Stránka 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 46

Téma: Travian KVÍZ ~ 1. kolo

Standardní

Pete24:
    Ahoj,
    koukal jsem na tvé výsledky a musím tě zklamat. Udělal jsi 5 chyb.

Je mi to líto, snad ti to vyjde příště

Standardní

Divne, byl jsem u posledni otazky nabeton presvedceny, ze mam 4 chyby.

Standardní

Mozno je skor chyba niekde mezdi obrazovkou PC a operadlom stolicky na kotrj sedíš
    Najlepšie video TUChceš sa zabaviť? Pozri si = TU
    Potrebuješ pomoc? Najprv pozri TOTO a keď tam nič nenájdeš napíš mi.

Standardní

kebooo a ostatni, budu velice rad kdyz prestanete s temito narazkami. Nikdo neni neomylny a skromnost je na miste. Verim ze kviz tym ma otazky proverene a osetrene do detailu. Pokud se nekteri z vas neprobojuji pres "1. kolo" bohuzel neda se s tim nic nedal ale to neznamena ze musi ostatni zpochybnovat duveryhodnost jejich tvrzeni.

Pokud mate pochybnosti o spravnosti odpovedi na jednotlive otazky mate moznost kontaktovat poradatele na jejich strankach ci emailu a projednat sve stanovisko. Bohu zel/ bohu dik k tomu neslouzi toto forum. Jak jiz zde psal Black je to akce provedena ciste poradatelem nikoliv tymem CZ TT. My jsme jen poskytli prostor k prezentaci teto akce, atd.
    Pokud jste me do ted nemeli radi tak to je teprve zacatek az s vami skoncim budete me milovat.
    Zlé se v dobré obrátí jen proto, abyste si lépe vychutnali to horší, co přijde za ním.
    IRC status:

Standardní

Mám dotaz. Pokud na jednom PC hraje víc lidí (a to dokonce každý na jiném serveru), tak má nárok hrát kvíz jenom jeden z nich? Protože když jsem zkusil se účastnit kvízu, tak mi to napsalo, že jsem odpověděl špatně a nepostupuju :/

Moderátor Avatar uživatele Maťec

Standardní

kdy a co přesně ti to napsalo? Protože pokud ti to napsalo, že jsi odpověděl špatně a nepostupuješ, tak to určitě není kvůli více lidem na pc. Tam by ti to napsalo něco ve smyslu, že se nemůžeš učastnit kvízu, a kvíz by tě to nenechalo dělat.
    Nemám rád zrádce, podrazáky a lidi, co mi opravují pravopisné chyby

Jsem v T-důchodu, odpovědi ohledně T4 tak berte s (značnou) rezervou

Standardní

Schválně jsem to zkusil znova, normálně načtu ten odkaz, potom vyplním všechny údaje, pak mi naskočí úvodní obrazovka že budu vypnovat kvíz a že můžu mít 4 chyby atd. dám dál a hned mi naskočí, že jsem udělal moc chyb a nepostupuju... Tak mi to udělalo předtím. A dneska na tomhle PC dělal přede mnou kvíz hráč MDŽ z CZX2 a tomu to šlo ale neudělal to. Tak nevím co to?

Standardní

Je to jen muj nazor ale je to soucast ochrany hry pred vicenasobnou ucasti jednoho hrace v kvizu. Vhodne by bylo predem upozornit provozovatele kvizu ze bude hrat ze stejneho pripojeni vice hracu a konzultovat s nim pripadne problemy. Nikdo z TT ti s tim nema jak pomoci.
    Pokud jste me do ted nemeli radi tak to je teprve zacatek az s vami skoncim budete me milovat.
    Zlé se v dobré obrátí jen proto, abyste si lépe vychutnali to horší, co přijde za ním.
    IRC status:

Standardní

Zdravím,
    prosím Vás o zaslání a vysvětlení konkrétního problému na e-mail info@***************, protože zde Vám nijak nemohu pomoci, jelikož možné problémy se u Vás nějak moc prolínají...

TP

Standardní

... 1.kolo Travian Kvízu T3.6 ukončeno

Podobná témata

1. [INFO] Začíná nové kolo Travian turnaje!
    Autor merlouska v sekci Informace o serverech
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 16.08.2015, 14:33
  2. Travian Kvíz ~ 3.kolo
    Autor Blafovač v sekci Všeobecně
    Odpovědí: 18
    Poslední příspěvek: 11.02.2011, 17:22
  3. Travian Kvíz T3.6 ~ 2.kolo
    Autor Blafovač v sekci Soutěže
    Odpovědí: 44
    Poslední příspěvek: 03.02.2011, 18:56
  4. Travian kvíz......4. Kolo