Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 11 až 15 z 15

Téma: Skupiny pro zasílání zpráv

Standardní

Citace Původně odeslal John Casey Zobrazit příspěvek
    Zatím zveřejněné inovace v rámci Travianu 4 vypadají pěkně a při tom mě napadla jedna, kterou by možná hráči také uvítali, a to tvoření skupin adresátů, aby tedy šlo například poslat hromadnou zprávu jen vybraným hráčům... hodně by to pomohlo při mezialiančních komunikacích (především pak svolávání podpor) a i komunikaci, pokud je v alianci nasazený špeh... vedení by pak mohlo využít této možnosti a sdělovat odlišné informace důvěryhodným členům aliance bez toho, aby muselo zadávat každého zvlášť a posílat mu to.

Momentálně se tento nedostatek řeší aliančním chatem na skype, ale často hráč nemá možnost skype používat a je tak bez informací.

Nevím zda je vůbec technicky možné to provést, ale myslím že by to vytrhlo nejedné alianci a především pak jejímu vedení, trn z paty.

Co vy na to?
    Tak zrovinka pár dní nad něčím takovým uvažuji, už jen když chci psát oběma svým zástupcům stejnou věc, nemusela bych to kopírovat, určitě by to nějak udělat šlo. Tak jako jde posílat celé [ally] mohl by být také nějaký způsob jak poslat zprávu více lidem hromadně.

Prosím prosím, předejte to němcům, nebo komu se to musí posílat. Je to oúpravdu hodně dobrý nápad. díky

Standardní

Citace Původně odeslal PepaNěmí Zobrazit příspěvek
    a jestli ste vsichni tak lini napsat 1 zpravu tu zkopirovat a porozesilat ju 6 lidem co sou kolem vesnice tak to vam nepomuze ani ten program.za chvilku by ste chteli aby to jeste psal za vas a aby tam byly uz sablony zprav od nemcu.....
    co kdybys nejdřív začal myslet než něco napíšeš? projíždim si tvoje příspěvky a většina z nich mi příde, že je psaná minimálně po 8 pivech. Je vidět že si uplná lama, která si jen tak staví domečky. Pokud na tebe jde útok nemáš čas psát 15 zpráv. ani když kopíruješ. Minimálně musíš odeslat, znova najet do zpráv, vyplnit předmět a takhle pořád dokola. Takhle by ti stačilo napsat to jednou a přidat víc příjemců. A ohledně tvého nápadu s "posíláním zprávy veliteli aliance X" to si psal v bdělém stavu? Jak již tady padlo, může tě ignorovat, nemá čas, není online apod. Pokud se ti to nelíbí tak to nevyužívej, ale věř mi že pokud to ve hře bude určitě to používat budeš.

TT se omlouvám za vyjadřování, jinak to nešlo.

Standardní

Vidím, že tohle téma usnulo.
    Opět se mi stává, že potřebuji stejnou zprávu napsat více lidem. Jasně, že to můžu zkopírovat a odeslat každému zvlášť, ale pokud to posílám cca 15 lidem, tak bych ulehčení ve formě hromadné pošty uvítala. Už nyní můžeme mít soukromý adresář v poště. Určitě by nějak technicky šlo zařídit abychom mohli v tom adresáři hromadně vybrat více nicků a tak poslat jeden dopis hned několika hráčům.

P.S.
    Zajímalo by mě jestli je tento návrh aspoň trochu reálný do budoucna. (to je dotaz na adminy)

Standardní

Pro tento návrh 100% jsem bezva nápad ....

© By Mr.OMG, 2011

Standardní

Citace Původně odeslal PepaNěmí Zobrazit příspěvek
    vite jak se to dela?hrac ze spojenectke aliance Y posle spravu spravci aliance X
    spravce aliance X napise hromadnou zpravu a cela aliance X podpori hrace z aliance YNE
    Ale tu sa jedná o to, že hráč X chcenapísať hračom A,B,C....Z, ale nie sú v jeho aliancii takže je to dobrý nápad.
    Najlepšie video TUChceš sa zabaviť? Pozri si = TU
    Potrebuješ pomoc? Najprv pozri TOTO a keď tam nič nenájdeš napíš mi.

Podobná témata

1. Zasa??, ak j eto mozen???
    Autor kuboch123 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 05.03.2008, 12:35
  2. Verejné skupiny
    Autor zhulo v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 17.02.2008, 14:07

Pravidla přispívání