Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 18

Téma: umožnění stavby tržiště/zkoumání

Standardní umožnění stavby tržiště/zkoumání

Mám takovou věc:

A) uvažme vesnici, kde mám již pouze velké sklady a sýpky, případně jen velké sýpky a malé sklady nebo velké sklady a malé sýpky, trh, obchodní kancelář, další věci dle libosti., prostě zastavěná vesnice.
    V případě katovacího útoku, který mi vyřadí trh, již tento neobnovím, pokud nemám malý sklad a malou sýpku současně. Možná by se dalo nastavit, že půjde postavit znovu trh i v případě velkých skladů, sýpky nebo kombinace velký a malý (sklad/sýpka)

obdobně je i další příklad
    B) plná vesnice, velké stáje a velké kasárny, akademie, HB... malé kasárny nebo stáje padnou za oběť katování, následně již nemohu dát zkoumat v akademii nic, co potřebuje malé stáje nebo kasárny. (při přechodu třeba z off na deff). Počítám, že uvolněné místo vykatovaných kasáren/stájí bylo mezitím zastavěno něčím jiným.

Určitě by tato drobná změna ulehčila v některých situacích a zcela jistě by nikoho neomezila.

Standardní

Súhlasím. Užitočný nápad! Určite by ho mali pridať do T4

Tento príspevok neberte ako lovenie hodností. Nemám záujem o hodnosť na fóru.
    Main Menu: Travian 4, BB-Kódy, Hľadanie, Antihack, Captcha, AdBlock, Bonifác.

Standardní

Velice dobrý a chytrý nápad, mě se to též už párkrát stalo a chtělo by to ošetřit.
    Doufám že s tím někdo něco udělá.

Standardní

U skladu a sýpky je to docela dobrý nápad.

U velkých kasáren a velkých stájí mi přijde trochu nesmyslné stavět vojsko 3x dráž (a nechat si jenom velké kasárny a stáje), když malé staví (po dosažení stejného LVL) stejně rychle, ale 3x levněji než velké.

Standardní

nádherný nápad

Standardní

ZZZ: Jasně, že v malých stavíš levněji, ale pokud máš třeba odloučenou vesnici, případně málo času, uvítal bys i stavbu ve velkých kasárnách/stájích. Pravděpodobně bys takové řešení nepoužil pro nonstop výrobu, ale například jen pro vyzkoumání a vyrobení pár špehů - proč ne. Navíc se jedná o situaci v druhé polovině serveru a to ještě spíše ke konci, takže na surovinách už nemusí tolik záležet.

V podstatě navrhuji jen zaměnitelnost velkých stájí/kasáren/skladů/sýpek za malé při požadavcích na stavbu jiné budovy nebo výzkum jednotek.

Standardní

Matu : rozumím situaci kde by to mohlo být potřeba - třeba u přebrané vesnice

U vlastních vesnic jsem měl obvykle rozvrženo dopředu, co kde budu dělat, a tak už
    jsem u většiny z nich ani akademii neměl, protože jsem měl příslušné výzkumy hotové.

Jinak po herní stráne se jedná o logický požadavek, který nenaruší rovnováhu hry ve
    prospěch či neprospěch žádného z národů, a proto si myslím, že by měl být zvážen.

Jsem si jist, že příslušná úprava kódu, která zohlední velké (stáje, kasárny, sýpky, sklady),
    není příliš složitá, a proto si myslím (osobní názor), že implementaci by nemělo nic bránit.

Thumbs up

skvelej napad, urcite by se naslo i par dalsich pripadu kde by se toho dalo jeste vyuzit ale jinak to trziste je urcite vynikajici napad

Standardní

Mám trochu jiný typ nápadu co se týče tržnice, ale nechci zakládat nové téma, tak snad nebude vadit, když to dám sem.

Po určité době všichni z nás mají turnajové hřiště aby jednotky byly rychlejší. Někdy posíláme podpory v alianci hodně daleko a pak je potíž i přes postavenou obchodní kancelář točit obchodíky. Proč jde od určitých polí zrychlit vojsko a obchodníky ne? Byla bych pro kdyby i toto bylo ošetřeno. Od určitého počtu políček je o něco zrychlit.

Standardní

EVA: Mě to přijde už trošku moc, už teď nevim co mám zbourat, abych mohl narvat do vesnice ještě jednu sýpku

Podobná témata

1. Nová vesnice, zkoumání již vyzkoumaných jednotek?
    Autor Shifik v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 27.10.2010, 10:09
  2. zkoumání a vylepšení jednotek
    Autor ClingFish v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 25.09.2008, 14:22
  3. stavby
    Autor Nicko v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 16.03.2008, 20:13
  4. stavby