Stránka 23 z 160 PrvníPrvní ... 1321222324253373123 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 221 až 230 z 1596

Téma: Travian 4 v CZ! Pokec & Lamparna

Standardní

Ja osobne z toho mam dobry pocit akorat ta mapa me trosku vadi. Nejvic me zaujali itemy pro hrdiny alias imperianuv mec paladinovo kladivo a haeudanuv ostep xD Pro me jako gala se hodne zvysi utocna sila haeudanu a konecne se vyplati staveni tehle elitnich jezdcu pred blesky Mno a ti impove uz tak byla jejich sila hroziva Nechcu videt ty cisla tech offek D

Standardní ...

Ohoho...novej travian celkem ujde...za prvni den hrani jsem pri dobrodrustvych naverboval 6 legu a nachytal sem 12 zvirat

Standardní

Tak zatím mě to i celkem baví

Standardní

Já získal za první den Hrdinova dobrodružství hlavně Stříbrňáky - skoro 800 a 6 Klecí.
    Tak dám asi Hrdinu do Klece a budu s ním objíždět okolní vesnice a vystavovat ho.Třeba tím vydělám nějakou tu Zlatku či Stříbrňák

Standardní

Tak já teď dodělal základní úkoly.
    A hrdina si našel zatim koně surky a jednotky a lečivé masti
    Německý travian 4 server

Standardní

hm, to máte super, že jste našli nějaké koně a jednotky ... já leda nějaké smradlavé masti knihu moudrosti

Standardní

Tak jsem podlehl pokušení se také registrovat a musím říct, že to s hrdinou mě celkem dost baví jinak o grafice mluvit nebudu, ale tvrzení o krajině šmoulů je více než pravdivé
    R.E.D. Retired Extremly Dangerous
    Dragons® - CZ5 Pozoruji na : czx + ts4

Standardní

Chci se zeptat, jak si nastavit přímé odkazy? Konkrétně třeba tržiště, když build.php?gid=17 nefunguje? Díky.

Standardní

... po splneni akzdheo ukolu od boniface me to odkaze nekam na neplatnou stranku a musim se znova prihlasit. Ale aspon ze ta domena za splneni se pricte...

Standardní

hele nevíte někdo co je to klec ? našel mi hrdina nějakejch 6 klecí .... jinak můžete mi to napsat žlutou na cz6. nick ve hře 3princezny

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání