Stránka 1 z 11 123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 104

Téma: Pomoc začátečníkům

Lightbulb Pomoc začátečníkům

Zdravím,
    na toto téma tady už několik diskuzí proběhlo, přesto si myslim, že hodně věcí se ani nijak nedořešilo, utlumilo atd. Proto bych nejprve chtěl požádat vedení fora aby toto téma nemazali, nezamykali apod. a nechali tak volnou diskuzi hráčům a všem, kteří se chtějí zúčastnit.

Jak bylo několikrát zmíněno, obliba Travianu bohužel klesá. Ti hodně zkušení hráči končí (osobní důvody, málo času, Travian jim nemá co víc dát atp.) a ti mladí zkrátka nepřicházejí. Pokud přídou odehrajou jeden server (ani ne celý) a zase končí, protože jsou farmeni a nebaví je to.

Padá tady hodně návrhů jak to změnit, ale vždy se najde nějaký problém (neochota, nerealizovatelnost, ...). Co zkusit nechat server hlavně pro začátečníky? Trochu přizpůsobit hlavní stránku, aby bylo hned vědět o co se jedná. Zkušení hráči (Support nebo i zkušení dobrovolníci) by mohli hrát Dual account s nováčkama, trochu je zaučit a poradit i několik fíglů. Myslim, že zkušení hráči, kteří to mají v hlavě v pořádku by do to jistě šli. Koneckonců je i v jejich zájmu aby se nováčci chytli.

Myslim, že je šance se nějak dohodnout( je to možná utopie, ale zkusit na serveru omezit zlacení) a takovýhle server udělat. Nebo ne?

Standardní

Citace Původně odeslal Crane Zobrazit příspěvek
    Co zkusit nechat server hlavně pro začátečníky?
    A jak toho začátečníka poznáš od pokročilího nebo profíka ? Jinak myslím, že nový příchozí co maj chuť tak zapadnou a ty, který zkrátka proto nemaj vlohy jsou farmy Čili mi to přijde nesmysl celý..
    czx6 - Liflaen («(¥A¥)»-), czx7 - Liflaen (WAR), czx8 - zuzinka (+++), cz2x - Liflaen (LionsW®)

Standardní

Citace Původně odeslal Liflaen Zobrazit příspěvek
    A jak toho začátečníka poznáš od pokročilího nebo profíka ? Jinak myslím, že nový příchozí co maj chuť tak zapadnou a ty, který zkrátka proto nemaj vlohy jsou farmy Čili mi to přijde nesmysl celý..
    to bych zase neřek...novaček se regne, je zfarmen nejakym zkusenym hracem...a co mu zbyva???..ja bych se na to taky vykaslal
    Někdo třeba Hraje Šachy.Já Travian

Popkařina to je Dřina!!!!!

Staré Časy. http://www.youtube.com/watch?v=QgqbH...eature=related

Standardní

Nepoznám. Bohužel by tu opět záleželo na hráčích. Server pro začátečníky = pokud jsem už "profík" tak tam nepudu (nebo pokud ano pokusim se tam pomoct)

Nemyslim si že máš pravdu. Pokud hraješ první server a máš kolem sebe 2 schopný germány neni to moc jednoduchý i když třeba máš vlohy. Tady by se dala třeba upravit imunita (místo 3 dnů 7 atd.). Pořád si myslim, že kdyby byla snaha tak by to šlo

Standardní

To není zas tak pravda pánové taky mě farmili při mých začátcích ale šlo o to zda ta farma (já) je online, já si uvědomil v palici, že musím být co nejvíce online a byl jsem a všem útokům sem vždy uhnul sice sem měl směšnou armu Která je přiřazována lamce ale jediný a důležitý je být online jakmile tohle člověk nemuže nemá smysl začínat s Travianem
    czx6 - Liflaen («(¥A¥)»-), czx7 - Liflaen (WAR), czx8 - zuzinka (+++), cz2x - Liflaen (LionsW®)

Standardní

To je pravda. Přesto si myslim, že nejde jen o tohle. Ano, je to jedna z nejdůležitějších věcí, ale je toho mnohem víc. Potřebuješ vědět co stavět, kdy stavět atd. V autě se jen těžko naučíš jen tak že budeš furt drandit. Minimálně na začátek někoho prostě potřebuješ. A právě tohle bysme měli těm nováčkum nabídnout

Standardní

To není pravda I když možná tak trochu, mě velice pomohlo i se sebevědomím, že mě přijali do W.a.L - We are Law, podle mě nejlepší ally také mi nejvíc dala Tam mě hodně naučili takže i v tom máš dojisté míry jakmile jsem vstoupil do W.a.L už to šlo jen nahoru Ale říkám Online je základ jinak tě nikam nevemou

Standardní

Citace Původně odeslal Crane Zobrazit příspěvek
    Zkušení hráči (Support nebo i zkušení dobrovolníci) by mohli hrát Dual account s nováčkama, trochu je zaučit a poradit i několik fíglů. Myslim, že zkušení hráči, kteří to mají v hlavě v pořádku by do to jistě šli.

Proč bych já, jako teda ten "zkušený" hráč, měl hrát s nějakým začátečníkem, který mi to bude furt kazit? Proč si radši nezahrát sám?
    Světlo je rychlejší než zvuk. Proto někteří lidé vypadají rozumně, než je slyšíte promluvit.
    czx5-FBI

Standardní

Online být musíš s tim souhlasim. O tom vůbec neni třeba debatovat. Ale myslim, že je potřeba aby ty nováčci měli někoho kdo ji pomůže. Support v tomhle nemá moc cenu. Na odpověď se čeká i víc než 10 hodin protože toho maj zkrátka moc. Proto bych spíš uvítal Dual s nováčkama. Prostě v úvodní zprávě (nebo ještě během registrace) by byla možnost zaškrtnout "Jsem začátečník, potřebuji pomoc" (když je tam zaškrtávání souhlas s pravidly a VOP myslim že tohle by nebyl problém) a někdo by byl přidělen. Pokud by se to dělalo na normálnim serveru za běžné účasti. I tak bych možná vyhranil jeden sektor třeba 50X50 vyloženě začátečníkum (ti kteří zaškrtnou právě tu volbu "začátečník")
    Naposledy upravil Crane : 12.10.2010 v 17:34

Standardní

Citace Původně odeslal Pěšoun Zobrazit příspěvek
    Proč bych já, jako teda ten "zkušený" hráč, měl hrát s nějakým začátečníkem, který mi to bude furt kazit? Proč si radši nezahrát sám?
    aby si za chvíli nedopad tak že budeš hrát na serveru kterej má 500 lidí. a neni to o tom kazit nebo ne. spíš bys tam byl něco jako učitel - poradit co stavět ukázat co a jak atd. komunikace přes Skype, ICQ, apod.
    Samozřejmě tě nikdo nenutí abys tam hrál

Podobná témata

1. Pomoc prosim pomoc
    Autor Samco55 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 20.02.2008, 18:53

Pravidla přispívání