrej dostal ban ze neodpovidal mh na zlute ktery vyzvydal na jine hace tak jake podvody?? jedinej podvod opetTT nikde v pravidlech neni ze musis na zlute od MH reagovat,jako jeden z otroku na divu ostreho vim o cem mluvim,vyhrali jsme akorat nad TT a to je dobre bo ti se tu znemoznili jak to jen slo!!! bohuzel herne pro nas i nepratele to byla posledni dobou otrava!Ale i tak vsem nepratelum diky za straveny rok! vsichni si uzite leto :-)

z uctu jar&doupiss - doupiss

Standardní

Pokud vim tak ostrej dostal ban protože při rozšiřování DS nadával MH za účelem dostání banu, aby byl pod ochranou před útoky....a mimochodem je sice hezký že tu nadáváš adminlm(nebo řikáš jak se znemožnili) ale nejdřív hlejde chyby v hráčích!!!

Standardní

Musim rict, ze az po tomto pripevku jsem se zacal zajimat co se na S4 delo a nestacim zirat kdyz jsem procital diskuze. Kazdopadne ja jsme rad ze to tu je, na S4 nehraju a tohle je opravdu kuriozita
    Omluvte mou češtin, já bít moc líná a nedávala pozor ve škola kdyš se to zrovinka probýrat...

Standardní

tk podle toho co je napsáno v té řeči tak podváděl a toho se držím a určitě souhlasím s tím, že nevyhrál on ale všichni féroví hráči
    Každý má svůj problém, jde o to jak ho řeší.

Travian je best hra!!!!!

Exclamation

Temné časy.. To vážně neumí hrát normálně jako ostatní ? Server bez vítězů je vážně kuriozitka to vidím poprvé

Standardní

CZ11 byl také myslím bez vítěze,ale nejsem si jistej
    Přiznávám se,jsem arogantní a namyšlený,protože mám být proč

CZX - Údajně neklikám

Standardní

TT se opět ukázal v "pravém" světle :-D

Pravidla přispívání