Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 21 až 27 z 27

Téma: Oblibene farmy

Standardní

Nesouhlasím s Tebou Matěci. Verze T4 je hodně změněná. Základ hry je stále stejný, ale to vše okolo = kouzelné předměty, aukce, stříbrňáky. To už hru samotonou hodně mění. Není to špatná verze, to nemůžu říct, ale upřímě já osobně bych nerada, aby starý travián bez těchto změn úplně zmizel. Ale to bohužel já sama neovlivním. Takže buď si zvyknu a nebo přestanu hrát. = žádná tragédie

Standardní

tak jak pisal amazonka... mali by sa riesit problemy s T4 ved teraz ako je skusobny server tak by sa mali zbierat na forach pripomienky a napady a poslalo by sa to nemcom a oni by to porpipade upravili
    Najlepšie video TUChceš sa zabaviť? Pozri si = TU
    Potrebuješ pomoc? Najprv pozri TOTO a keď tam nič nenájdeš napíš mi.

Standardní Smazaní vesnice ze seznamu Boniface

Ahoj,
    když jste u toho seznamu Farem, nevíte někdo jestli jde nějak smazat farmu z toho Bonifacova seznamu?

Zobrazuje se tam každá vesnice na kterou jsem zautočil, nicméně mám tam vesnice na ktere z různých důvodů už nechodím.
    Naposledy upravil Ahten : 10.02.2011 v 22:00

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

seznamy jsou dva, jeden je kompletní (obsahuje veškeré vesnice, na které jsi "poslední dobou" utočil), druhý je volitelný. Z volitelného si samozřejmě můžeš cíle přidávat i mazat. Z kompletního nikoliv. V něm se vesnice po určitém čase bez utoku smaže.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Zdravím..

Já jsem si dnes zaplatil bonifáce,kvůli Farm Listu (předtím jsem ho nikdy neměl a ani netušil jak funguje),nicméně vzhledem k tomu že hraju dost přez mobil,tak mi FL hodně usnadnuje farming když nejsem u PC.
    Celkem mne ale zarazilo dost neohrabané zadávání vesnic do FL..než jsem tam dostal cca 500 farem tak jsem u toho strávil půl dne a popsal hodně papíru souřadnicema.(protože rolování v tom seznamu,je šílené a jsou tam jenom vsi na které se nedávno útočilo)

Bylo by super kdyby se bylo nějaké tlačítko na rychlejší přidání do FL,třeba v hlášeních,stejně jako přidání do archívu,nebo v každém tom hlášení,když už tam je opakovat útok,smazat,archýv atd,tak by to tam bodlo.
    Také by nebylo na škodu nějaké upozornění na duplicitní farmu,ale to už si vymýšlím

S Pozdavem Ukulele CZ1
    Naposledy upravil Ukulele : 09.09.2011 v 20:38

Standardní

Ukulele ma pravdu!! Presne tak kazde slovo co napsal tak s tim souhlasim! je to pán

Standardní

a proc to pisete do topiku o farmlistu ve stare verzi? doporucuju sekci Napady
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Podobná témata

1. Oblibene farmy
    Autor ckyjirka v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 27.09.2010, 10:26
  2. Farmy..
    Autor Bigger Tony v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 17.12.2007, 06:45
  3. Farmy
    Autor colonist v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 6