Stránka 5 z 160 PrvníPrvní ... 345671555105 ... PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 41 až 50 z 1596

Téma: Travian 4 v CZ! Pokec & Lamparna

Standardní

Chcete tím říct, že žádný classic už nebude spuštěn..? Samosebou souhlasím s Aydenem. Nejspíš nepřestanu travian hrát, ale dost se mi hnusí představa, že budu klikat něco co bych snad přirovnal k lepšímu designu divokých kmenů. Bere to travianu jeho tvář. Spočívalo to v jednoduchosti a přehlednosti, bohužel toto očekávané "vylepšení" si myslím, že jen kazí podstatu pravého travianu. Fuj, fuj, fuj!
    NEBUDEM TO HROTIT

Standardní

na 99 percent bude
    Najlepšie video TUChceš sa zabaviť? Pozri si = TU
    Potrebuješ pomoc? Najprv pozri TOTO a keď tam nič nenájdeš napíš mi.

Standardní

Vím co psal Black, ale pokud v classicu cokoliv změníte na novější verzi už to není classic.. Ještě bych bral dát do classicu arty, to by malinko oživilo hru, ale měnit design nebo výši levelu polí v hl. vesnici či dostupné oázy, už to nebude CLASSIC!
    NEBUDEM TO HROTIT

Standardní

Citace Původně odeslal Scaller Zobrazit příspěvek
    Jenže já psal že sou samí germáni v off i čorkách tkže off,čorky,pop = všechno
    Server je spuštěn chvíli...ono se to srovná.Na začátek jsou germáni nejlepší.V off jsou proto, že mají levné pálky, které můžou obětovat pro off bodíky.

Standardní

No nevím asi prijdu skusit ale... nebude to ono je to strasne proste pro deti a pritom nechapou ze toto deti hrat nemuzou jelikoz tady se sfarmi do par dnu.. zlatky jim maminka stejne nedovoli kupit to tam meli dat spis fesnu zensku misto tohoto ..

Standardní

Mne sa nepáči mapa ...a systém prechodov medzi jednotlivými stránkami dosť komplikované užívatelsky nie velmi príjemne

grafika sa tvári akože je lepšia ale célé to vedie k tomu že rutinné úkony v traviane sa naťahujú (nemyslím odozvu servra ale preklikávanie medzi stránkami)

a na druhej strane nesúhlasím s tým že budú nejaké prevratne nové taktiky ...germáni budú opatrnejší galovia budu mať väčší klud a bude v dedinách viac expov ..+ každý bude mať hera kona zadara ....
    Tragédiou travian fóra je že každý tu je profík

Standardní

Verze T4 by mi zdaleka tak nevadila, kdyby tu byla možnost grafických balíků. Můžu jenom doufat, že bude časem zpřístupněna. Zmněny okolo hrdiny se mi nelíbí, ale za předpokladu že vzhled hrdiny bych grafickým balíkem zmněnil na bílé NIC by mi to ani nevadilo. Mapa může někomu připadat ,,přehlednější", ale mě podezřele připomíná mapu v div*** kme***, a navíc jsou na ni použité příliš tmavé varvy což přehlednosti taky nepomáhá.

S travianem nehodlám skončit a doufám, že se problém odpudivě přeplácané grafiky vyřeší grafickým balíkem.

Standardní

Citace Původně odeslal knoxinho Zobrazit příspěvek
    ale pokud v classicu cokoliv změníte na novější verzi už to není classic..

Ještě bych bral dát do classicu arty

Ale to uz by nebyl ten classic jak rikas

Standardní

oasw: přesně tak arty by classic zničili...o tom ať se radši vůbec neuvažuje.

Standardní

Jak si tu uvažujete o tom, jaký by měl být classic když si to Němci stejně udělají podle sebe

Značky pro toto téma

Pravidla přispívání