Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 11 až 18 z 18

Téma: umožnění stavby tržiště/zkoumání

Standardní

Neříkám, že na to musí být nová budova, však obch. kancelář by mohla mít v určitých lvl i zvýšení rychlosti obchodníka. Nejen jeho nosnost.
    Naposledy upravil Amazonka : 01.01.2011 v 17:48

Standardní

Rychlost obchodnika by mohla byt taky zavisla na vysi TH, stejne jako armada. Taky jsem nad tim kdysi premyslela, ze by se urcite zrychleni hodilo.
    Pripadne, jak rika Eva77, treba od 10lvl OK by se zvysovala spolu s kapacitou i rychlost obchodniku.

Standardní

Citace Původně odeslal eva77 Zobrazit příspěvek
    Neříkám, že na to musí být nová budova, však obch. kancelář by mohla mít v určitých lvl i zvýšení rychlosti obchodníka. Nejen jeho nosnost.
    To by zase nebylo dobré, kdyby jsi posílal do DIVu.... si vem, že ti obchodník jde 5 hodin, potřebuješ, aby toho nesl co nejvíce a víš, že ve 3:00 bude sýpka prázdná.... raději bych šel déle a s menším množstvím, abych vykryl, než kvůli tomu vstát z postele. I když tohle je jen o pohodlnosti bych řekl...

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

div je o kooperaci hráčů. Jinými slovy každý stavitel by si měl na noc vytypovat hráče, kteří v budou zásobovat noc.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Když si vzpomenu, tak je to nejhorší věc, když sedíš ve dvě nebo ve tři ráno na DIVu a vidíš, že za 20 minut bude sýpka prázdná a nejbližší obchodník dorazí v pět ráno. Pošleš HSky, jenže nikdo nečte dříve jak v šest ráno, v alianci zeleno..... pěkné to chvíle.

Standardní

Ono spojit to s tím turnájkem by bylo asi nejlepší, zrychlilo by se jak vojsko tak úměrně i obchodníci. A s tím divem, no tak pošlu tolik obchodníků kolik bude třeba. Příklad: polovinu ráno a polovinu večer. Nebo tak jak zrovna bude třeba podle obilátoru. V každém případě pokud mám div daleko, tak se mi určitě hodí, když obchodníci unesou nejen velké množství, ale i to že jdou rychleji. A na div nejsi sám, vždycky je k tomu hromada lidí. Stačí jen dobře sledovat obilátor a nebo posílat do zásobovaček odkud si to už přepošlou ti co hlídají div.

Jen mi prostě příjde nelogické, že vojáci se zrychlit od určitého pole mohou, zatímco obchodníci mají rychlost stejnou. Takže když pošlu podpory poněkud dále, tak díky TH tam dorazí dříve, ale krmit je už je horší. TH by mělo ovlivňovat obojí. Toť můj názor.

Standardní

EVA: Neboj se, já hraji 6 let a vím toho už dost

Víš, z pohledu 6 letého dítěte jako jsem já si myslím, že vojáci jsou hnáni do útoku, aby se pak pobili. Oni mají nějakou motivaci. Jenže obchodníci musí jak blbci běhat tam a zase zpátky, nosit tisíce surovin a obilí, koho to má potom taky bavit.... a ke všemu by se měli ještě zrychlit? Fuj, nechtěl bych být obchodník.

Standardní

Pro obchodníky je ekvivalentem Turnajového hřiště Obchodní kancelář. Normální obchodník nese určité množství surovin. V případě Obchodní kanceláře na 20.lvlu nese 3x tolik, takže je vlastně 3x rychlejší (bez Obchodní kanceláře by nesl toto "zvýšené" množství surovin na 3x). Pokud by se obchodníci měli zrychlovat formou rychlejšího přenosu, pak by mělo dojít ke zrušení zvyšování nosnosti, aby se nevylepšovali více než vojsko.
    s4: 1.věk Rotnak, 2.věk Kurgan
    s9: 2.věk HugMe
    s11: 1.věk Rotnak

Podobná témata

1. Nová vesnice, zkoumání již vyzkoumaných jednotek?
    Autor Shifik v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 27.10.2010, 10:09
  2. zkoumání a vylepšení jednotek
    Autor ClingFish v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 25.09.2008, 14:22
  3. stavby
    Autor Nicko v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 16.03.2008, 20:13
  4. stavby