Stránka 160 z 160 PrvníPrvní ... 60110150158159160
Zobrazují se odpovědi 1 591 až 1 596 z 1596

Téma: Travian 4 v CZ! Pokec & Lamparna

Standardní

ja teda rozhodne nic takoveho navrhovat nehodlam, soucasna funkcionalita je naprosto v poradku
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

jenže na skx jsem právě mněl taky takovou dohodu a selhala právě kvůli tomuto systému, dokonce jsem kontaktoval multihuntera jestli to omezení nemůže zrušit nějak v administraci ale bohužel nic takového tam není, to by vám to tolik vadilo?
    Pesimista vidí v tunelu tmu. Optimista vidí světlo na konci tunelu.
    Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři blbce na kolejích.

CZX2 2014 - Storm

Standardní

omezení přesunu surovin mezi hráči je ošetřeno pravidly, dohoda, která vede k tomu, že budeš odesílat véc surovin než ti povolí antipushing je nejen v rozporu s pravidly, ale zjevně nebude pro tebe moc výhodná, nehledě na otevření možnosti jednoduchého přesunu surovin mezi multiúčty. Těžko půjde přesun surovin zakázat úplně třeba během prvního dne na x3 a dvou dní na normál servru, ačkoli by to nebylo od věci, ale přece jen spousta lidí nezlatí a přebývá jim obilí, takže ještě v ochraně se dá koupit např. 500 obilí za 250 hlíny, což je pro zlatkaře dost surek na jednu pálku navíc a pálka k pálce a unikátní art je doma Ale pokud nemají nezlatkařům téct suroviny a dokud bude touha zlatkaře nutit dělat NPC, určitě nedojde k tomu, že by po dobu, kdy bude zakázáno posílat suroviny mezi hráči, bylo možné dělat NPC zdarma. Pokud chceš dělat nějaké dohody s jinými hráči doporučuji spíš druh spolupráce, ty mě dle potřeby def, já tobě čistím vesnice na přebrání, řežu se s "otravama" a posílám "zbytečné" surky atd.

Standardní

Ten "narozeninový" server by mohl být dost dobrý. Škoda že momentálně bych si nemohl dovolit utáhnout to se zlatkama. Věřím, že T5 by mohl být dobrým počinem. Ale tedy, ty obchodní cesty do vesnic s divem světa a artefakty se mi nelíbí, už to nebude tak dramatické a vzrušující.
    Naposledy upravil Califax : 09.09.2013 v 02:19

Standardní

A proc to pises sem? Tlacharna o narozeninovem serveru je jinde.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Nojo, teď koukám, že to mělo přijít do sekce CZ5, holt jsem z toho všeho nějak ještě mimo.

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání