Stránka 18 z 46 PrvníPrvní ... 8161718192028 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 171 až 180 z 455

Téma: Tlachárna cz4 - 4.věk

Standardní

no to je mi jasné

Standardní

kurdek vy ste pěkní spameři ..

Standardní

snažíme sa
    Za slávu a česť DPH !!! Som slovák tak českú gramatiku neriešte

Standardní

někteří hráči by neměli příliš dlouho hrát jakoukoli hru a travian už vůbec ne. Místo argumentů nadávky, místo věcné dikuze napadat jiného diskutéra
    Já se tu nechlubím skrytě, bo jak jsi to psal, ale naprosto otevřeně
    Psal jsme svůj názor na hru jednotlivých národností. Každá je jiná, v něčem lepší a v něčem horší. Každopádně platí, že když je někdo dobrý, má čas a zlatky, tak je jedno za co to hraje, ale vždy bude patřit mezi nejlepší. Ne jenom v pop, ale i v off. Za římana jsme to hrál několikrát a vždy stejně s podobným výsledkem Proč většina dobrých hráčů hraje za germány, proto, že člověk si rád věci zlehčuje. A přeci jenom za římana je každá chyba ze začátku tvrdě potrestaná. Já jako kovaný říman, to ted zkouším i za germána na jiném servru,no a vlastně s podobným výsledkem, zatím tedy jenom v pop, ale nepochybuji, že v off budu zaostávat
    1. Vlci Dragons® 780 3

Nevěřím, že to všichni pochopí, ale to je možná dáno věkem, jak to zde už někdo naznačoval
    s4 Romanec, to už je ale historie, toho času vojin vomacka na s6, ale to už je zase historie takže momentálně bojuji na s5 účet vlci

Standardní

nikde som si nevšimol aby ti niekto nadaval ....len ta vystríhal toho čo robíš zase ...snažíš sa vytvoriť si tu naky respect alebo o čo ti ide tým že omielaš že si dobrý a nikoho to velmi nezaujíma každý ma svoje veci ktoré rieši a nie nosiť romanca v hlave

Standardní

njn... ..

Standardní

Nediskutuješ tu sám a já se nevyjadřuji jenom k Tobě. Ale ty koukám cítíš potřebu se vyjadřovat ke všemu a obhajovat kdejaký názor, který je z vašeho tábora, byť prostoduchý Tímto opouštím i toto vlákno
    s4 Romanec, to už je ale historie, toho času vojin vomacka na s6, ale to už je zase historie takže momentálně bojuji na s5 účet vlci

Standardní

Máš pravdu

Standardní

Citace Původně odeslal romanec Zobrazit příspěvek
    někteří hráči by neměli příliš dlouho hrát jakoukoli hru a travian už vůbec ne. Místo argumentů nadávky, místo věcné dikuze napadat jiného diskutéra
    to doufam nepatřilo mě, nijak sem te neurazil to že si typ človeka jehož ego boura futra u 2metrových dveří když se jimi snažiš projit vidime všichni:-p to je čiste konstatovaní,rozhodne ne uražka. Uraželi me tu pouze radoby moc dospeli DPHáci, co pred mesicem možna dostali občanky.(ti rozhodne svoje hormony ješte zdaleka pod kontrolou nemaji, to je z jejich příspěvku docela evidentní-to s tebou se da aspon zcela korektně špičkovat-lepši uroven)

Ale když tam tě pozoruju, jestli ty nemaš problemy s chapánim vyznamu psaného slova

jak dale pišeš začinam totiž o tom silně pochybovat

Já se tu nechlubím skrytě, bo jak jsi to psal, ale naprosto otevřeně
    Citace Původně odeslal Antabus Zobrazit příspěvek

a už se tu prosim tak nešikovně a uměle nechlub, tvoje uspechy tu nikdo krome tebe neřeší, prijde mi to dost trapny v každym svym prispevku všem řikat, jakej ses borec-no ale každej jsme nejakej
    prosim řekni mi, kde se v mým přsipevku nachází tvé slovo

skrytý ??

nebo jakekoliv VYZNAMOVĚ podobné?

at se divma jak se divam, nikde není..

myslim že se u tebe neco zanedbalo ve vyvoji, jednak, te malo řezali,to je evidetni, nebo naopak moc,

druhak u tebe asi neodhalili hned několik poruch čtení, nejen že si vymyšlíš tedy uplně jina slova, vymyšlís si i obsah naší debaty, to jest, že jsme se bavili o vyhodách jednotlivých národů-dle tebe. Pro tvou informaci (a opravdu žasnu, že to dokažeš zapomenout když jsi tu asi třikrat opakoval jak si dobry bez farmeni) bavili jsme se farmařskym a nefarmařských učtech a o farmeni a jeho vyznamu obecne vzato...

-------------------------------

von ten mazánek vomačka má asi rad pohadky hmmm-mmm-a?

-------------------------------

Já jako kovaný říman, to ted zkouším i za germána na jiném servru,no a vlastně s podobným výsledkem, zatím tedy jenom v pop, ale nepochybuji, že v off budu zaostávat
    1. Vlci Dragons® 780 3
    ty ses proste klasik
    myslim, že tva jedina špatna vlastnost je prilišna skromnost!!!!! vážne až první misto? WOW, no ty ses ale pašák!!!

ete nam napiš jeden peknej prispevek, když te čtu, vždy se zaručeně uplně režu smíchy,zatim si mne nezklamal !ses proste mistr svýho oboru

Standardní

viete niekto o čom ten nadomnou písal ? v polovici som prestal čítať
    Za slávu a česť DPH !!! Som slovák tak českú gramatiku neriešte

Podobná témata

1. Tlachárna o cz1 (8.věk)
    Autor Maťec v sekci CZ1
    Odpovědí: 77
    Poslední příspěvek: 13.09.2014, 21:21
  2. Tlachárna o czx (18.věk)
    Autor Maťec v sekci Odehrané servery
    Odpovědí: 761
    Poslední příspěvek: 11.03.2014, 09:34