Stránka 3 z 160 PrvníPrvní 123451353103 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 21 až 30 z 1596

Téma: Travian 4 v CZ! Pokec & Lamparna

Standardní

tak a no a co tak som neskuseny hrac.ja som este tu stvorku neodskusal.a nehambim sa za to.stejne si myslim ze len cas ukaze.ja som z tej sorty hracov takzvanych pijavic.keby tam bolo cokolvek hrat to budem.nech je tam miesto divu stavba stodoly a k hrdinovy bude treba traktor je mi to fuk.bude to len travian.stale mam pocit ze mnoho ludi si mysli ze tie nove zmeny su len pre nich a ostatny budu hrat podla stareho a tudis budu mat voci nim ukrutnu prevahu.skuseny hrac sa predsa nemusi bat noveho.vsak je skuseny a s novym si lahko poradi.pokial nie tak o skusenosti mu iba huba mele.ja neviem ale nevadi vam viacerim hrat to iste dokola podla tych samich osvedcenich navodov a technik.v tolkej minute sa zaregistrujem,v tolkej minute postavim kasarne v tolkej minute budem mat vyskumaneho osla v tolkej minute farmim v tolkej minute mam alianciu v tolkej minute mam 100 vojakov v tolkej minute 200 lebo ak sa nahodou oneskorim o stvrt minuty amen tma som v kasi lebo" po serveri behaju vetsie armady"a boh chran ak je vypadok servera pol hodiny to uz je sanca stavat div nulova.konecne vam niekto naserviruje nieco nove kde sa moznosti menia a vznika priestor na nove taktiky a citam tu len ako kazdy radoby" skusenec" prestava hrat.prisamfakt si zacnem robit zoznam vsetkych co sa tu dusuju a za pol roka sa ich budem na to pitat.nepoznam tuto novu verziu lebo som ju neskusal.viem ze hodne z vas mi odkaze neskusal si tak drz hubu lebo nevies.a predstavte si viem.viem to tak ako vzdy.ludia sa boja noveho aj keby to bolo desatkrat lepsie.nech mi nikto nevravi ze to nieje hratelne.tomu sa verit jednoducho neda taketo hry si totiz dovolit takuto chybu nemozu je v tom kopa penazi.mne si staci spomenut iba na prve stretnutie s travianom"jezis co je toto za kravinu z materskej skoly "casy sa menia.
    uz je mi jasne preco koniec sveta musi spravit svoju pracu.preco?kokni sa dobre kolo seba mamute.

Standardní

Dadoun: pochybuji, že nováčci, kteří travian ještě nehráli hned budou do toho cpát peníze...

Standardní

e.xitu.s: to ja taky, ale vysvetluj to nemcum.
    "I grew up feeling like I could never fit in no matter how hard I tried. One day, I realized that I didn't want to fit in. I could make my own standards and I'd live by them" - Marilyn Manson

Standardní

Citace Původně odeslal LTT Zobrazit příspěvek
    ..... k hrdinovy bude treba traktor je mi to fuk.
    ...v tolkej minute sa zaregistrujem,v tolkej minute postavim kasarne v tolkej minute budem mat vyskumaneho osla v tolkej minute farmim v tolkej minute mam alianciu v tolkej minute mam 100 vojakov ...
    ...prisamfakt si zacnem robit zoznam vsetkych co sa tu dusuju a za pol roka sa ich budem na to pitat.....
    ...ludia sa boja noveho ...
    LTT opět vyjádřil svým originálním způsobem názor, pod který se můžu klidně podepsat
    Ano, lidi jsou proti novinkám tak nějak z principu, kdo chce psa bít, hůl si najde, a budou vyrypovat všechno možné. Realita bývá většinou taková, že po počátečních remcech a velkých řečech, jak "končím s travianem" se nakonec novinky obvykle ujmou

Standardní

Ampidike: S těmi lidmi to tak bývá... pamatuju si jak se přešlo na novou verzi a všichni volali postaré a teď jim nejede T4
    ještě že už nehraju

Standardní

Dadoun: Pravda, pravda

Thumbs down

T4 mi tu hru fakt zhnusí, chtěl jsem skončit po czx2, ale jdu ještě na speed pak nevim jestli budu hrát na rádoby omalovánkách, kdyby němci raději vymysleli jak tu již zaznělo, nový národ, či jednotky, udělali by lépe, než kdyby nám sem cpali toto.

Standardní

Čtete to po sobě vůbec? To, že travian bude vypadat jinak vás strašně štve, ale že by se totálně změnil princip a styl hry s novým národem/jednotkama, to vám vůbec nevadí? :-)
    It may seem like I’m a sarcastic dweeb 24/7, but I’m actually only a sarcastic dweeb 18/7 because at night I actually have feelings.

Standardní

Jesetere, nejsi ty maskovaný developer? On chtěl jen říct, že T4 je strašně nepřehledná a plná nových nesmyslných věcí... já jsem konzervativní a úplné novinky mě hodně štvou... chci se zeptat někoho z TT, bude ještě s1 v T3.5 (který tak zůstane na pořád)? Nebo nejaký classic? Díky

Standardní

e.xitu.s: on ma ale pravdu.. kdyz vyvojari prijdou s travianem kde bude more a rekove a egyptani a kdovico, tak budete taky nadavat, ze to neni ten starej travian...

vybrecte se tu, od toho tu to tema je.. pak vam to stejne vetsinou neda, zkusite to a zvyknete si. a kdo opravdu odejde, jen dobre pro nej

a k otazkam na klasiky.. prectete si blackovo oznameni o s6 tolikrat, dokud si nevsimnete i toho, co tam o starsi verzi pise.
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání