Stránka 4 z 160 PrvníPrvní ... 234561454104 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 31 až 40 z 1596

Téma: Travian 4 v CZ! Pokec & Lamparna

Standardní

Citace Původně odeslal merlouska Zobrazit příspěvek
    vybrecte se tu, od toho tu to tema je.. pak vam to stejne vetsinou neda, zkusite to a zvyknete si. a kdo opravdu odejde, jen dobre pro nej
    Po příchodu artefaktů do hry bylo taky mnoho lidí, kteří to odsuzovali.Většina si zvykne kdo ne může skončit nikdo tu nikomu nebrání

Standardní

No, ale pak němcům klesnou zisky, o tom to je

Standardní

ani bych nerekla
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

No jo T4 propomina mi to spise Div.kneny nez stary dobry travian.......a hratelnost je take zlá.......
    Naposledy upravil Maniak : 12.02.2011 v 17:36

Standardní

merlousko, šak uvidíme

Standardní

Podlě mě zisky zůstanou stejné možná se trochu zvednou...určitě ale podle mě nebude žadný enormní navýšení

Standardní

DOUFÁM že bude balance mezi všemi národy protože galové sou o dost za římany a o velký kus za germány,germáni jsou podle mě NEJSILNĚJŠÍM národem ze hry a to jednoznačně,dokládá to i to že v na cz5 v TOP 10 off samí germán a TOP10 čorky samí germán a v popce je z 20 hráčů 18 germánu a 2 římani,tky pálky...stojí tak málo a unesou tolik a na to kolik stojí mají GIGANTICKÝ útok...doufám že se něco změní nebo stím asi seknu,germán být nechcu ale nic jinýho mi asi nezbyde,pokud se chci umistovat aspon v něčem na předních příčkách

Standardní

Galové jsou v nevýhodě, protože mají pomalejší rozjezd... a že je v pop na serveru 18 germánů? popka není všechno

Zdravim, měl bych dotaz k obnovování dobrodružství pro hrdinu, tabulka ve starém topicu platí od startu serveru nebo od registrace daného hráče?
    Německý travian 4 server

Standardní

Citace Původně odeslal E.T. Zobrazit příspěvek
    Galové jsou v nevýhodě, protože mají pomalejší rozjezd... a že je v pop na serveru 18 germánů? popka není všechno
    Jenže já psal že sou samí germáni v off i čorkách tkže off,čorky,pop = všechno

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání