Stránka 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazují se odpovědi 31 až 38 z 38

Téma: Kvalifikace mezinárodní server

Standardní

Myslim, že Sirotci si stejnak budou hrát v cca 20 lidech.
    Naposledy upravil silessian : 05.09.2010 v 14:50
    Sirotci

Standardní

To záleží na ostatních hráčích.. Když někdo takovou alianci bude chtít založit tak si jí založí

Standardní

A vy si myslite ze se vsichni top hraci maji mezi sebou radi ? ze by najednou vsichni zacli spolupracovat
    Nesouhlasím s 5 body za spam!!!

Mam alergii na slova mno, zhe ..

Cool pro Lowpáky

Bude to skoro stejné jako na comx.
    Ve vetsine je síla.

Standardní

uvedomte si jednu vec, server nehledá nejlepsi hráče za nějakou jednu zemi. hledají jednoho "nejlepšího" (ty uvozovky velmi zduraznuji) hráče, takze kdo s kym bude spolupracovat, jestli čech s polákem nebo čech s čechem je jedno.. ikdyž jít tam jako jeden velky sehrany team by bylo zcela ideální
    AHHH FRESH MEAT!!!
    nejlepsi hrac her travian, dotA, UnrealTournament a Heroes of might and magic. pokud se s tim nekdo neztotoznuje, ocekavam, ze se mi ozve na skype. co se tyka rady a datadisku, hrat budeme HOMAM 3 (datadisk WOG). tesim se na ty, co si mysli, ze me porazi
    MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVI VARUJE: DLOUHODOBE NEHRANI TRAVIANU PROSPIVA ZDRAVI FYZICKEMU I MENTALNIMU

Standardní ..

Proč řešíte spolupráci se slovákama, když nemají ani vlastní kvalifikační server? Pokud se tam slovák dostane bude z czx2 a jistě nebude mít problém s čechama spolupracovat. Mluvit o tom, že se češi a slováci pomlátí je tedy dost irelevantní.

Standardní

ahoj, chci se zeptat do evropského servru postupuje 1000 z každého národa já jsem nějaký 2200 a jsem germán a chci se zeptat jestli je někdy pořadí národů protože germánů je nejmíň a může tam postoupit klidně i nějaký 4000 a třeba gal 2000 a už tam nebude.

Standardní

no divejte pokud by jsem se spojili nemyslim ti aliance cz sk ale proste nazev to je jedno ae kdyby postoupili hráčí kterí to hrajou pro srandu tak by se staly farmou někoho dobrýho takhle by si 10 hraču z čr udělalo armadu off třeba germáni a dalši by si jeli def řimani gali jo jsou galove aji řimani off ale tak na začátek by se to hodilo takhle hned bysme meli armady tak už by se mohli ničit dobrí hrači třeba polaci to je jedno ale chtělo byse dohodnou jako celek na mape 7x7 nebude čech třeba bude 2xcz 5xpl 1xtr ale spolupracovat jako jeden nebo v podstatě 2 staty není špatny tenhle napad už mě napadl dávno jinak taky hraju a mam zatím jisti postup
    TravianLukyswat,webnode.cz Hleda se moderator

Podobná témata

1. 30.08.2013 - Mezinárodní speed server ve verzi T3.6 (classic)
    Autor Black v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 21.08.2013, 11:09
  2. Mezinárodní server ve verzi 3.6 (classic)
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 10.04.2013, 21:08
  3. Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 07.11.2011, 21:37
  4. Výběr národu - mezinárodní server
    Autor aznoho v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.10.2010, 10:20

Pravidla přispívání