Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 15

Téma: Oázy

Standardní Oázy

Pravidlo, že oáza, kterou může hrdina zabrat, musí být v prostoru malé mapy, je podle mě již zastaralé a stálo by za úvahu jej rozšířit. Moje představa je zhruba taková - hrdina, který díky zkušenostním bodům postoupí na 5. úroveň, by mohl zabírat oázy ve vzdálenosti třeba 7 polí. Na desáté úrovni třeba do dvanácti polí a na patnácté do vzdálenosti 15 polí. Ne všude jsou v okolí soustředěny všechny oázy (nebo je již zabral kolega z aliance, kterému je nechci přebírat), o jejichž bonus hráč stojí a tato novinka by aktivnímu hráči dávala možnost se lépe a rychleji rozvíjet.

Samozřejmě by zůstalo zachováno pravidlo 1 vesnice, 1 hrdinský dvůr, max. 3 oázy.

Standardní

jasny, a MC15 + 150% obilnych oaz by mel uz uplne kazdy nemyslim, ze je to dobry napad.. jedine ze by se to omezilo na ne-obilne oazy
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

To by se ještě muselo promyslet a optimalizovat. Ty číselné údaje, co jsem uváděl jsou jen orientační a v praxi by to mohlo znamenat třeba jen rozšíření aktivního prostoru hrdina max. o 6-7 polí a to při vyšších levelech hrdiny jsem uváděl. Bez-obilná alternativa je taky skvělý nápad, ta by klidně mohla znamenat i přidání dalšícho, čtvrtého slotu.

Nebo by se to dalo zapracovat do surovinového bonusu hrdiny v T4 - při přidělení určitého počtu exp. bodů na surovinový bonus, by se posouvala hranice působnosti.

Standardní

a jeste kdyz by ti hrdina umrel, tak by vsechny oazy zmizly ne ?

Standardní

Nesouhlasim. Bitva o oazy je jedna z mala zpestreni uz tak straslive nudne hry. Cim mensi pristupnost k oazam, tim vetsi zabavnost. Ackoliv jsou hraci co si chteji jen stavet domecky a mit bez boje pristup ke vsemu, co si zamanou, vybojovat si oazu radnou prebirackou je mnohem zabavnejsi.
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

merlouska mam lepsi napad na omezeni: tyto rozsirene oazy lze zabrat pouze v pripade ze nejsou v dobe pri prebirani v klasickem dosahu jakekoliv jine vesnice.
    Heslo českého národa: Co sluníčko ukáže, měsíček dá.

Standardní

To raději, kdyby udělali nové oázy, když jsou mixy s obilím a dokonce i obilí s obilím (+50%), tak proč ne ostatní mixy: dřevo/hlína; dřevo/železo; hlína/železo. Ale takové návrhy už tu určitě byly.
    Amokkinho

Standardní

Toho by se dalo lahko zneuzit, napr. predstav si MC15, s 150% zvysenou produkcii obili...dyt to by bola paj obrovska vyhoda a navyse jeste kydyby sis zvysil produkci obili se zlatkama o 15% tak to by byl masakr...vole

Hram na Czx2, a na Slovenskom SK4...

!!! RAMMSTEIN !!!

Standardní

Nesouhlasím s tímto celým návrhem. Oázy by měly zůstat tak jak jsou, akorát bych udělal ty mixy, jak tady už bylo zmíněno.

Jinak bych to nechal tak jak to je, protože s bitvami o oázy je to určitě zábavnější.
    Nesuďte moudrost počtem příspěvků, ale jejich formulaci, gramatiku a ostatní chyby.

Přímá úměrnost: Čím více příspěvků, tím větší spamer

Standardní

tento navrh se mi moc nelíbí. kdyby už ,čistě teoreticky, něco takového mělo být a bylo by to tak, jak psal sigf07, rozhodne by se ten okruh mozneho zabrani nevetsoval o tolik, jak si napsal, to je proste příliš.. třeba o 1políčko dál za urcite levely. hranice by byla treba 6polí od vsi (celkove maximum, více už by to nijak neslo.
    AHHH FRESH MEAT!!!
    nejlepsi hrac her travian, dotA, UnrealTournament a Heroes of might and magic. pokud se s tim nekdo neztotoznuje, ocekavam, ze se mi ozve na skype. co se tyka rady a datadisku, hrat budeme HOMAM 3 (datadisk WOG). tesim se na ty, co si mysli, ze me porazi
    MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVI VARUJE: DLOUHODOBE NEHRANI TRAVIANU PROSPIVA ZDRAVI FYZICKEMU I MENTALNIMU

Pravidla přispívání