Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 12

Téma: Zlatky - dárkový poukaz

Standardní Zlatky - dárkový poukaz

Zdravím .-)

Mám ve svých řadách přátel několik vášnivých klikačů, někteří z nich budou mít v brzké době narozeniny, u jiných to zas jistí Vánoce. Jelikož tráví u Trávy několik hodin denně, hádám, že by je takový balík zlatých jistojistě potěšil, jenomže... Dát jim do ruky přímo peníze s tím, že si přeji, aby to utratili za zlaté, se mi příčí a převod se mi nezamlouvá po formální stránce. Líbil by se mi nějaký poukaz či něco na ten způsob s časovým neomezením. (...)
    Bylo by možné takový nápad zrealizovat? Resp. je něco podobného v plánu?

Díky předem za odpověď....

Jsem pábitel, cynik, narcis... a ráda se seznamuji - žádná poznávací znamení, osobně a nejlépe ihned !
    Přehlídka krátkometrážních filmů: SIGNS! ... 10 minuta! ... Still life! ... Where the Hell is Matt?

Standardní

Dobry napad. Moc dobry napad. Lilijka ma zatim same dobre napady! (A dokonce napsala spravne nazev tematu...)

Lidi budou mit prijemnejsi zpusob, jak kupovat pratelum zlatky, zas tak tezke udelat to by nebylo a nemcum by proudilo vice penez a jeste uspokoji touho lidi po novinkach... nevidim chybu.
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

Zní to hezkyprovizorně prostě vymysli hezký poukaz sama, vytiskni ho a zlatky kup obyčejnou cestou Vlastně by to bylo dobré hodit do nějakého tématu.. návrhy vizáže dárkových poukazů A třeba za nějaký měsic pojeodu poukazy jak o život.
    Hluboce s Vámi nesouhlasím, ale budu se bít za to, abyste svůj názor mohl projevit.
    Kolik hloupostí napovídají lidé jen proto, že chtějí říct něco chytrého!
    Kdo hledá najde, kdo nehledá spamuje.

Lightbulb Paysafecard

Je to dobrý nápad, ale můžeš jim koupit paysafecar. Už jsem jí taky jednou použil. Mají jí na benzínkách a nějakejch trafikách. Já jsem jel autobusem až k shellu.

Standardní

Mě by se ty poukázky taky líbily,ale muselo by se to omezit aby nedocházelo k jejich zneužití.Na každém serveru by se smělo darovat ve prospěch jednoho účtu např. max 600 Zlatek.
    Může se stát,že silnější hráči by si za pomocí Katatpultů vynucovali tyto poukázky za to,že by přestali katapultovat ( samozřejmě by počkali až by slabší a napadený hráč učinil nabídku poukázky,aby to nebylo vydírání ).
    Další případ zneužití by mohlo nastat v alianci,kdy by přišel příkaz,aby hráči posílali tyto poukázky jednomu vybranému hráči ( třeba z důvodů,že ho někdo vykatatpultoval ).

Standardní

tak podobně můžou vydírat už teď, tohle se má prostě hlásit MH.
    Hluboce s Vámi nesouhlasím, ale budu se bít za to, abyste svůj názor mohl projevit.
    Kolik hloupostí napovídají lidé jen proto, že chtějí říct něco chytrého!
    Kdo hledá najde, kdo nehledá spamuje.

Standardní

milda.mds: podobne prikazy a vydirani ale muzou byt uz ted. pres zastup se daji zlatky taky koupit.

vtip je v tom, ze je to zakazane v pravidlech. a totez by se tykalo i poukazek. cili zadna zmena by v tomhle ohledu nebyla..
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Na ten zástup jsem jaksi opoměl,za to pardon.Ale chce to určitou důvěru si někoho pustit na účet jen proto,aby mu tam nahrál Zlatky.
    Já se jen bojím,aby tenhle dobrej nápad někdo nezneužil a tak to tím nepotopil a neznechutil tím ostatním hru ( po tom,co jsem zažil na serveru 4 by mě to ani nepřekvapilo ).

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

ano, pustit si "katovaného" na učet je dost nebezpečné, ale minimálně vyžádat si kod od PaySafeCard jde i bez zástupu a tedy bez "rizika" přímého poškození učtu i dnes. Samozřejmě to nic nemění na tom, že vydírání je proti pravidlům.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Mě by se to taky zamlouvalo , jet to dost dobrý nápad

Podobná témata

1. Zlatkovy poukaz
    Autor hajecek v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 11.12.2010, 13:23
  2. poukaz
    Autor hajecek v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7