Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Téma: Otázky o Bonifácovi >Všetko sem!<

Standardní Otázky o Bonifácovi >Všetko sem!<

Toto je otázková téma na [GUIDE & FAQ] Bonifác
    Všetky otázky o Bonifácovi píšte sem! Ak sa bude otázka viac-krát opakovať, dám ju do často kladených otázok. Budem sa snažiť odpovedať na vaše otázky sám, ale kľudne môže odpovedať aj niekto skúsenejší. Ďakujem.
    PS: Prosím označte toto ako dôležité.
    Naposledy upravil Anakin : 09.09.2010 v 15:42

Tento príspevok neberte ako lovenie hodností. Nemám záujem o hodnosť na fóru.
    Main Menu: Travian 4, BB-Kódy, Hľadanie, Antihack, Captcha, AdBlock, Bonifác.

Cool Armada-ekonimie

Co je podle vas lepsi arma nebo ekonomie me trochu me farmi par ukolu mam uz do predu.....

Standardní

Pokiaľ už plním úlohy (za Rimanov a Galov) tak dám ekonomiku. Dostanem viac surovín a kým mi skončí ochrana aj tak budem mať armádu. Za Germánov úlohy nerobím

Tento príspevok neberte ako lovenie hodností. Nemám záujem o hodnosť na fóru.
    Main Menu: Travian 4, BB-Kódy, Hľadanie, Antihack, Captcha, AdBlock, Bonifác.

Standardní

Jsem tady nová, snažím se plnit úkoly od Bonifáce, ale uvízla jsem na úkolu 13. Nějak jsem nepochopila kam přesně napsat ten kod, jelikož profil je docela široký pojem???? Jo a nevím jestli to píšu do správné sekce, tak mě když tak omluvte. Nerada bych tuhle hru přestala hrát už na začátku, díky za odpověď
    Kiraska

Standardní

to Kiraska: děj na levém panelu: profil / změnit profil a poté do jednoho z dvou velkých polí napiš [#0]

Můj mazlík
    Rád poradím, pište SZ nebo icq nebo skype nebo nepište.

Standardní

Super díky moc, ale mám ještě jeden problém, mám notebook a nevím jak tam zadat ty znaky, myslím hranatou závorku a křížek?
    Kiraska

Standardní

jednoduše, zkopíruj si toto [#0] ctrl - C a pak vlož do profilu ctrl - V a máš to.
    Draco meus comedit.

Standardní

Díky moc všem
    Kiraska

Podobná témata

1. Bonifácovi ukoly
    Autor PragueBoy1 v sekci Otázky
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 13.12.2012, 22:57
  2. bonifácovi úkoli cz2 ???
    Autor sparky3 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 3