Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 18

Téma: odhaleni utoku

Standardní odhaleni utoku

Zdravim vsechny,

napadla me takova vec,ktera by se dala do travianu pridat.Je mi jasny,ze vsichni budou tvrdit,ze je to blbost,kravina,hloupy napad apod.,ale stejne si reknu svoje.

Prijde mi v jistem smyslu nesmyslne,ze hrac ode me vzdaleny treba cely den okamzite po odkliknuti utoku vidi,ze na nej jde utok.Kdyz bych to bral realne,bylo by logictejsi,aby se o utoku dozvedel az po nejake dobe,treba az by byl dejme tomu 3 hodiny pred moji vesnici.

Napadla me ale jeste jedna slozitejsi varianta...Pred odeslanim utoku by bylo vypocitano,pres ktera policka se armada bude pohybovat.Pokud by armada pak virtualne sla pres nejake pole,na kterem by byla postavena vesnice,mohla by tato vesnice slouzit jako jakysi radar,ktery by mi ohlasil,ze se na me blizi utok.Samozrejme by to nehlasilo pri pruchodu vsema vesnicema,ale byla by moznost uzavreni jakesi dohody mezi hraci.Napr. hrac X by se dohodl s hracem Y,ze se jejich vesnice budou navzajem informovat o prichozich utocich a bylo by potreba tohle zadat nekde v nastaveni dejme tomu.U hracu v ramci aliance by tahle moznost byla dejme tomu automaticka.

A ted to do me perte

Standardní

Podle mně je to hloupost,navíc k čemu by to bylo ? Lidi by si pak jen na tohle stěžovali,nápad je to pro někoho možná dobrý,ale pak by se tu stejně jako po každém upgrade hemžili jenom stížnosti,na to,jaký to byl špatný nápad,stejně jako teď nesouhlasím s některými pravidly,nesouhlasil bych s tímto...
    Naposledy upravil Defcon : 19.08.2010 v 01:33 Důvod: i/y
    Přiznávám se,jsem arogantní a namyšlený,protože mám být proč

CZX - Údajně neklikám

Standardní

to je zcela nedobrý nápad, jelikož by se tím nesmírně źnevýhodnila situace hráče, který je již tím, že je pod utoky, v nevýhodě. nikdo by pak nestíhal posílat podpory, ničení jednotlivých hráčů (většinou top hráčů, hrozeb) by bylo snadnejsi.. to se mi opravdu nezamlouvá.
    AHHH FRESH MEAT!!!
    nejlepsi hrac her travian, dotA, UnrealTournament a Heroes of might and magic. pokud se s tim nekdo neztotoznuje, ocekavam, ze se mi ozve na skype. co se tyka rady a datadisku, hrat budeme HOMAM 3 (datadisk WOG). tesim se na ty, co si mysli, ze me porazi
    MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVI VARUJE: DLOUHODOBE NEHRANI TRAVIANU PROSPIVA ZDRAVI FYZICKEMU I MENTALNIMU

Standardní

Citace Původně odeslal Lyon Zobrazit příspěvek
    Kdyz bych to bral realne,bylo by logictejsi,...
    Kdyby ty vesnice fungovali jako radary a bral to tedy realneji a logicteji, pak by ty vesnice videly nejake kolem prochazejici armady, ale logicky by nevedeli komu ty armady patri a kam smeruji.
    Amokkinho

Standardní

Jsem proti. Některé útoky se táhnou den-dva. Tzn. podpory asi taky nebudou mít krátkou cestu. Do tří hodin by asi těžko někdo sehnal podpory, už jenom proto, že u toho nikdo nesedí 24/7.
    Svoboda bez vzdělání je nebezpečná, vzdělání bez svobody je zbytečné.
    (John Fitzerald Kennedy)
    Bohužel jsem až moc vzdělaný na to, abych mohl volně pobíhat po svobodě... (HEHEHE)

Standardní

ja by som zas chcel aby bolo od nejakej doby vidno aky utok ide ano znamenalo by to koniec fejkom, no a co. mohlo by to byt viazane napriklad na (pocet) spehov v dedine alebo nejaku novu budovu ktorej upgradovanim by sa dal utok skor rozoznat. pride mi dost nelogicke ze ti dedincania do poslednej sekundy nevidia co na nich ide... ale v traviane je tych nelogickosti viacej tak to aby som si zvykol

Standardní

S pesslonem souhlasím, neějaká budova by mohla být, ale pořádně drahá a nebylo by to přesné, na max. úrovni by to zjistilo počet jednotek +- 5000.
    Tím pořádně drahá myslím alespoň 600k surovin od každé na 20lvl.
    Naposledy upravil Oavio : 22.08.2010 v 17:55

Standardní

to neni dobry napad pretoze potom by si to napr. postavil v natarke a potom by si staval DS uplne lahko... a 600k suriek dobry farmar nafarmi za 2 dni takze palec dolu

Standardní

Ne každý je dobry farmář...proč myslíš že by se div světa stavěl lehce? Ikdyž neví co jdou tka to mají zabetonované...
    Je jedno co si kdo myslí, důležité je to, co se jistě ví.

Za galy to umím, ale římané mě lákají. Co si vybrat?

Standardní

nemusel by si byt potom 24 hod. online pozries sa co ide a mas
    Najlepšie video TUChceš sa zabaviť? Pozri si = TU
    Potrebuješ pomoc? Najprv pozri TOTO a keď tam nič nenájdeš napíš mi.

Podobná témata

1. 5 utoku v 1s.
    Autor Nishpok v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 10.05.2009, 13:48
  2. Typ utoku
    Autor RimmerCZ v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 25.07.2007, 19:53

Pravidla přispívání