Stránka 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazují se odpovědi 21 až 29 z 29

Téma: Mistrovstvi Evropy

Standardní

Tak to, že se finále bude odehrávat v angličtině jsme věděli už před začátkem kvalifikace... pravidla .com serveru platí pořád. Jiné je jen to, že nelze převádět zlatky. I to se ale dalo očekávat. Co se týká oficiálního jazyka tak je to spíš jen upřesnění, že TT bude trestat porušení. Podobné to máme i na českých serverech, jen se to dodržování bralo tak trochu lidsky. Uvidíme jak bude pracovat TT na finálovém serveru, ale rozhodně se dá počítat s tím že někteří hráči se to budou snažit zneužít ve svůj prospěch a třeba se to ještě postupně upřesní (třeba názvy aliancí by mohli být dvojjazyčně).

edit: Maťec byl rychlejší
    Naposledy upravil vio : 16.05.2011 v 15:38
    ...cz9, ...cz5, ...czx2, ...czx5, ...evropa, ...

RSG forever

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Víceméně můžu říct asi to, že mezi sebou můžete komunikovat jak chcete a jediné omezení je v komunikaci s MH/Supportem. Vím, že někomu profil MH upravoval, ale dotyčný dostal pouze varování, žádný blok a následný trest. Jde tedy opravdu o nepříjemnost, ale rozhodně né o překážku.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

a když si dám do profilu toto je to porušení pravidel?

O.s.o.b.y a o.b.s.a.z.e.n.í:

H.a.w.k.e.y.e P.i.e.r.c.e - (P.a.v.e.l)
    Z.v.l.a.s.t.n.í z.n.a.m.e.n.i: j.e j.e.d.n.ím z.e z.a.k.l.a.d.a.j.í.c.h c.l.e.n.u B.a.z.i.n.y

To jsou přece jen písmenka anglické abecedy a tečky ne ?

Standardní

Ak by som tam bol MH ja, tak keby si to tam mal bez tých bodiek, tak by som to len vymazal (a poslal ti upozornenie). Za text s bodkami by som okamžite zmazal účet. :P

Standardní

přesně tak, cílené obcházení pravidel = 50% populace a 100% armády dolů

Standardní

Ale před začátkem kvalifikace nebylo nikde napsáno že na evropském si nebudu moct nic napsat do profilu česky a to jsem měl na mysli .

tady je to z předkvalifikace "Finálový turnaj poběží nejspíše na .com doméně (v angličtině). Plánovaný start je v dubnu 2011. A co více - jeho vítězové obdrží kromě nehynoucí slávy i nějaké ty hodnotné ceny." To že poběží v angličtině beru že hra bude anglicky ale že si nebudu moct dát do profilu ani píp česky to si snad dělaj srandu jestli to tak bude tak budu největší práskač na serveru protože pochybuju že to budou všichni dodržovat.

Standardní

Vlastně jsi si sám odpověděl, když jsi věděl že se bude hrát na doméně .com tak jsi se mohl podívat do pravidel .com serverů tam to napsaný bylo.
    Nemyslím, že to je nějak velký problém prostě si to tam dáš anglicky, nebo to necháš v češtině a budeš doufat že tě nikdo neoznámí (určitě bude dost těch kteří to budou chtít zneužít).

Stejně bude záležet hlavně na tom jak se k tomu postaví tamní MH, tady s tím nic neuděláme.
    ...cz9, ...cz5, ...czx2, ...czx5, ...evropa, ...

RSG forever

Standardní

když pominu fakt, že profil je opravdu pro hru zcela postradatelný, tak ano, v ohlášení kvalifikace o finálovém serveru nebylo moc informací. Ale je třeba si uvědomit, že informace se vydávají vždy ke konkrétnímu serveru, tedy nelze vztahovat informace z kvalifikace na finále.

Standardní

Tak to abych si prosvištěl nějaká ta slovíčka a propral celé věty ( Karl und Egon ) :-)
    Co se týče toho jazyka,tak v tom nevidím žádný problém.A to ani když angličtina není zrovna moje silná stránka.Stačí si dát do profilu - samozřejmě - v angličtině,že jsem Čech ( aliance,že je to česká aliance ).A pak mezi sebou můžem vesele komunikovat česky.
    A do profilu je taky dobrý si napsat,jaký ovládáte jazyky.Mám to na jednom cizím a funguje to docela dobře.

Podobná témata

1. Finále evropy kdy ?
    Autor Švihák v sekci Otázky
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 30.07.2012, 12:52
  2. Finale mistrovstvi evropy
    Autor Black v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 20.05.2011, 00:11

Pravidla přispívání