Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 14

Téma: falangové

Standardní falangové

Ahoj hraju na CZ5 a chtěl sem se zeptat kolik bych v této chvíli měl mít falangů sem začátečník a nvm až do kolika stavět falangy a pak zase suroviná pole a kdy si mám udělat šermíře,takže otázka zní kolik bych mel mít falangů??? a jakou bych mel mít produkci a falangů na to že mám postavit šermíře???

Standardní

Na šermíře se vykašli a vyzkoumej co nejrychleji blesky, pokud moc nefarmíš tak produkci všechny doly na 3-4.

Standardní

ok díky takže šermíře nemám vůbec zkoumat??

Standardní

Jestli je to začátečník, tak nemá smysl aby se snažil farmit a stavět jednotky. Proti zkušeným germánským farmářům je velmi těžké obstát. Raději stav úkryty, produkci a použij diplomacii.
    A nejvíc ze všeho nesnáším, když mi nafinťení bloňdáci, míří šípy na vousy.

Standardní

no tak díky už aspon nejak trochu vím co dělat

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

Pokud nevíš co dělat, je vhodné poptat se někoho po okolí, kdo by ti pomohl. Sám máš jako začátečník dost malou šanci proti zkušeným hráčům. V opačném případě si rozvíjej produkci, sklady a ukryti na dostatečné urovni. Vojsko stav až budeš mít lepší produkci (hliněné doly na urovni 7+) a to tak, že raději víc než míň. Můžeš se inspirovat z různých návodů, jsou jich všude mraky, žádný se ale nedá brát doslovně. Dobré je pročíst jich víc a udělat si vlastní názor. Rozhodně ale pro tebe zatím lepší se vyhnout loupení a utokům, prodělal by jsi na nich
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

moje doporuceni:
    pokud nehrajes aspon 6-8 hodin denne tak za galy ze zacatku ani jednotky nestav soustred se na ukryty a surovinova pole, ukryty postav klidne 3-4 (6000), az budes mit surovinova pole na lvl8 postav rezidenci, osadniky a zaloz druhou vesnici, pri pasivni hre zacni hromadne vyrabet obrannou falangu az pri trech vesnicich

obrana je ze zacatku ztratou surovin (spolehej na ukryty), z hracu kolem za dva mesice zbude maximalne tretina,

pokud uz nejake falangy mas zkus s cca 5-10 zautocit na opustene male vesnice, pravdepodobne ale nic neuloupis protoze vse uz odnesli germani, pokud prece jen neco nafarmis tak jdi maximalne tak do 30 falangu

pokud mas vesnici v centru a chces aktivne bojovat udelej si sermire, pokud mas vesnici u okraje (polomer aspon 60) tak jsou lepsi rovnou blesci

kazdopadne je hrani s jednotkami narocnejsi, plati zasada nenechavat je bez dohledu ve vesnici ale mit je porad v pohybu

Standardní

Pro ds2240: 30 falů? 60 šermířů?

Moje taktika: Dodělej co nejrychleji úkoly.Než skončí ochrana,udělej si tak 5-10 falangů a úkryt asi na lvl 4.Doly postav cca na 4+ a 1. úkryt dostav.Mezitím rozšiřuj sklad i sýpku dle uvážení (záleží jak na Travianu jsi často (můžu Ti poradit,že pokud tam jsi 24h/d tak ji v podstatě ani nepotřebuješ :P)).Stav doly na lvl 6+.Stále rozšiřuj sklady a sýpku.Postav i úkryt aby Ti kryl sklad + sýpku (i proti Germánům!) v tu chvíli by si měl mít cca 80-200 falů.To už by sis měl najít alianci a nějakého vlivného kamaráda :P.

Až budou doly na lvl 8+ zační stavět Rezidenci (tak se rychleji dostaneš na osadníky,protože rezidence stojí méně).Stále měj úkryt tak vysoko (třeba jich i 5,6) aby Ti ochránil sklady a sýpku i proti Germánům.Pokud najdeš v okolí tak 20x20 polí MC9 (na obrázku je 9 obilných polí).Pokud ne,ale je tam MC15 (15 obilných polí) popros nějakého Germána aby Ti ji pomohl uchránit (popř. si tam vesnici založ ty ale bude to těžké....Ale o MC15 se hráči přetahují takže to pro tebe bude lepší v konečných fázích).

Než založíš 2. vesnici měj tak 300-500 falangů.jakmile bude nová vesnice,pokud se postavit stáje a vyzkoumat druidy a headuony.To by si měl mít doly na cca 10. lvlu.Jakmile bude tak:
    300 falů
    100 druidů
    80 haeduónů

Vyzkoumej blesky a farmi slabší.
    Potom až bude cca 50-100 blesků vyzkoumej šermíře.

V této fázi hry to už snad pochopíš

Hodně štěstí při hře i v životě přeje Milice.Pokud by si měl nějaké otázky napiš mi zprávu na účet tu.

Šťastný Nový Rok !!!

P.S.: mohl bych se rozpovídat víc,ale snad Ti toto pomůže
    Naposledy upravil Milice : 31.12.2010 v 06:35 Důvod: Zapomněl jsem napsat podskript

Standardní

já doporučuji moji klasiku,zastavim se na 30 falang a potom stavim,nikdy i 40 falang.

Standardní

všem moc děkuju určitě nejaké rady využiju něco si zase udělám podle sebe chci nabrat hlavne pár zkušeností

Podobná témata

1. Falangové
    Autor alex76 v sekci Otázky k T3
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 07.08.2008, 03:50

Pravidla přispívání