Stránka 2 z 160 PrvníPrvní 12341252102 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 11 až 20 z 1596

Téma: Travian 4 v CZ! Pokec & Lamparna

Standardní

Dle mého názoru , se snaží T4 jen vyrovnat ostatním online hrám , které svou grafiku mají o hodně lepší. Nemohu posoudit , zda-li je T4 graficky lepší , ale podle obrázků , které nám byly poskytnuty si myslím , že to nebude špatné.
    Máte-li nějaký dotaz napiště SZ nebo na Skype: stembik.marek
    92% lidi jsou velký borci, když jim vadí že posloucháme hip-hop. Jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu. :P

Standardní

No souhlasím že je asi skončím s travianem .. travian stratí přehlednost a jednoduchost protože v těch všeljakých barvičkách se člověk ztrácí a blbě orientuje..

Štěmbík: Ano prodle obrázků je to pěkné (teda myslím že vzhled budov není špatný ..ale chce si to zahrát aby člověk viděl jakou to má hratelnost .... grafika je celkem pěkná ale hratelnost mi přijde příšerná .. jak už jsem zmínil ztrácí to orientaci .. hlavně mapa ...

Standardní

Dohraju speed sk a končím s travianem! Chtěl jsem si naplno užít hru a to classic a ten pro mě skončil... Ayden má absolutní pravdu, oba dva jsme se na classic těšili a plánovali věci dopředu. Škoda

Standardní

Také mě to celkem mrzí...T4 je až moc velká změna úplně ve všem....Skončím také

Standardní

Tak to je... strašný. S6 od nepaměti classic je najednou první svého druhu. To je teda hnus velebnosti.
    Na tenhle server jsem se dost těšil, ale teď to vypadá, že na to asi kašlu.
    Nikdy nesoupeř s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě převálcuje svými zkušenostmi.

Standardní

No jo, jen mu vsichni pritakejte.
    Nikdy jste nemeli jistotu, ze cz6 bude classic - pri poslednim restartu [vlastne predposlednim ted uz] tu byly velke pochybnosti, zda-li classicem zustane. V te dobe jeste bezel cz15 a nepredpokladalo se to.
    Zrusit classic byl marketingove logicky tah, Nemci potrebuji, aby si temer vsichni vyzkouseli T4 a nelpeli na starych verzich.
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

Dadoun: všichni zkušenější si už vyskoušeli T4 na beta serverech...
    Myslím si, že hodně (tisíce) zkušených hráčů a zlatkařů odejde, ale nový, nezkušení hráči (DK), kteří do hry neinvestují peníze zase přijdou. Doufám, že T4 bude propadák a že tu brzičko (cca 1 rok) hodí starou verzi...

Standardní

e.xitu.s: Nemci nechteji zkusene hrace, chteji platici novacky, jinak by T4 nedelali.
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

Kdyby se pánove z nemecka radsi starali o inovaci hry pridanim noveho naroda nebo novych budov jednotek atd. tim by nalakali stare hrace + nejake nove...
    CZx10 > Bastardi
    CZx11 > Miláčci
    Evropa > Flygon
    CZx13 > Trash
    CZx14> Chaos, Trash
    http://img689.imageshack.us/i/ahojj.jpg i hezke zeny hraji travian (tak prej nejsem hezká )

Standardní

všetko je lne výhodný obchod ... Business
    Najlepšie video TUChceš sa zabaviť? Pozri si = TU
    Potrebuješ pomoc? Najprv pozri TOTO a keď tam nič nenájdeš napíš mi.

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání