Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 17

Téma: 9-15 Pop germán

Standardní 9-15 Pop germán

Zdravím chtěl bych se zeptat já vždycky když hraju za germány tak mám jen 9 pop Hl.Budova schromko + kasárny ale ti co farmí oázy aj když nafarmili třeba jen 120 mají bud 11 nebo 15 pop tak bych chtě vdět co ještě dalšího postavili třeba mi to pomůže v rozvoji díki za odpovědi

Standardní

Tak najlepšie je najprv NON-STOP farmiť a najprv nič nestavať. Neskôr treba stavať sklady a sýpku. Stále NON-STOP farmiť. Potom ak máš zlatky postav trh nech máš NPC obchodníka. Potom zase NON-STOP farmi a za suroviny stavaj produkciu, sklady, sýpky a hlavne trénuj jednotky.

Tento príspevok neberte ako lovenie hodností. Nemám záujem o hodnosť na fóru.
    Main Menu: Travian 4, BB-Kódy, Hľadanie, Antihack, Captcha, AdBlock, Bonifác.

Standardní

Citace Původně odeslal Anakin Zobrazit příspěvek
    Tak najlepšie je najprv NON-STOP farmiť a najprv nič nestavať. Neskôr treba stavať sklady a sýpku. Stále NON-STOP farmiť. Potom ak máš zlatky postav trh nech máš NPC obchodníka. Potom zase NON-STOP farmi a za suroviny stavaj produkciu, sklady, sýpky a hlavne trénuj jednotky.
    jo jenomže oni to mají ještě v ochraně kdy se útočí jen na oázy a to non stop nefarmí tak nevím co staví že maj 15 pop inak to dělám stejně 9 pop nonstop farmit a potom dál

Standardní

Citace Původně odeslal Mareshek Zobrazit příspěvek
    Zdravím chtěl bych se zeptat já vždycky když hraju za germány tak mám jen 9 pop Hl.Budova schromko + kasárny ale ti co farmí oázy aj když nafarmili třeba jen 120 mají bud 11 nebo 15 pop tak bych chtě vdět co ještě dalšího postavili třeba mi to pomůže v rozvoji díki za odpovědi
    nejspise drevorubce

Standardní

že by hrdinský dvůr

Standardní

Citace Původně odeslal Epitaph Zobrazit příspěvek
    že by hrdinský dvůr
    take moznost

Standardní

tk ja ze zacatku si delam sklady sypky a pak bud Hrdinsky dvur a nebo pokud nejaka silna ally v dohlednu tk ambasadu (HD=2 body, A= 3 body, kazda uroven skladu a sypky do 10 urovne=1 bod,...) plus nekdo dela pak to trziste=4 body,...
    žiju travian světem czx Jsem na rychlou hru
    X - a Y + = severo-západ
    X - a Y - = jiho-západ
    X + a Y - = jiho-východ
    X + a Y + = severo-východ

Standardní

Hraj svůj styl. Nekoukej na popku ostatních, a nestav podle nich. Každej hraje svůj styl.
    Sirotci

Standardní

Pokud má někdo 9 pop tak je to kombinace hlavák, shromaždiště, kasárny. Pokud má někdo 15 tak je to kombinace ta samá plus sípka, sklad, tržiště. Jestli je to něco mezi tak ještě nestihl dostavět tu druhou možnost. Pak je taky možnost že to může být něco úplně jiného. Já osobně preferuji tu druhou protože bez NPC se ze začátku farmí dost špatně a především za germány vám začne železo hodně rychle přetékat.
    A nejvíc ze všeho nesnáším, když mi nafinťení bloňdáci, míří šípy na vousy.

Standardní

sýpka, jinak s tebou souhlasím

Podobná témata

1. Germáni
    Autor Kazuya v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 28.01.2008, 09:06

Pravidla přispívání