Stránka 44 z 160 PrvníPrvní ... 3442434445465494144 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 431 až 440 z 1596

Téma: Travian 4 v CZ! Pokec & Lamparna

Standardní

nechcem byť zlá, no 32tisíc hráčov mínus jeden... myslím, že taká strata ich nezabolí/teda asi ju ani nepocítia. tak užívaj života, vonku začína byť konečne pekne.
    "Pro hlupáka každý hloupý." (F.G.)
    "Musíme byť veľmi smelí, aby sme sa odvážili byť samými sebou.“ (E.D.)

to nie je psík ale tasmánsky diabol

Standardní

Zabudla si na ďalších 10000 neaktívnych hráčov.

Standardní

Já bych to tak shrnul.
    Je to dle mého názoru, i když se vám to může zdát divné, tak trochu až moc hra.
    Smějte se tomu, divte se...já se na to tak dívám.
    Předtím to byla spíše jakási soutěž, ale hrát T4 na profesionální úrovni je opravdu těžké, protože zde hráče až moc vyrovnali.
    T 3.6 byl velmi boj o přežití a to bylo to, co se mi na tom líbilo.
    Tady je to o tom, že prostě jenom hrajete, hrajete...a pokud jste delší dobu neaktivní, zničí vás.
    Kdežto ve staré verzi jste prostě usilovali o to, abyste rostli a vynikli v okolí a mnohem více to bylo o strategii, o válce, o tom být co nejvíce aktivní...
    Na grafiku bych ani zas tak nehleděl, protože to někdy není to nejpodstatnější.Zde je však opravdu trochu ujetá.
    Mně se to nelíbí, ale neříkám, že přestanu hrát Travian, protože si všechno žádá čas.Odhaduju, že za pár měsíců už na to budou všichni zvyklí a již nebude tak hodně kritických příspěvků jako teď.
    Ještě malé hodnocení:
    T 3.6: 8/10 body
    T 4 : 3/10
    Jinak musím říci, že je Travian vážně dobrá hra a pokud by tak dobrá nebyla, jistě by pak kvůli nové verzi nebyli všichni tak rozezlení.
    Navíc tu je poměrně veliká naděje, že si toho tvůrci všimnou a zruší T4.

Standardní

nadeje na zruseni t4 je naprosto minimalni

navrat k t3 je nerealny, maximalne bude (mozna) ve forme nejakeho classic serveru. spis pokud by t4 byla nejak vylozene neuspesna (coz si nemyslim), tak ji prekopou zas na nejakou novou verzi, kde zachovaji uspesne featury, upravi ci vyhazi neuspesne a vymysli nejake nove
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Máš pravdu.
    Myslím však, že nechnají alespoň pár classic serverů, až uvidí, že se nová verze moc nechytla.
    Tedy alespoň doufám.
    Naposledy upravil Maťec : 07.03.2011 v 21:20 Důvod: Zbytečná citace

Standardní

Predpokladám, že bude len T4. Nasvedčujú tomu aj zmeny pravidiel a navyše v úvode sa kvôli akciám kupuje oveľa viac zlatiek ako v starej verzii (čiže ak sa bude niečo meniť tak sa, podľa mňa, len skráti doba hrania).

Thumbs down

T4 na mě působí úplně jako jiná hra. Kromě grafiky (která vypadá jak tapeta do mateřské školy) se toho změnilo tolik, že už to není travian. Zařadil se tím mezi ostatní tuctové hry tohoto žánru, ze kterých dříve vyčníval.

Standardní

Citace Původně odeslal merlouska Zobrazit příspěvek
    TOHLE TÉMA NENÍ NA OTÁZKY OHLEDNĚ HRY!

(a ne, nedaji)

Nj zase podraz ze zlatek na stříbrné měnit můžeš ale když si vyměníš stříbrné na zlaté a chceš je převést na jinej server tak to nejde? Docela podraz !!!!

Standardní

ale houby podraz, mysli taky trochu .. vis jak by se to zneuzivalo?

a krome toho, pokud si koupis 100 zlatek, utratis je, pak si prevedes 20000 stribrnych na 100 zlatek, tak si je budes moct prevest, protoze do utracenych se jako prvni pocitaji ty neprevoditelne
    ¿sǝpoʇsnɔ sosdı ʇǝıpoʇsnɔ sınb

Ja nemam multak, ten druhy ucet hraje muj pes!!!

Standardní

Ale taky to dát do pravidel v českém jazyce by to chtělo teď jsem to našel ale zase v angličtině .
    Louskám to přes překladač . Nj je to pro mladé chudáci ji maj od 3 třídy a už i od školek někde.
    ale nebudu se rozčilovat nemá to cenu vždyť jde němčourům jen o prachy .

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání