Stránka 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 44

Téma: Noviny Travianu

Standardní

Je to váš problém, ale osobně se bojím aby se stoho nestalo to co jsem psal v předchozím příspěvku... Každopádně ti držím palce, ale odkopávat lidi se mi nezdá být dobré. Hlavně z toho posledu, že např. Dadoun je docela známá osoba na tomto foru, takže min. ten rozhovor bych tam rád viděl. Ale bojím se, že jak tu píšeš se ho nedočkám. A když jsi profesionální, tak nějak nechápu vystartování na čnělku, ale nebudu se ti dotoho plést je to tvůj job.
    Historie (pouze dohrané servery):
    cz3: (1. věk) robot http://traviansilesia.ic.cz; (3. věk) Belisana&Kníže
    cz5: (2. věk) johnH
    czx: (11. věk) Balú; (12. věk) Migliore - http://www.youtube.com/watch?v=5xh2zUTggd8 (1. ve stavbě DS)
    Kvalifikace: Brunibal

Standardní

Rozhovoru se samozřejmě nebráním. A stejně tak, bych byl ochoten vzít i Čnělku do teamu, tam ten příspěvek výše byla spíše jen legrace, věřím, že by byl pro redakci přínosem. To ovšem nemůžu říct o Dadounovi ... Rozhovor není problém s kýmkoliv, byť by mi byl sebenesympatičtější
    Potřebuju lidi do mých novin. Pokud jste schopní vyplodit slušný článek a znáte dobře travian, pište!

Standardní

Urážky, co jsi psal, nechám stranou, to na fórum nepatří, nikoho to totiž nezajímá.

Jinak, podrazit - jak bych tě prosím tě mohl podrazit při redaktorské práci? Napsal bych ti špatný článek? Co se týče čnělky, co ti teď proboha udělal? Nebo se zlobíš preventivně, či paranoidně "čteš mezi řádky"?

johnH: Díky za příspěvky, rád vidím, že někdo ještě z Travianu nezešílel. Celkově souhlasím s postojem i názory. Jediná škoda je, že veterán už se prakticky neobjevuje na fóru/icq/bhoh-wse, protože jinak bych s ním realizoval nějaké travian novinky už dávno. A hlavně web updatoval, už začíná být trošičku zastaralý.
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

Citace Původně odeslal johndere Zobrazit příspěvek
    Neboj, jak jsem psal, mám s tím zkušenost, vydával jsem periodika, které četly tisíce lidí... Myslím, že to zvládnu tak, aby to nějak vypadalo .
    Hele, a můžeš prosím uvést příklady, případně dát nějaké odkazy, pokud je to na webu? Abychom věděli, na co se tak zhruba můžeme těšit?

Standardní

Bohužel, je to konkurence, to by mi asi nedělalo dobrou reklamu - mít ban jako šéfredaktor
    Potřebuju lidi do mých novin. Pokud jste schopní vyplodit slušný článek a znáte dobře travian, pište!

Standardní

Připomínám, stále platí, že potřebujeme název novin, takový, který by dobře noviny vystihoval. Kupříkladu natarský list, nebo zvědova mošna (první dvě blbiny, co mě právě napadly)

Navíc, sháníme člověka, který rád a pěkně kreslí na počítači, kvůli grafické úpravě novin. Jde o to, aby někdo dělal potřebné obrázky, které pak náš grafik upraví a správně vloží do pdf.

Standardní

Po dlouhém a těžkém přemýšlení nad všemi vašimi nápady, které jste tu tak ochotně napsali, jsem se rozhodl, že svůj plátek pojmenuju jednou provždy

Natarské noviny

A jestli se vám to nelíbí, můžete si za to sami :P.

Navíc stále hledáme schopné radaktory, máme žalostně málo lidí. Tak šup šup...

Abych nezapomněl, též jsem konečně mohl vytvořit e-mailovou schránku -
    Natarske.noviny@gmail.com
    Takže pokud se budete chtít s námi o cokoliv podělit, napište a když to bude dobrý, třeba to i uveřejníme. Stejně tak jsme otevřeni jakékoliv kritice, pokud bude opodstatněná, samozřejmně.

Standardní

Njn, lidí je vždycky málo
    běž zalovit do tlacháren tam je vždycky kecalů
    jinak držím palec
    Hluboce s Vámi nesouhlasím, ale budu se bít za to, abyste svůj názor mohl projevit.
    Kolik hloupostí napovídají lidé jen proto, že chtějí říct něco chytrého!
    Kdo hledá najde, kdo nehledá spamuje.

Standardní

Myslím, že je to zajímavej projekt a držím palce, ale s těma lidma co by to chtěli dělat bude asi vážně trochu problém. Líbí se mi to,ale já osobně bych na to neměl nervy ani čas.

Standardní

Mně se to líbí hodně...záleží,ale na tom,zda to bude opravdu dobré.
    Pak by to mohlo dělat i dobrou reklamu a lidi by to mohlo pro hru nadchnout.

Podobná témata

1. Odpovědí: 31
    Poslední příspěvek: 25.04.2012, 13:09

Pravidla přispívání